Garrett AT PRO International

Vlákno pro všechny uživatele detektoru kovů Garrett AT PRO.

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 16.5.2011 22:12

Namáte někdo CZ manuál k AtPro?
Prosím na powelzavináčseznam.cz

Děkuji moc

Zdar Átéčkáři současní, minulí i budoucí. V rámci mýho projektu Poznej&Pochop se dostalo i na AT Pro. Audio odezvy v režimu Std na různý stříbra a zlata jsou tady:
http://www.detektory-vychodni-cechy.net/testy/audio-vi/
Ještě se technicky dodělává (bude...to... bude...) odezva na stejný cíle za stejnejch podmínek pro nastavení Pro. Zajímavé, podle mě.Tak ať to cinká! :-)

Tak, a tady je, jak to hraje na zlato a stříbro v Pro.
http://www.detektory-vychodni-cechy.net/testy/audio-vi/
Std je hned u toho, pro srovnání, a cíle taky.

čus,pisni cenu za jakou bys ho chtěl prodat ,na email fifa333@atlas.cz.ty máš ať pro gold?píšu z tel. Jinak jsem koukal na video a uz jsem se rozhod.jenom otázka z jakého důvodu ho prodavas?pisni rád pokecam :-)

cau nema nekdo zkusenost s touto redukci na civky http://www.youtube.com/watch?v=VMGVghgRjgQ

http://www.ebay.com/itm/Adapter-connector-for-coil-Garrett-AT-PRO-/301194988172?pt=US_Metal_Detector_Accessories&hash=item46209eca8c

Zdravím,
chtěl bych přesedlat z cívky Nel Storm pro Garrett AT Pro 36x33 cm na cívku Nel Big pro Garrett AT Pro 45x38 cm
Máte někdo s touto cívkou zkušenosti? A jaký je rozdíl v hloubkovém dosahu o proti Nel Storm?

Zdravím hledači.Mám ATčko asi 3 měsíce.Z počátku nic moc,ale ted chodím s nějakéma úlovkama,vesměs krejcary atd.Chtěl bych vás poprosit o radu.Chodím s režimem standart zero.Nevím zda je to správně.Našly jste už nějaké cenosti,třeba stříbrné mince a nebo gold s tímto detíkem?Zkoušel sem nějaké naušnice doma,ale házelo to 46,což je docela nízko.Každá rada je vítaná a budu za ni vděčnej.Dík a pěkné úlovky

Díky moc.Musím se s PRO režimem naučit.Jak bude nějaké ten úspěch,hned se stebou o to podělím.Ještě jednou dík Luke a at se ti taky daří v lovu.

ATčko chodim sice kratky cas,ale co dodat..parada:-)

Řešil jste někdo použití jiných sluchátek než velkých originálních Master Sound?

Teď v létě se s nima nedá vůbec hledat(horko) a tak bych rád použil nějaká menší, ale nechce se mi moc kupovat tu redukci za 1500kč....neví někdo jak se jmenuje ten jejich konektor a zda se dá sehnat (redukci bych si udělal sám)...

díky

Řešil jste někdo použití jiných sluchátek než velkých originálních Master Sound?

Teď v létě se s nima nedá vůbec hledat(horko) a tak bych rád použil nějaká menší, ale nechce se mi moc kupovat tu redukci za 1500kč....neví někdo jak se jmenuje ten jejich konektor a zda se dá sehnat (redukci bych si udělal sám)...

díky

To Elmara-Zdravím.Mám dilema,které už rok řeším.Mám XP Deus s velkou sondou.Ať jej nastavím jakkoliv,diskriminace je zoufalá.Vůbec nediskriminuje podřadné "barvy" a nad č. 8O je všechno možné,včetně kulatých želez,hliníkových plíšků,tub,nebo pěkných Cu mincí.Měl jsem i G.1350 a diskriminace byla parádní. Pokukuji proto po G.AT PRO international. Co mi poradíš? Dík. Vitav.

Vie mi prosím niekto poradiť ako je na tom AT pro na chorvatskych plazach a hlavne v chorvatskom mori? dosah , prezvuky, nastavenie citlivosti... dakujem

Ahoj, prosím o info jak je to s tímto detektorem a mořskou vodou? jak v ní funguje, jestli vůbec, a jak cca tu hloubku díky moc za info...

Cus posli soukromou zpravu.Prezdivka Feri to je pan odbornik na garrett. ;-)

dík

Detektor je schopný v takových podmínkách pracovat. Pokud ale vezmu v potaz zprávy od kluků, co ho používali ve středomoří (Chorvatsko a Itálie), je potřeba si pohrát jak s diskriminací tak s citlivostí. To samozřejmě hodně ovlivní dosah, na druhou stranu to na pláži nehraje tak velkou roli.

spíš mi jde o to ve slané vodě...

Já píšu o slané vodě. Stále jde o brodění, pohybuješ se na pláži i když máš detektor metr ve vodě.

Tento detektor asi nepůjčujete??

Ne, na toto použití máme v půjčovně Minelab Excalibur II. Ten je schopný pracovat v hloubkách do 60 metrů.

zkoušeli jste někdo potoky a třeba i mělký rybníky ? našli jste něco ?

Ahoj, mám dilema. Momentálně mávám s teknetics eurotek, ale začínám pokukovat po něčem lepším a chci znát váš názor jestli mám jít do at pro nebo do ACE 400. Je mezi těmito detíky velký rozdíl? Když tedy nepočítám vodotěsnost u AT Pro? Předem dík za odpovědi :-)

Dobrý koupil jsem Garrett AT PRO letos v zahraničí za dobrý peníz a samozřejmě k němu nemám český návod, chtěl bych někoho poprosit jestli by mi návod někdo neposlal na mejl nebo okopírovaný poštou, veškeré náklady uhradit. Diky

Nikdo nemá český návod?

Ahoj, písni mi e-mail do obálky. Pošlu ;-)

Ahoj . Mužu prosimtě taky dostat návod na atpro? karel.dol@ seznam.cz dik.

Je v e-mailu ;-)

Cest, poslal jsem ti email, nevim teda jestli do obalky, ale nekde urcite :-D

Zdravím,

Rád bych se zeptal. Můj poslední detektor byl G GTI 1500, za mě byl super, ale blbě se shání. Jak byste zhodnotili GTI 1500 (potažmo GTI 2500, což jsou téměř stejné detektory) vs AT Pro?

Díky, Martin

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru