Havlíčkobrodsko

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli tu je někdo z okolí Havlíčkova Brodu, Světlé či Ledče nad Sázavou? Zatím vím pouze o Henry44 z HB.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil petr74 13.11.2010 11:41

co to máš za přístroj hledací?

zetex omega a plánuju minelab x terra 705

tak s tim by se mělo najít i víc než hřebíky. choď pomalu.

Chodím pomalu ,ale pípá mi to témněř všude a jen kopu a kopu...a někdy ani nic nevykopu.. :,-(

to je správně! U toho tvýho bezpohybu píšou v základním textu mimo jiné: "...žádný druh kovů vám neunikne." Tak to Ti aspoň nekecali, ne... :-D :-D :-D

JJ..oproti minelabu pípe skoro všude...spíš sem mněl pořídit nějakej minibagr :-D

Ahoj o tom to je chodíš a nacházíš šrot a sem tam pípne třeba pěkný kolečko. A to je radosti no a pak si řekneš tady toho musí být přece víc a hledáš dál. ;-)

No začal jsem přemýšlet o tom,že když vezmu všechen šrot sebou,tak ho zachvíli můžu začít prodávat do šrotu... :-D..
některé kousky jsou docela váhově zajímavé,jen bych snad potřeboval ještě vozík.. ;-)

No a za ten šrot budu konečně odměněn těmi kolečky.. 8-) Byly by to moje první.. ;-)

Halooo nespěte tu... :-)

My nespíme. Koukej mít nález, ať se dostaneš tam kde nespíme.... :-P

Ahoj co kdybychom vyrazili tuto sobotu?

Spíš neděli. A tipovat bude pro změnu někdo jinej...

Henry 44 a Litrfree tak se dohodněte a vyrazíme.Sobota, neděle mě je to jedno ;-) :-)Hlavně,že bude sranda. Už se těším :-D

Neděle. Ale musíte natipovat, já sem do soboty od vidim do nevidim v práci...

Henry 44 a Litrfre v sobotu má být slunečno 7°C,neděle deštivo přeháňky 2°C

Grrrr tak teda sobota.... ale natipujte něco. Já to nestíhám teď. Něco novýho, klidnýho, jistýho, pěknýho, tutovýho, ne vo průser... atd. Aby se nechalo zaparkovat někde taky, na to myslete. Tak jo. :-)

A co třeba pole u Štoků které bylo světkem bojů Napoleonského vojska. Sešli by jsme se v sobotu v 10.00 hod. u toho památníku na hlavní silnici. Litrfree ty by jsi mohl nechat auto v Brodě a já bych tě vzal. :-)

Henry 44 pole u Štoků je osázené řepkou. :-)

Henry a Litrfree co se sejít na odbočce do Štoků. Sobota 10hod. Lokalitu upřesníme na místě. :-)

Ahoj jo souhlasím. Škoda že je pole osetý. Ale je to velký prostor určitě bude kde hledat. Tak sobota v 10 hod na odbočce z hlavní silnice do Štoků. ;-)

Zdravým rád se přidám třeba na toho 26,3 ale ted nemužu tendle víkend jinak s kolegou Bobem se známe takže doufám žese mužu nikdy připojit jinak sem taky kousek od Telče 8-)

Wblahdaw určitě se přidat můžeš. :-)

"wblahdav"budu jen rád,když se přidáš :-)

Dobrá, sobota v 10hod na odbočce do Štoků ;-)

OK, ráno dojedu k Henrymu, napiš mi na emajl Jindro adresu kam.

Bobe a Henry, abychom se na té křižovatce nedohadovali ještě v neděli... :-) Chce to zamakat víc, teda aspoň podle mýho měřítka. :-)

Děkuji moc že se mužu přidat mrzí mě že tento víkend nemužu ale jak budu moct tak se přidám 8-)

Domluveno, jasný, dík za telefonické upřesnění s Henrym. Mě se líběj ty smrkance luk, co bylo kolem políčka. ;-)

Domluveno,takže zítra v 10 hod.na křižovatce. :-D :-)

víš co je zajímavý? Petr4 co to založil tu vůbec nic nepíše... a bejvá na lovci. Jo, budu tam. Se těšim. škoda že nemáš povolenej chat pro lidi...

Já si myslím,že petr74,který toto vlákno založil není totožný s petrem 4,jak píšeš. :-O To jenom aby nedošlo k nedorozumění.

litrfree už jsem to napravil ;-)

to nederlend: zejtra budou zajimavý......

Tak chlapáci dneska to bylo super. :-D

sobotní suprová hledačka :-D co nejdříve nová :-)

Tak sem se vrátil a mrzí mne,že jsem se nemohl vydat s vámi...tolik jsem se na to těšil,snad budu mít příště více štěstí...

Nezoufej, společných hledaček ještě bude :-)

to Jenda.M: Bude teď už pěkně, to stejně přestávám chodit že je všude moc hledačů... :-D Tak můžeš vyrazit, sám venku dlouho nebudeš.... 8-)

Ahoj tak co o víkendu nevyrazíme? ;-)

Jsem pro.Podle počasí ;-)Nerad bych zase ohnul krompáč :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru