Detektor kovů Garrett Ace 250

Chtěl bych poprosit, zda by jste mi jako jeho vlastníci, mohli napsat, jaký je vlastně Garrett Ace 250, jestli je moc poruchový nebo spíše na poměr kvalita/cena až moc dobrý, jeho silné stránky a naopak slabé stránky, jak se chová v horším terénu atp..? Děkuji předem :-)

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 15.7.2010 10:47

pokud jdes po zeleznejch vecech nebo barevnejch kovech tak je to jednoduchy ale pokud muzu doporucit tak all metal a hledej! jinaci nastaveni moc nejde! pokud budes mit vypli zelezo a budes mit v zemi kus flinty tak ti to bude pipat! i podkova zvoni jak barevnej kov tak ze asi tak!

ok,děkuji MyDva. :-)

Ještě se chci zeptat: co Garrett ACE 250 a sluchátka? Jaké jsou klady a zápory,jaké by jste případně doporučili?

To ludaZ: sluchátka ti vždy umožní se maximálně soustředit. Určitě pak přejdeš méně cílů. :-D

To Elmara: A doporučíš nějaký? Absolutně nemám šajnu,který jsou dobrý atp... Díky za info.

Mám ACE 250 asi měsíc a zatím se spolu "učíme žít". Nenašel jsem zatím nic, co by stálo za řeč, ale jsem teď nějak víc v pohybu na čerstvém vzduchu a kopu a kopu a kopu. Nelituji, že jsem si detík zakoupil, toto hobby mě chytlo a je to skvělá zábava. Hned po koupi mě požádal kamarád, zda bych mu na zahradě nenašel ztracený snubní prstýnek, který tam někde před asi 3 měsícema ztratil. S detíkem jsem ještě vůbec neuměl a upřímně jsem si nedával žádnou šanci, ale to jsem mu říct nechtěl. Takže jsem k němu dorazil, zapnul detektor a po necelých 3 minutách byl prstýnek na světě.Kamarád byl nesmírně rád a já nesmírně překvapený, což jsem ale na sobě až tak moc znát nedával. No a minulý týden jsem šel hledat švagrovi ztracený zlatý přívěšek, který před více než rokem ztratil v lese. Ukázal mi jen přibližně, kde mám začít hledat a věřte, nebo ne, ale po prvním máchnutí to začalo zvonit a z pod cca 2 cm vrstvy jehličí na mě vykoukl jeho přívěšek. Takže si říkám, že to po měsíci hledání není až zas tak špatný výsledek a na tento detektor nedám dopustit :-D

250 není žádnej technologickej lídr, ale na začátek není špatnej. Já s ním lítám 3 rok :-).

Takže chceš říct, že jsi pořád, i po těch třech letech na začátku? :-)

Ahoj, neprodává někdo garret 250 kolem 4 tisíc?

Prodal bych......třeba se domluvíme :-)737741236 nebo phac@seznam.cz

Ještě bych měl jeden dotaz, máte někdo český návod na 250ku žluťase? Jde o to, že mám 150ku, a na 250ce jsou funkce navíc, které úplně nevím k čemu jsou, resp. vím, ale neumím je použít. Například Pinpoint

Haja, věř mi, že pokud máš 150, tak 250 se od ní zas tak moc neliší, PINPOINT slouží k dohledání, kdy se mimo předpokládaný cíl zmáčkne a přidrží toto tlačítko a pomalu detíkem pohybuješ k předpokládanému místu nálezu. Podle síly zvuku a signálu se dá odhadnout pravděpodobné umístění v zemi. Podle mé zkušenosti ale často ukazuje jinam, než by měl :-) proto tuto funkci používám minimálně.

možná mě ted někdo prokleje ale tu by to mělo být http://uloz.to/hledej/?q=garrett+ace+250

Prokleje? Proč? Já ti moc děkuju :-)

Měl bych dotaz pro majitele 250, zda je normální, že když detík v zemi signalizuje barvu, tak někdy po vyrytí a obracení drnu, na vzduchu už začne signalizovat "jen" železo.

Mám Polské detektory a rezavé železo uložené hlouběji hlásí jako barvu ,po odrytí několika cm hlíny už hlásí železo.

jo, dnes se mi myslím občas dělo to samé, ale jelikož mám 250 první den, tak to přisuzuju tomu, že ji prostě ještě nemám naposlouchanou a nepoznám když hlásí zmatený signál nebo cokoli, co by nasvědčovalo tomuto případu

tak ona to dělá i 150ka,ale časem zjistíte že když je tam železo tak je ten konec toho signálu takový useklý a ne zvonivý jako barva. chce to jen poslouchat,jinak toto je problém,železo když je hodně rezavé tak to barvu háže,a rezavé podložky a vršky od lahváču jsou nejhorší,páč detík je vidí jako dobré cíle.tak asi tak nějak 8-) a zdar žlutým ďáblům o:-)

Já chodím 2 měsíce a můj jediný problém je v tom, že nevím, kde mám krást čas, toho je žalostně málo. Jinak super relax, výhoda je, že bydlím na vesnici a mám pole i les hned za plotem a ikdyž zatím kopu jen samý šrot, tak jsem se už párkraát tak zapomněl, že jsem už na to, co jsem vykopal ani neviděl. Haja, určitě jsi udělal s 250 dobře, za ty prachy, nevím, jestli je na trhu něco lepšího. Musel jsem se smát, jak jsem četl poslední příspěvek o Mistrovi hledači 2012, kde Elmara píše, že nějaký borec s 250 měl jako první 9 z 10 nalezených cílů, ale bohužel se mu nepodařilo dohledat ten 10 :,-( Což svědčí o tom, že najít se s tímto detektorem určitě dá a jak ti tady řekne každý aspoň trošku zkušený hledač: chce to jen chodit a poslouchat a s detektorem se sžít tak, že za chvíli poznáš, co má cenu kopat a co je ne. Přeji s 250 hodně adrenalinových zážitků !

Čas je problém, je ho nějak čím dál méně :,-( :-D

Tak jsem ke žluťasovi pořídil ještě sluchátka, a musím říct že co se rozpoznávání signálu týče, je to velkej skok kupředu, je mě jasné že to tady asi všichni víte, ale pro mne je to dobrej poznatek co jistě pomůže. Ještě bych se rád zeptal: Má nějaký, po případě jaký, vliv mokrá půda na signalizaci detektoru nebo jeho na jeho výkon?

Sluchátka jsou vždy plus. Problém je že pokud chodíš s někým v partě, tak na sebe pořád řvete :)

A je dobrý že některý totálky nějak v soustředění neslyšíš....

mě se jednou stalo to že jsem měl sluchátka a byl jsem tak zažraný do kopání že jsem ani nevěděl že ta paní co vedle mě stála na mě asi 5minut mluvila 8-),pak do mě dloubla holí a já se málem po.... 8-)

Možná se chtěla zeptat, esli by Ti nevadilo, kdyby do tebe dloubla holí. To byla manželka?

no právě že to byla cizí bába turistka a měla se sebou i dědu turisťáka 8-) a já z nich málem infarkt a zálesácké trenky 8-)

Sluchátka jsou zcela jistě velké plus, ale já to s nimi nějak nedávám. Musím mít přehled, co se kolem mě šuštne a mám z toho celkem blbý pocit, když slyším v uších jen pípání detektoru. A jelikož chodím většinou sám a nemám parťáka co by mě upozornil na nějaké "blížící se nebezpečí" tak kopu raději bez sluchátek s vědomím toho, že asi mnoho signálů přejdu.

Já mám stejný pocit, když mám sluchátka, tak jenom čekám kdo mě kde chytne zezadu a něco udělá nebo jen vyleká :-) ale vyzrál jsem na to, nosím sluchátka tak, že je sice mám na hlavě, ale jednoduše mám na uších resp. uchu jen jeddno a to druhé mám jakoby za tím druhým uchem.

Jinak nevím jestli se to tu už řešilo nebo ne, ale dnes mi detektor dělal fakt divné věci, jdu si tak po poli a v pohodě si pípám na relic, najednou detektor zešílel a stále zvonil, a stále a stále, až když jsem ho dal do vzduchu tak přestal, ale stačilo ho jen přiblížit k zemi a zase šílel, to samé se opakovalo do té doby, než jsem se nasral a šel domů. čím to je?

potrubí nebo kabely, dnes mi to udělal euroace kdysi i 150

Holce to dělala 150 když měla slabé baterky.

já nosím sluchátka kolem krku,na uších je to hroznej kravál,když to nejde zeslabit.slyším tak dobře pípání i co se děje okolo :-)

já je nosím už jen na jednom uchu a když mi odešli sluchátka origo,tak jsem koupil k pc,delaboroval jsem mikrofon a jedu na 6.3mm redukci,je tam regulace hlasitosti a takto upravené nemají pro mě chybu 8-)

To clansman: člověk je vlastně pořád na začátku a stále se učí nové věci. :-)

Jo, jo, svatá pravda.

Mám garrett asi půl roku , a zatím tento uspech: cca 60 minci 20 nabojnic a drobnosti ve stylu stribrny privesky zlatý hodinky :-D a mimo jiné asi 15 tun železa , než mi došlo , že když zvolím funkci jewelery= šperky tak nereaguje na drobny kovy. :-) ale na to si musí každej přijít sám. A musím říct že naposlouchat se dá rychle.

To ja kdyz sakalim po lese tak posloucham tak akorad muziku z detektoru :-D

:-D :-D

Jen chci reagovat že pokud si sice dám jewelery nebudu sice kopat moc železa ale taky se dá přejít třeba falanga a podobný věcičky co ztrácely soldaten když prchaly jak střelený :-) :-D :-D

co je to falanga? :-O

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru