Golden Mask GM5

Vlákno pro všechny uživatele detektoru kovů Golden Mask GM5

Návod pro detektor kovů Golden Mak GM5: Návod GM5
Návod pro detektor kovů Golden Mask GM5plus: Návod pro GM5+
Testy detektorů kovů GM5: Testy detektorů kovů GM5 a GM5pus

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 13.10.2015 12:18

a zmněníš si příjmení na gm5?

:-D :-D

tak kdypak bude nejaka recenze na GM5? Premyslim, ze bych na jare vymenil GM4 za neco novejsiho a nejak pokukuju po digitalu, a jakozto majiteli GM4 mi GM5 prijde jako logicka volba, i kdyz pokukuju po Detech Chaser...

Dělá na ní GM4PRO :)

Delam no, jen ten snih mi to trosku kazi :(

Nejde odladit? :-D

Jo, kdyby šel odladit sníh, to by bylo :-) Nechce se mi chodit v mokru, do včera mrzlo jak cyp, dneska už to šlo, ale sníh ještě všude je, víkend by ale měl bejt hledací :-)

Z chodníku jsem ho v pondělí odladil lopatou :-).Pro mě hledací bude asi až bude jaro,nějak mě to poslední dobou nebaví.Předělávka detíku funguje ale mám to rozhozené a čekám na pár dílů(snad to Bulhaři brzo pošlou).Předělávka baterek byla jen na zkoušku a teď to udělám pořádně,aby to nějak vypadalo.

Jak to, co se stalo? Jinak sníh dnes opět přibyl, takže furt marně vyhlížím to oteplení, co mělo bejt od úterka dle Honsový :-)

Nějak se přestalo dařit,pak matka a zimu celkově nesnáším.Dám si asi pauzu a bude se věnovat něčemu jinému.

Tak co panove, nějake nové info ;-)

No, taky by me zajimaly poznatky :-)

Je to na dobré cestě :-) Teď jsem byl 14 dní nemocnej, ale stejně byl sníh, nicméně i přes to už zas chodím a GM5 čím dál tím víc přicházím na chuť. Tenhle měsíc to zpracuju.

Výborně, těším se a myslím, že nejsem sám :-)

Taky mi chvili trvalo,než sme se skamaradili :-)ale uz je vsecko ok...Ale bez sluchatek se mi spatne chodi ta zvukova odezva mi moc nesedi..

ahoj PORADTE prosim, chci koupit novou sondu na GM5, jakou radši vzit? DISCOVERY nebo TIGER? a proč, děkuji ;-)

Jak si stojí GM5 v porovnání s Noktou Fors Core a Makrem Racerem? Teď mám GM4 a pokukuji po něčem novějším:-)

Co jsem vycetl a vyslysel, tak GM5 je na tom stejne jako GM4, jenom GM4 je malinko hlubsi. Taky premyslim, ze GM4 vymenim, ale spis koukam na detechy...

V podstatě ano. Se sondou Mars Discovery je ale trochu hlubší než GM4 se spider 30 :-) Výhoda GM5 však spočívá v tom grafu. Docela dobře jsem se s tím naučil pracovat :-) Ubylo kopání bordelu. Test vyjde jakmile dodělám videa, která jsem k tomu slíbil.

GM5 mam a nedam na ten stroj dopustit ted jsem ktomu jeste dokoupil sondu tiger takže by tam nemely byt vubec zadne prozvuky a bude stabilnejsí.kazdopadne když to schrnu jsem nadmíru spokojeny :-)

GM5 mam a nedam na ten stroj dopustit ted jsem ktomu jeste dokoupil sondu tiger takže by tam nemely byt vubec zadne prozvuky a bude stabilnejsí.kazdopadne když to schrnu jsem nadmíru spokojeny :-)

Souhlas!!!!! :-)

a test stále žádný :-( :-( :-( :-( :-(

Test je hotový, jen potřebuju dodělat videa. Pokud se chceš na něco zeptat, napiš mi zprávu, rád poradím.

ne ne já si počkám jsi hodný moc děkuji :-) :-) :-)

MÁM gm4 a kámoš francouze a vždycky je lepší a snažíme se stejně a mimochodem o těch dohledávačkách nejlepší byl whites nejhorší turek na kvalitu a pohodu hledání pouze Evropu a USA Turka nebrat ;-) ;-)

S tím Turkem musím chtě-nechtě souhlasit. Měl jsem dvě nokty a s každou byl problém, dnes jsem ale četl ,že nová nokta fors relic je z úplně jiného těsta, tak už se možná kucííí turecký ty dertektory dělat naučili. Já je přesto nehážu přes palubu a pořídím si dalšího Turka MAKRO :-)

Než jsem si tu Noktu koupil ,taky jsem četl jenom samý krásný věci.... :-D :-D :-D

Máš na mysli noktu Fors relic, nebo noktu - makro racer?

Máš na mysli noktu Fors relic, nebo noktu - makro racer?

Mám Noktu RS Pinpointer-momentálně opět leží doma jako zdechlina 8-) 8-)

Hned po tom, co prodám GM5 s kterou nejsem moc spokojen :-(

ted mam z toho hlavu v pejzu, resite detektory nebo dohledavacky a co porovnavate s cim? :-D

Říká se ..hlavu v pejru....a možná jsi chtěl napsat,že máš na hlavě pejzy,ale to je tvoje věc co máš na hlavě :-) :-) :-)

stále nic :-( :-( :-( :-(

Romčo prosíme tvé znalosti na GM5. ;-) ;-)

Nemáte někdo na půjčení gopro? Telefon mi po třetí reklamaci vyměnili za zcela jiný, outdoorový sice, ale točí pěkně na hovno :-( Musím to buď natočit starým kompaktem a nebo si někde půjčit gopro či něco podobného, co točí aspoň v HD a neklepe se to jak ratlík při pohybu tyče GM5.

Koho to zajímá, tak si pár postřehů ode mě k tomuto detektoru může přečíst na detektory.hantec, nechci to tady zbytečně znovu kopírovat :-)

stále nic :-( :-( :-( :-( :-(

Stále nic. :,-( :,-( :,-( :,-( :,-(. Romčo,prosiiiiiiiiime. ;-) ;-) ;-) ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru