Genealogie-Rodokmen,hledání předků

Zkoušel to někdo zvás zjišťovat odkud pochází a kdo jsou jeho předci?Případně jak daleko jste se dostali já jsem na začátku,ale už jsem dal něco dohromady.Návštěva archívu v Zámrsku mě asi nemine spousta matrik už je i ke stažení na internetu.

Zajímavá je i tahle stránka http://www.kdejsme.cz/ stačí zadat vaše příjmení a hned víte kolik je kde v republice lidí se stejným příjmením.

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Boban 20.6.2012 20:14

Taky mě to zajímá ,ale zatím jsem se nedostala vůbec nikam ,na netu mi ty matriky nějak nejdou pročítat-- :-(

Jdou sice jen některý záleží odkud jsi a kam sahaj kořeny jestli žijete na jednom místě už několik generací tak spoustu věcí je v matrice na úřadě.Třeba unás od roku 1896 najdeš i starší členy rodiny,kteří umřeli i před tímhle rokem.Navštiv hřbitov z náhrobků taky dost vyčteš.

Mám informace jen k praprarodičům dál vůbec nevím---až bude někdy ošklivo vrhnu se zase na to ,je škoda,že na netu nejsou všechny matriky..je to piplavá práce- ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru