GM4 vs. Fischer F5 nebo jiný?

Zdravím rozhoduji se mezi těmito detektory a mám velké dilema jsou ve stejne cenove kategorii a hodnocení a vlastnosti jsou u obou velice kladné a nemůžu se rozhodnout který si vybrat. Pokud máte nekdo nějake rady či úpostřehy tak pište děkuji

v kategorii Detektory - netříděné, založil Mesix 15.3.2014 22:36

jiný :-D

Fisher F5 Plus byl můj první detektor. Měl jsem ho asi půl roku a kamarád měl F5 skoro dva.První moje zklamání bylo že sonda není voděodolná. Chodil jsem v mokré trávě a sondu jsem měl s krytem. Kámošovi který chodil bez krytu se F5 zbláznil asi o hodinu dřív. A po druhé to bylo když kolega vyhodil na zem nalezený menší al nýtek a F5 ho vůbec neviděl.
Když jsem si pak koupil Gm4 a začal jsem chodit tam kde před tím s F5 byl jsem velmi překvapený kolik je všude drobností které F5 neviděl. Kámoš si koupil T2 SE a zjistil to samé. Detektor si kup jaký chceš ale F5 není dobrá volba. Gm4 ho hravě strčí do kapsy a když si koupíš sadu s malou a velkou sondou tak budeš mít super kombinaci.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru