Duch starého domu ?

Máte někdo nějakou zkušenost s nějakými tajemnými úkazy ze starých domů , popřípadě ve spojení se svými nálezy ?

v kategorii Lokality, založil fooffr 26.12.2012 22:14

Existují lidé, kteří jsou naprostí skeptici a těmto věcem nevěří. Existují lidé, kteří připouští, že něco podobného existuje, ale více se tím nezabývají. Pak jsou lidé, kteří jsou sensitivní a vnímají svoje emoce, které se mění na jistých místech a začnou pátrat proč a co se děje.

Dlouhá léta jsem se řadil k první skupině, následně jsem přešel do druhé skupiny a v poslední řadě jsem se dostal až do fáze, kdy hodně vnímám, jak která místa na mě působí.
S ohledem na výše uvedený dotaz, tohle se Vám může stát kdekoliv.

Můj případ - jdete lesem. Pohoda, klid krásné počasí, ptáci... ujdete 40 metrů a najednou cítíte úzkost, necítíte se dobře, emočně.... A začalo to padat, mince z protektorátu, německé Pfennigy, knoflíky kropenáče, civilní knoflíky.... No, je vám mizerně a nevíte proč.... Ta emoce a úzkost přišla ještě před prvním nálezem....
Odejdete po půl hodině z lokality a najednou je vám zase OK....

Sednete doma, otevřete historii obce O....... a čtete. Jakmile dojdete do kapitoly II. světová válka v obci, tak se dočtete, že tam odvedli obyvatele obce a Wermachťáci je tam postříleli.... A je to jasné....

Tímto jsem se dostal k tomu, že jsem začal věřit "duchu místa", respektive 6 smyslu, že ony "energie", "entity", "duchové"........ nazývejte si to jak chcete, nemá to rámcové pojmenování, jsou s jistými místy svázány......

Koukněte, co dělají kluci na youtube.com pod "V.T.P.J." na hradě Sovinec a dokoukejte to do konce.....

Byl jsem vždy přesvědčen, že to jsou hlouposti, než se mi potvrdilo, že na tom něco bude. Jsem člověk, kterej se v noci v lese sám nebojí. Když jsem zastavil u Zbirožského potoka a vylezl z auta, padla na mě hrozná tíseň. Nemohl jsem si určit co to je. Když jsem prohlédl okolí, bylo mi jasno. Pomník v lese obětem 2. SW. To bylo asi před deseti roky. Nyní před půl rokem jsem u Prahy potkal úplně cizího člověka, který se chtěl zeptat, co vlastně hledám. Začal vyprávět, že bydlel u Zbirožského potoka po válce. Řekl jsem mu, že toto místo neznám, aby se rozpovídal.Potvrdil moji domněnku o partyzánech a nacistech. Něco na tom bude.

Tohle jsem měl jen 1, a to v lesíku u Sadové(Bitva u Hradce). Představoval jsem si to jaké to tam asi bylo....pak jsem, ale našel pár hřibů a už to ze mě opadlo.
Pak teda ještě možná v Dunkirku.

Perfektně napsáno 👌🏻


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru