Domažlicko

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli tu je někdo z Chodska.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Combol 14.10.2012 13:47

tak teda já :D

Bude tady více lidí z Chodska jsem zvědav kdo se ještě ozve... ;-) ;-) ;-)

to já taky ... jo mě je třináct kdyby si nevěděl :DDDDDDD

Jo jo to už si někde psal četl jsem to.... ;-) ;-) ;-)

Přímo z Chodska tedy nejsem a detektor si budu pořizovat jako vánoční dárek, tak se pak můžem domluvit a já klidně přijedu ;-) Ze stříbra to zase tak daleko není ;-)

Mám dovolenou tak kam půjdeme......... :-D

Zdar lovci ;-)! Kdo neví, tak Ronsperg jsou Poběžovice a to na Chodsku je, takže jsem tady taky :-). Jsem absolutní zelenáč v tomhle oboru :-( a tak se rád nechám poučit od profíků!

Hele já pře hodně bydlím u přítelkyně v Poběžovicich 😂😂

Promiň, Miki, dlouho jsem tu nebyl🙄. Poběžovice už tři roky neplatí. Povedlo se Ti tam něco 😉?

Ahoj to je v pohodě nu povedli se tady patrony z flaku 😇

Ahoj tak to tam máš kolegu ruml261 ten by měl být taky Pobežovičák.Ale koukám že má v profilu už jiné bydliště.... :-D :-D :-D.

Ircan ptej se na co chceš co budeme vědět tak Ti povíme.Na Poběžovicku by se dalo taky něco najít..
;-) ;-) ;-)

jsem z Postřekova.. rád vyrazím ... bydliště jsem si změnil aby mi nesebrali nálezy jako kámošovy ... :-/

Jak mu to sebrali to přece ani nejde.... 8-)

závistivej "kolega" ho nahlásil státu a všechno mu sebrali

No to je teda v háji zeleném... :-O
Máš prográmek Skype nebo facebook mám ještě dovču..... :-D :-D

obojí.. :)
;-)

chodíte ještě hledat ?? včera jsem u domažek potkal také hledače nebyl to někdo z vás ??

Já už ne počasí je špatné... ;-) ;-) ;-).

Tak je tady ještě někdo od Domažlic??:-):-)

Já pocházím z Domažlic, ale už tam bohužel dlooouuuho nebydlí, tak alespoň tímto zdravím všechny Chody a Chodkyně :) Tacud

Škoda mohli jsme někdy vyrazit :-)

No já vím, že je na Domažlicku určitě spousta hledačů, takže se určitě někdo najde. My tam jezdíme na prázdniny s klukama k tetě do Blížejova, ale tak na týden a v létě. Tak třeba někdy někde na viděnou a přeji ať brzy najdeš parťáka :)Tacud

Zdarec Blackyon koukám že jsi od Kolovče nedávno jsem jel na hledačku do CHudenic ,tak pokud budeš chtít mužem někdy vyrazit na poklady .v Kolovči mám známého nákého Andrdleho pavla neznáš ho .zdarec milan :-) :-)

Čus Milane Pavla Anderleho znam je to skoro soused.O Chudenicích mi ani nemluv tam už mě nikdo nedostane:-)kde bydlíš? nèkde v okolí Kolovče můžem se domluvit :-)

Sory už to vidim že jsi z Přeštic tam já makam

Čus Milane Pavla Anderleho znam je to skoro soused.O Chudenicích mi ani nemluv tam už mě nikdo nedostane:-)kde bydlíš? nèkde v okolí Kolovče můžem se domluvit :-)

Čus Milane Pavla Anderleho znam je to skoro soused.O Chudenicích mi ani nemluv tam už mě nikdo nedostane:-)kde bydlíš? nèkde v okolí Kolovče můžem se domluvit :-)

Čus Milane Pavla Anderleho znam je to skoro soused.O Chudenicích mi ani nemluv tam už mě nikdo nedostane:-)kde bydlíš? nèkde v okolí Kolovče můžem se domluvit :-)

já makám v Roupově .

Ahoj tady je muj meil kubimilan@seznam.cz

Zdarec pokud znáš radkovice u přeštic tak tam bydlím .mužem dát lov na poklady jinak ty Chudenice je tam jedno dobré políčko ale momentálně zaseté takže tam až to opět zořou.ale nákou lokalitu najdem . :-)

Radkovice znám myslíš ty u Kucín?oni jsou dvoje v okolí Přeštic.Teď jsem oběvil zajímavou lokalitu 35 km od Kolovče tak se tam chystám parťák bude v hot :-)

Radkovice znám myslíš ty u Kucín?oni jsou dvoje v okolí Přeštic.Teď jsem oběvil zajímavou lokalitu 35 km od Kolovče tak se tam chystám parťák bude v hot :-)

Zdarec Jirko jj radkovice u Kucín ,mám čas v sobotu tak mužem budu rád.doufám že bude počasí v pohodě. ;-)

Ahoj já jsem z Měčína ale kousek od kucin v Řenčích mám babičku někdy bych klidně vyrazil :-)

Nechce dneska někdo vyrazit schánim parťáka

Ahoj já sem ze Kdyně... ;-)

Čus já z Kolovče :-)

Zdravím všechny západočechy:-) Když budete mít zájem, ozvěte se mi, mohli bychom si navzájem pomoct (muzeum Plzeň) ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru