Detektory kovů Golden Mask

Vlákno pro všechny uživatele detektorů kovů Golden Mask

Stránky Golden Mask na LP:

Prodej detektorů kovů Golden Mask
Testy detektorů kovů Golden Mask

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 5.10.2012 07:56

Ahoj budu kupovat detektor a zajímalo by mě,jestli by se vyplatil GM 2,3,LP zero či spíše BH Land Ranger Pro.Na hledání koleček a militáriií v Jihočeském kraji.

Tedy samozřejmě ne "jen" koleček a militárii myslím tím tak nějak vše :-)

Já být tebou tak z toho co jsi jmenoval tak asi zero 30 a pokuď gm tak gm4 ;-)

Ahoj všem krasny den.zajimalo by mě,jestli date recenzi na GM5 dekuji ;-)

Kdybys měl zájem, můžu poslat schéma, proti GM4 nevýrazné změny kromě přidané ATmega32 na generování zvuku a řízení displeje...

Ahoj, měl bych dotaz na všechny majitelé detektorů GM s novou teleskopickou konstrukcí, jestli by mě mohl někdo napsat kolik má na délku detektor ve složeném stavu. díky :-) ;-)

GM teleskop ma-58 centimetrov....

Zdar, je tady někdo, kdo si již koupil nový GM One 15kHz, případně 24kHz a našel kromě displeje nějaký rozdíl oproti Zeru 30 II ?

tohle mě taky zajímá.

Zdar koupím nefunkční detektor Golden Mask

Zdravím pánové, máte někdo praktické zkušenosti s Golden mask one 24 (15khz)? V čem si liší od LP ZERO 2 kromě displeje? Dík za informace.

Čaw te mam zaujem o kupu GM4pro najde sa tu niečo?

Zdravím, zvažujem kúpu buď Golden mask one 15 (24)khz alebo lp zero 2 a zaujímalo by ma v čom su odlišné okrem displeja. Má jeden z nich lepší dosah alebo je podobný ? Najviac mi asi záleži na dosahu a kebiže kúpim one verziu 24 khz neprišiel by som oňho?
Ďakujem

Ahoj. Koupím Starši typ detektoru Golden mask 4 pro na eskove konstrukci..Díky 725 518 835

pardon 725518836 :-D

Čaute lidi dá sa kúpiť na GM4 pro stará verzia zámok aj stym závitom co je na tyčke či iba samotný zámok. Zlomil sa mi závit na protilahlom kuse a neviem ako to dať dokopy. Ďakujem

GM4-WCL-WS
Vzhledem, že není kolonka pro gm4wcl, tak dotaz zatím sem.
1. Kam se podělo z názvu "ws"?
2. Rozpor u nabíječky a to, že je jen do 220V, což pro naší síť 240V je jaksi mimo realitu.
3. Baterie: výrobce uvádí typ baterie: 1500 mAh Li-Po baterie
Životnost baterie: ~ 25 hodin
Baterie v cívce a druhá (stejný typ) pro jednotku.
4. U karty detektoru není uvedené příslušenství.
5. Záruka, výrobce uvádí:
5 let - deska elektroniky;
2 roky - vše ostatní, kromě baterií

Takže, jaká je realita?

Díky za upozornění, upravili jsme některé nepřesnosti. Výrobce používá pouze WCL, napětí je renononc v textu u výrobce, baterie a vydrž ještě raději prověříme. Záruka je 2 roky.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru