Golden Mask GM5

Vlákno pro všechny uživatele detektoru kovů Golden Mask GM5

Návod pro detektor kovů Golden Mak GM5: Návod GM5
Návod pro detektor kovů Golden Mask GM5plus: Návod pro GM5+
Testy detektorů kovů GM5: Testy detektorů kovů GM5 a GM5pus

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 13.10.2015 12:18

se nedočkáme :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Ale jo, článek dáme do časáku. Další číslo vyjde uprostřed léta .)

no skoro po roce ale snad to bude stát za to a co test od Romana myslím video Děkuji :-) :-) :-(

Test vyjde v časáku LH, video by tam mohlo být formou odkazu taky. Za poslední dva měsíce jsem ani nebyl s detektorem. Řeším poněkud složitější životní situaci a na detektor celé jaro nebylo ani pomyšlení.

Řešení životní situace je nadevše a náš problém s gm 5 ani né problém ale prostě na to čekáme tak se nezlob hlavně at to vyřešíš Ty to je duležitějjší držím palce ač nevím oč jde tak se drž chlape a nezlob se ahoj :-) :-) :-) :-)

Díky. Ale neboj, recenze bude. V LH v dalším čísle (jen nevím, kdy je termín, asi do prázdnin?). Každopádně bude.

Ahoj. Bylo to tady normálně veřejně na webu. Táýkalo se to ale pouze těch prvních pětek. U těch byla špatně uvedená kapacita od výrobce.

Všem!! Chlapci snažte se být trošku diplomati! Vše je zcela jasné dá se to přečíst mezi řádky! Dále kapacita baterie není rozhodující! Kupte Eneloope a máte po problémech! Problém je však ten ,když se mi GM-ka posere,za kým půjdu?? E-shop funguje bezvadně a pokavaď Roman neudělal test a sliboval to je to jeho problém! Elmaru jsem viděl jednou v životě a proto nemám zapotřebí se za někoho přimlouvat! Hezké nálezy přeje-buiaimon :-)

To Elmara no vždyt jo myslím že jsem byl mezi prvními kdo ho zakoupil a kdo upozornoval na nízkou kapacitu ač v návodu se píše o delší výdrži že na jedno nabití až minimálně 20 hod a pak jsem upozornoval že nabíječka při nabíjení svítí jinak než má červeně a modře v návodu červeně a zeleně tak že zase špatně a co se týče těch baterií ano je tam napsáno že za 600 kč se dá od jara zakoupit vyšší kapacita baterie. Píšeš že to bylo normálně veřejně na webu věř mi sleduju pozorně co se týče Gm 5 a nikde jsem se nedočetl že ta možnost je a nebo byla myslím výměna baterie jsou tady příspěvky které tady visí rok a více ale zrovna o té výměně ani tuk.Velice by mně zajímalo kdo určil pořadí prodeju prvních gm5 na 100 procent jsem si jist že jsem byl mezi prvními po telefonické objednávce mé manželky a hovoru s vámi.Docela mně mrzí že někoho vyřídíte jako mezi prvními kupujícími a upozornujícími někoho ne asi co je psáno to je dáno my jsme spolu komunikovali po telefonu vyřízen jsem nebyl protože si my řekl že vše zjistíš u výrobce a pak dáš vědět.Jak píši výše sleduji pozorně co se týče gm5 čekám a ne sám již skoro rok na test samozřejmně vím že je to v rukou Romana a že to již bude brzo hotovo.Nechci tu být za hnidopicha ale nebyla to malá investice něco málo přes 20000 kč.Omlouvám se všem kterým tato komunikace vadí či vadila.

Ta cena byla 20030kč protože jsme platily i dopravu ač je uvedeno že doprava je zdarma :-( :-( :-( :-(

Doprava zdarma byla velice dlohou dobu od 6000 kč ale pouze s ČESKOU POŠTOU! Ty jsi to ale chtěl poslat PPL!
V současnosti již máme u PPL stejné podmínky a tak již několik měsíců zpět nemusíme jednoho z dopravců zvýhodňovat jako tomu bylo poměrně dlouhé roky. (minimálně cca. 8 roků to bylo stejné, doprava zdarma od 6 000 kč s Českou poštou)

Tudíž se nezlob, ale nemluvíš pravdu.

Přeji dobrý den. Elmaro, teď píšu já (manželka). Co se týče poštovného - ano, chtěla jsem to poslat PPL, to je pravda a pokud to mělo být zaplaceno a nevztahovalo se tudíž na to Vaše uvedená nabídka to už nevadí. Byla jsem spokojena s komunikací, vysvětlením, rychlostí zaslání (jednalo se o dárek pro manžela k 50 nar.) manžel o tom poštovném napsal na můj popud. Tímto se veřejně omlouvám, ale nic to nemění na tom, co Vám manžel psal ohledně té baterie. Byla jsem i u telefonického rozhovoru, kdy jste to řešili a jak Vám napsal, tak jste odpověděl. Tudíž se i já ptám, bude tedy patřit i manžel k lidem, kteří dostali výměnu baterie nebo bude ten jediný nevyřízený? Velmi děkuji za Vaší odpověď

Všechny baterie až do změny textu na webu byly vyřízeny. Každopádně mohu nabídnout 1500mA které vám můžeme zaslat, neb jsme je dostali od výrobce na servis. Pls napište mi na email dodací adresu.

P.S. opravdu si velice vážím toho když někdo uzná chybu....to je v dnešní době takřka neskutečně. Děkuji za to a budeme se vám snažit maximálně vyjít vstříc.

Přeji hezký den. Velmi děkuji za Vaší odpověď i nabídku, kterou manžel s radostí využije. Prosím jen o napsání Vaší e-majlové adresy (nejsem si jistá, zda jí mám uloženou a tady jsem koukala, že je to jen na info@lovecpokladu.cz ). Nebo to stačí napsat na tu mejlovku? Také děkuji za Váš profesioální postoj k danému problému. Přeji krásný den

Tak jsem mejl poslal na výše uvedenou adresu. Díky

Už je to na cestě ;-)

Moc a moc díky a až dorazí dám vědět. Přeji krásný a ničím nerušený den (manželka) ;-)

To:Brnza001 Tak sakra bude hledat manžel nebo manželka :-) :-) Hlavně ať slouží :-) :-)

Pořád nic? :-)

pitomec jsi asi ty když urážíš někoho a nevíš o tom vubec nic a spíše neumíš číst přečti si celou diskuzi a zjistíš že jsem nic o nějakem zisku nepsal asi si mně pleteš s někým jiným kdo to tu psal a samozřejmně vše mám kladně vyřízeno s velkou pokorou a poděkováním celému teamu v obchodě v Jílovem a Elmara je človíček na svém místě tak že se uklidni a pořádně čti než někoho osočíš a urazíš. :-( :-( :-( :-) :-)

pitomec jsi asi ty když urážíš někoho a nevíš o tom vubec nic a spíše neumíš číst přečti si celou diskuzi a zjistíš že jsem nic o nějakem zisku nepsal asi si mně pleteš s někým jiným kdo to tu psal a samozřejmně vše mám kladně vyřízeno s velkou pokorou a poděkováním celému teamu v obchodě v Jílovem a Elmara je človíček na svém místě tak že se uklidni a pořádně čti než někoho osočíš a urazíš. :-( :-( :-( :-) :-)

pitomec jsi asi ty když urážíš někoho a nevíš o tom vubec nic a spíše neumíš číst přečti si celou diskuzi a zjistíš že jsem nic o nějakem zisku nepsal asi si mně pleteš s někým jiným kdo to tu psal a samozřejmně vše mám kladně vyřízeno s velkou pokorou a poděkováním celému teamu v obchodě v Jílovem a Elmara je človíček na svém místě tak že se uklidni a pořádně čti než někoho osočíš a urazíš. :-( :-( :-( :-) :-)

Jinak něco v tom smyslu tam psal Rtepkerut tak že bud neumíš číst česky anebo jsi analfabet

Prodejce nejsem,jen mě nebaví číst ty tvoje zvratky.Máš tady 20-30 příspěvků a jenom vysíráš

souhlas

s Mira

To bylo asi na mě. Rtepkeuruta (Petr Turek) ignoruju. Doporučuju totéž. Ten člověk jen rejpe, jakákoli snaha o diskuzi je ztráta času.

že by to bylo tím,že je období dovolených? A další docela podstatná věc je že celý tým už připravuje mistra hledače a to zabere asi docela hodně času

do soukromých zpráv jsem ti nepsal nic.

PROSÍM NĚKTERÉHO Z ADMINŮ O PROMAZÁNÍ TOHOTO VLÁKNA,JE TU DOCELA HODNĚ PŘÍSPĚVKŮ KTERÉ SE NETÝKAJÍ GM5 A VLÁKNO JE NEPŘEHLEDNÉ. DÍKY MIRA

taky souhlas ;-)

to mira.now admin má samozřejmě právo mazat příspěvky, jenže tady se to točí převážně okolo GM 5 (i když někdy trochu kriticky a hr) . Když se třeba podíváš na poslední stranu fóra Zero tak i tam jsou příspěvky které se netýkají detíku. Takže to by se začalo promazávat a ...... pamatuji si dobře dobu cenzorů. ;-)

ono už je to promazané,včera tu turek prudil

Ahoj. No jako vzdy když jsem na dovolené :-) pilot mi to volal, ale byl jsem na túře :-) K netu se dostanu až večer a freon chtěl abych to viděl :-)

https://www.youtube.com/watch?v=zbQDLJiG3JA

Je to skutečně tak ?

Prodám GM5. Deep FINDER SET. Že vším všudy. ZAKOUPEN ZDE.

A je doma. :-)

Ták myslím že první vlaštovka o GM5+ ak jsem nezaspal a už jste to všici neviděli.
https://youtu.be/3cwTQNQUyNI

Vypadá to dobře. Ačkoli aitestům moc neholduju, tak by to mohlo leccos napovídat. Líbí se mi taky, jak je GM5+ klidná. Na testy jsem moc zvědav, už si na to brousím zuby :-) Pro jistotu ale nechci být nějak moc natěšený, posledně jsem to s natěšeností přehnal... :-/

Tady trochu podrobnější vlaštovka:

http://md-hunter.com/golden-mask-6-or-golden-mask-5-plus-new-2017/

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru