Dohledávací detektory kovů

Vlákno pro všechny uživatele dohledávaček a obecně veškerých přístrojů pro snadnější lokalizaci nalezeného předmětu.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 30.12.2014 11:33

Zdravím hledací nadšence a přicházím s dotazem: Nehádá se dohledávačka Nokta Pointer NEW s Equinox 600? Povedlo se mi vytratit dohledávačku Go-Find 35 (samozřejmě vypnutou, v origo pouzdře mi zrovna moc nedržela). Zvažuji zakoupení zmiňované Nokty, protože s GoFindem 35 jsem nebyl moc spokojený. Často mi při dohledávání jen tak samovolně štěbetal až bylo nutné ho vypnout a znvu zapnout, míval prodlevu než pustil signál. Extra nadšení se nekonalo, ale možná jsem měl smůlu na horší kus.
Takže Nokta Pointer NEW s Nox 600 ano nebo ne ??
Předem děkuji za případné reakce a doporučení ;-)

Nokta New s EQ600 v pohodě. Ale také má velkou prodlevu než začne pracovat :-/ Koupil jsem si i Fisher pulse, ještě než jsem měl EQ600. Hlavně z důvodu 2xAA napájení. No a nakonec jsem si nechal Fishera i když se ruší s EQ600. Ale nic co bych nepřežil. Prostě jsem si po čase zvykl detík odložit více stranou. Dohledávačky po dohledání vždy vypínám. A do Nokty dávám 9V dobíjecí baterii přes USB a super. Taky v pohodě utáhla Tesoro silver umax. Zde ta 9V https://www.ebay.com/itm/USB-Rechargeable-Lipo-Battery-9V-800mAh-Micro-for-Multimeter-Microphone-Remote/362796480920?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

pikec, děkuji za reakci ;-)

Fisher je bomba.Nemá chybu a že se Ti ruší s ekvínoxem? Stačí na Fisheru přeladit na jinou frekvenci

Taky jsem ladil a ladil, ale nic moc. Prostě s Noktou je to jiné, ale Fisher prostě u mě vede, tak to snesu ;-)

Po ne moc dobré zkušenosti s Pro Find 35 už jsem byl rozhodnutý pro Noktu Pointer New, ale dostal jsem dobrou nabídku zánovní dohledávačky Mars a tak jsem ji vzal. Funguje dobře, s Noxem se nehádá, start i vypnutí je okamžité. Zatím k Marsce nemám výhrady, funguje jak má. Pravdou je, že Pro Find 35 měl větší dosah, vodotěsnost atd...ale na druhou stranu ty nervy které mi více než často způsobil, ty mi nechybí :-D
Nicméně kvůli vodotěsnosti stále zvažuji pořízení Nokty.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru