Detektor kovů Garrett GTI 2500

Z hledáním teprve začínám, pořídil jsem si detektor kovů Garrett GTI 2500, . Uvítám rady a zkušenosti s touhle "mašinkou". Případně najde-li se někdo z okolí Kolína kdo mě poradí v začátcích. Díky milman. ;-) :,-(

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 20.5.2009 13:53

Ja jsem mu jen popisoval postrehy ,protože ho kolega ma. Po přečtení příspěvku na další straně,ze GPX není na zlato je jasný,ze už nemá cenu nic popisovat. At si každý koupi co mu vyhovuje.

Tak to by přesně rádi, aby si se pomalu omlouval. Je to fake dotaz, každou chvíli. Zkus jim věnovat čas, že se na ně seš ochoten fyzicky mrknout, a dojdou jim podle mě lidi :-) Jenom mrknout, to stačí....

Kouknete se tady na recenzi lidi co vlasni gti 2500 http://www.kellycodetectors.com/reviews/reviews.php?model=na14-1120580&url=http://www.kellycodetectors.com/garrett/garrett-gti2500pro.htm

Ja si myslim ze tem co gti 2500 funguje spatne je bud vadny kus z vyroby a nebo to maji spatne nastavene.

No tady porovnani co ktery umi hledat E-Trac cs gti 5200 http://metal-detectors.findthebest.com/compare/7-59/Minelab-E-Trac-vs-Garrett-GTI-2500

Zdravím ve spolek,mám tento etektor,ale nějak na něj není dostatek času,kdyby jej někdo chtěl,tak je k mání,v terénu byl jen párkrát.V případě zájmu o tento stroj mi napište na mail hrncir.pitt@seznam.cz a domluvíme se.Mám jej s 9,5 a 12,5 cívkama.chtěl bych raději E-trac,tak jej pustím do světa.

Pro Boban: No Detik na vsechno ale i ryzi zlato by se mi zamlouval coz prave mam chut na gti 2500 ktery mi se zda dost dobry:lepsi jsem zatim nenasel.A co minelab gpx i kdyz je dost drahy tak asi na zlato take moc neni.Tet ho prave operuju co ma uvnitr :-D

ja taky teprv zacinan ale natak supr masinu bych si netrufnul

Pro Boban: Nevim ktery Jicin mas na mysli ohledne testovani :-P

Pro hrom: Mi je take lito tech penez do masiny za kolem 38 tisic z rycem a dohledavacem,ale zase si myslim ze dobra masina je na dlouho.No jeste stale uvazuju kterou.Hodne studuju nazory lidi co je maji na zahranicnich strankach tam se dozvis hodne vic nez na ceskych.Prekladam cele stranky v chromu a pokud nejdou tak v chrom translator.Uz se tesim az vyberu dobre a nebudu litovat a jeste to chci vyzkusat venku dokud nemrzne.A ty kdy uvazujes nejakou masinu si koupit a nebo kterou by jsi asi chtel?

Pro Maximus1: Jakou mas masinu a proc ji chces menit? Je v zaruce? Mas gti 2500? :-D

Pro Etienn:mam Minelab Explorer 2 a právě tento Garrett 2500,ale raději bych etrac,tak je nejspíš oba prodám,pokud někdo chce,to gti bylo v terénu jen párkrát,vubec jsem na něj neměl čas.Pokud máš zájem,tak mi napiš na mail hrncir.pitt@seznam.cz

Ja nechapu proc neuvadeji vyrobci hledacek nejaky vykon dosahu treba na urcity kalibracni objekt.Byl by lehci vyber.Bleeeee :-P

Ahojte vsichni.Tak koukam na tento detektor www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-C-Scope/c-scope-cs9000hpx-174 a napada me ze kdyz mi prijde detektor tak bych vyzkousel zvysit vykon timto zpusobem pomoci dvou civek. Akorat musim promerit civky jak je vzajemne zapojit primar sekundar.Teoreticky by to melo zvysit vykon podobne 2-3 metry do hloubky,ale i kdyby min tak i tak to je slusne nez jen ca 50 cm nebo i min u beznych detektoru. :-P

NewForce R1 si myslim ze dost dobry detik.Libi se mi ten graficky prubeh nalezu na displei vpravo dole. Jinak je lepsi nez tuzkove pouzivat baterie lion 18650 3 ks misto 8x tuzkove. Vyjdou levneji a nemaji pametovy efekt a maji o hodne vetsi energetickou hustotu nez tuzkove nimh ktere po case uz nejdou moc nabit i po obnoveni

Chodi tu vubec nekdo nebo jste vsichi jeste na lovu??? :-D ;-)

Ahojte vsichni.Tak detik mam uz doma tak bude zkouska na zahrade.Zatim mam porad pocit ze jsem vybral spatne vuci tomu co jsem chtel.Jinak vam vsem preji stasny novy rok.

Pro maximus 1:Skoda ze jsi nenapsal drive,ja bych vzal tu 2500.Ja uz jsem totiz koupil detik vcera.

Zdravím přátelé, nečinné pípání při rybaření jsem vyměnil za pípání při chůzi. Koupil jsem Garrett 2500 a začínám. Zatím jsem spíše jako ukrajinský kopáč než hledač. Každý začátek je těžký, ale ta zábava stojí za to. Mohl bych vás požádat o několik odpovědí?
1) na co je která cívka lepší
2) co je nejlépe nastavit pro začátek
3) dokážu při správném nastavení zjistit opravdu druh kovu
4) je někde nějaký lepší popis displeje - teda, abych to pochopil i já

Děkuji

zdravím všechny tady,
není tady už dlouho nic o GTI 2500.
nějak se mi to nezdá, nadšení z mašinky nějak opadla.
pokud máte někdo něco z 2017 , třeba optim nastavení, doplňky, pomůcky,tipy, rád se poučím

Tento detektor je pro nadšence a sběratele starožitností :-) Dávno byl překonán řadou AT :-) :-) :-)

hurá někdo,
pochopitelně že překonán,jen je divný,že NIC nového,není to asi pro každého,složitost atd,víceméně mám pár známých emanů v alpách,makaronů i rakušáků a ti ortodoxně hledají 7-8 let s GTI.sice milit ale funí při probírání novinek děsně.
nejsem z toho až tak u vytržení
ne jakože zklamaný ale je to jak s každou elektronikou,co rok to skok dál,jsem asi kapku staromilec(nebo ,,autista"?)

Mám GTI i AT a oba jsou super rád chodím s obouma, ale je pravda, že AT se mu v celku vyrovná. GTI je určitě lepší na válku a nezbírá pidi plíšky na povrchu jako AT které je na zamořeném poli k rošlapání.
Jinak mám na obou stejný cívky 22x28 DD a super určitě ji na GTI doporučuju

Zdravim, vlastnim Garrett GTI2500 Pro Pack Plus + Eagle Eye + Garrett Pinpointer uz mnoho let a mohu s jistotou konstatovat, ze hledani s nim je supr. Kdyz jsem s nim zacinal, zdalo se mi, ze blbne, chodi divne atp. Vsechno to pramenilo pouze z toho, ze jsem s nim vubec neumel. Po dlouhe roky jsem se drzel ZERO diskriminace, protoze se mi zdalo, ze All Metal funguje divne. Ano, Zero diskriminace pro zacatecniky urcite staci a doporucuji prepnout na All Metal mode az ve chvili, kdy uzivatel vi co dela a jak se detektor chova, jak ho naladit v tomto rezimu atd. Ve chvili, kdy prepnete na All metal rezim , otevrou se pred Vama obrovske moznosti, co se tyka najiti i tech nejmensich veci, a to v desitkach centimetru hloubky. Vetsich pak i ve vetsich hloubkach. Pinpoint - dohledani cile funguje skvele a ja temer presne vim, v jake hloubce inkriminovanou vec naleznu a podle detekce velikosti na display i jak bude velika. Temer vzdycky to sedi. Bohuzel je trochu problem s jistotou urcit material, ktery kopu, jelikoz toto je velice ovlivneno jeho oxidaci (barve materialu pomaha k rozpoznani nastavit rozdilne vysky signalu - pouzivam stale a je to supr). Jak psal nekdo prede mnou, detektor se nekdy pri startu "zblazni" a je dobre udelat jeho reset - delsim stiskem tlacitka Power. Stane se to ale malokdy a je to asi normalni. Znovunastaveny do pozadovaneho rezimu je pak rychle. Jak jsem napsal, vlastnim k detektoru EagleEye hloubkovou sondu, ktera umi koukat, ne do 6m jak tu nekdo psal, ale do 5m (tak uvadi vyrobce). Parkrat jsem s ni vyrazil, ale moc ji nepouzivam. Jak rovnez vyrobce uvadi, neni na zadne hledani malych pixel od zavarenin, ale na vetsi veci jako jsou sudy, truhly, potrubi a atp. Jedine snad co bych detektoru vytknul, je jeho vaha s velkou civkou z teto sady (da se vsak na to zvyknout). Velka (hloubkova ProFormance) a mala civka je pri hledani velice znat. Stale chodim s velkou civkou, nekdy obcas beru malou, kdyz se nechci drit. Nicmene velka Vas opet dostane hloubeji a presneji k najitemu cili. Rozhodne detektor je to super a rad poradim tem, kdo si nevi rady (pokud budu vedet ze sve praxe). Ke vsemu tomu pouzivam jeste Garrett pinpointer na dohledavku (neni spatny, hodi se). Uz jsem si ale zvykl vsechno dohledavat velkym detektorem a to hodne napresno, takze tento dohledavaci pouzivam jen sporadicky. Jak jsem ale rekl, neni spatny a jde o zvyk. Kdo rika, ze tenhle detektor je spatny, at si ho par let vyzkousi a zjisti opak. Rozhodne se jedna o detektor, ktery umi. ;-) 8-)

Zdravím,nebudu předstírat, že nemám VELKOU radost z tvojí odezvy.V podstatě se na vlákno nikdo nevypsal.Asi je to tím, že tuto, reletivně drahou značku, má a opravdu používá děsně málo lidiček, myslím u nás.
Budu rád za každou případnou radu a pomoc, nemám s GTIčkem žádné zásadní zkušenosti, a určitě si k němu poslechnu a pokoukám cokolivěk, co mi jej pomůže užívat tak, jak si mašinka žádá.
díky díky

dle svych zkusenosti doporucuji jet nejakou dobu na diskriminaci ZERO a jakmile zjistis reakce detektoru (barva, hloubka atp.) prepinej na jine rezimy a diskriminace ( relics, all metal atd.) AllMetal pro tebe bude ze zacatku velky chaos. Rve to opravdu na vsechno a to i na sebemensi sebehloubeji zakopany drat. Dokavad nerozpoznas lepe fungovani detektoru, akorat by te to odrazovalo. Samozrejme jakakoliv diskriminace citelne snizuje hloubku hledani a nachazeni ruznych predmetu, a to hodne i v zavislosti na jejich oxidaci. Mam vyzkousene, ze detektor zajimave reaguje i na hledani v morke trave, jinak se chova na suche - mokre zemine atd. To je ale potreba vyzkouset. Otazky typu jak hluboko umi detektor hledat jsou uplna blbost, na kterou nelze jednoznacne odpovedet. Zalezi na velke spouste momentalnich podminek. Ja osobne jsem si do AllMetal modu zacal detektor na stalo prepinat az po nekolika letech (tim se ale samozrejme sidis o pocet najitych predmetu). Nyni v podstate stale hledam uz jen v ZERO diskriminaci a v AllMetal rezimu. Nic jineho nepouzivam. A mam stale zapnute rezimy pro akusticke rozliseni "barvy". Nezapinam hlasovy popis najite veci - je to naprd a zdrzuje to - samorejme i dost lze, ale to lze i display. Dalsi funkci "Podsvit LCD" se da poradne pouzit jen pokud je sero. Pri uplne tme to je k nicemu, protoze to oslnuje - nosim vecer celovku. Bachy na Allmetal rezim, je tak citlivy, ze bere kde co kovoveho, co mas pri sehnuti sobe a blizko k detektoru - klice, prstynek, kovova vyztuha v botach atp. To je ale logicke. Z hloubkovou sondou moc praxi nemam, mam ji novou a s Pinpointerem jak jsem psal - je dobry, jsem ale zvykly na relativne presne dohledavani s velkym detektorem. Kdyby jeste neco potreboval, napis. Zdar Zdenek

Ahoj Zdeňku. Dík za dobrej popis práce s GTI 2500 .Je možné se spojit třeba tel. a rád bych se dozvěděl ještě nějaké maličkosti.

ahoj, neni problem - 737 613 827

Zdravím všechny nadšence detektoru Garret GTI2500. Jelikož jsem nepřišel na to, jak vložit do zdejší sekce BAZAR detektor na prodej, vkládám to sem do této skupiny, jíž se můj prodej modelově týká. Tak snad to nikomu nebude vadit. Kdyby měl kdkoliv zájem, ozvěte se mi na 737 613 827. Dík Zdeněk.

Prodám detektor kovů zn. Garrett, model GTI2500 (nejvyšší a nejlepší model této značky pro metal detektoring - vše viz foto). Jedná se o celý, nejvyšší set s taškou, jehož cena se na trhu pohybuje kolem 30.000,- kč - prodávám za 23.000,- kč. Dále prodávám k detektoru hloubkovou sondu Treasure Hound - Eagle Eye (dosah až do 5 m hloubky), jejíž cena je na trhu cca 8.000,- kč - prodávám za 5.500,- kč a nakonec pak prodávám dohledávačku Garrett PinPointer, jehož cena je na trhu cca 3.500,- kč - prodávám za 1.500,- kč. Vše je ve 100% funkčním stavu, cívky zespodu nesou drobné škrábance od kamení (absolutně nemá vliv na funkčnost). Detektor rád předvedu v akci. Dám záruku na odzkoušení funkčnosti. Důvod prodeje - končím, nemám na to už moc času a mám jiné, nové koníčky. Jinak ale hledání byl supr adrenalin a zábava. Vše dohromady prodávám pouze jako komplet za 30.000,-kč, což je o více jak 10.000,- kč levnější.

Zdravím všetkých hladačov pokladov som tu nový a chcel by som poradiť ohľadom ceny tohto detektora kovov ,či sa mi ho oplatí kúpiť za tú cenu...
https://ostatne.bazos.sk/inzerat/113656830/detektor-kovov-garrett-gti-2500.php

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru