Havířov

Hoj někdo na společnou hledačku? Já normální 37 let.Baví mě kolečka i válka , auto mám , čas přes týden , ale i o víkendu , záleží na domluvě . . .

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Johny6 27.3.2017 14:52

Ahoj nemáš zájem si jít zahledat? Třeba zítra? Jsem z Ostravy taky normální 49 let válkař teda převážně i když to je jedno radost udělá vše možné. Radim

Jo klidně,poslal jsem podrobnosti do zprávy....

Zatím mi nic nepřišlo ani nikde nic nevidím :-(

de někdo v nejbližsí dobe na hledacku :-D

Já bych šel tuto neděli :-)

Ahoj. Žije tu ještě nějaký hledač z Havířova? Pokuď ano, tak kolega nebo i partie při hledačce se šikne

jsem začatečník z petrovi u karviné . ještě nemám klacek na hledáni .dík za každou radu.

Prvni rada: kup si klacek ;-)

Je to jako bys napsal jsem zacatecnik v esperantu, ale jeste neumim ani slovo, diky za kazdou radu ve vyslovnosti...

Ahoj,dnes som sa prihlásil,detík
ešte nemám,ale zaial zbieram informácie z netu aj s terénu.
Do budúcna niekto z Havířova ?

Opět se hledá parťák na toulání přírodou.... Rád bych se podíval i jinde než tady po okolí ale i tady mám své fleky....

Co máš za detektor ? Já chodím s garrett 150 ACE zatím základní cívka , počkám rok a když mně to neomrzí což zatím vypada že ne tak si přikoupím lepší . S Garretem jsem spokojeny tak ho nechci měnit .Jo jsem z Ostravy

Zdravím, taky bych se rád někam vydal na společnou hledačku. Chodim jen chvíli, takže rád se i přiučím. Auto mám, takže jsem mobilní. Díky at to pípá.

Ahoj, to bych rád věděl, kolik nás je z Havířova? 8-)

Ahoj ve spolek. Už delší dobu mne lákalo vyzkoušet tento koníček a tak jsem si naježil předčasně letošního Ježicha ... ale jsem z toho nějak celý tumpachový... tak mne napadlo, zda by se tu nenašel někdo s kým vyrazit na nějakou hledačku přičemž bych se snad i něco přiučil... zdar a sílu - Y. :-)

Třinec o:-) někdo z okolí na pipandu? 8-)

Ahoj někdo na společnou hledačku.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru