Garrett Pro-Pointer

Ahoj, mám problém s dohledávačkou. Sice ten problém mam už déle, ale nebyl čas nebo sem si nevzpomněl to sem napsat. No k věci...pokaždé když zapnu dohledávačku tak třeba ok že ale po chvilce hledání v díře mi to začne pípat rychlím tempem a já ji musím vypnout a zase zapnou a hledám dál. Je to normální? Ještě mě napadlo nebude to třeba baterkou? Protože v ní nemam nabíjecí, ale normalní co seženete někde v obchodě. (nabíjecí mam jen v detíku) ... Děkuji za rady! :-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil Krtek68 17.5.2013 12:13

Pozor na falsa pro.pointeru garrett. Prodávají se na čínském serveru za 50 usd a jsou k nerozeznání od originálu.Ovšem má prakticky nulový dosah a hlavně je pohybová, což je pěkně na pytel. Vrátil jsem ji původnímu majiteli, s tím že prodává falsum a naštěstí jsem ho tak vyděsil hrozbou podání trestního oznámení, že mi peníze vrátil. NIKOMU NEDOPORUČUJI, JE TO OPRAVDU LEVNÝ ŠMEJD NESROVNATELNÝ S ORIGINÁLEM. Bohužel na dálku nelze zjistit, zda se jedná o originál, to lze vyzkoušet pouze při osobním předání.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru