Havlíčkobrodsko

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli tu je někdo z okolí Havlíčkova Brodu, Světlé či Ledče nad Sázavou? Zatím vím pouze o Henry44 z HB.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil petr74 13.11.2010 11:41

No..rád bych,ale ty víkendy jsem právě většinou pryč....ale né všechny,ale skoro všechny....mám toho zkrátka mooooc..
a to mne docela štve..

tendle víkend mužu v sobotu pokud chcete a na 26. s tim počítám 8-)

Ahoj vyrazíme v sobotu ještě se domluvíme kde a kde se sejdeme. ;-)

Takže se sobotou mám počítat ? :-D

jj tak se domluvíme zítra po 20 00 jak sme psali 8-)

Zdar, tentokrát jdu s hopperem. Tak hlašte výsledek, chlapci..., jo a to měděný vypadá jako ten knoflik co je posledním článku pod číslem 35.... :-)Akorát nevim kam ho zařadit, k jednotce. Takže tam ta bitva byla a ne že ne.

Přeju šťastný lov a hodně nálezů :-) :-D

Taky se chystám někdy v brzku na dohledávku kde sme byli minule... :-) někdo tam musí, že. Škoda že nemám čas... :-(

Ta cesta ti nedá spát co ? ;-) :-)

To víš že ne. Dneska jsem tam málem zastavil, ale pak jsem si to rozmyslel a jel jinam, abych zjistil že to je ještě na loukách zmrzlý, pod pár cenťákama. Už jenom to že sem myslel na to že to tam vyberu mě naplňuje hrůzou. Chtěl sem ofáglovat kámoše. Sorry.

Ty, to bys neudělal ;-)

Neboj, mám rači lidi než věcií.

No a já zase nemůžu...není to k pláči?? :,-(

je to škoda, takhle nic nenajdeš !!! :-(

No co k tomu říct... :-( doufám,že to již brzy příjd a vyrazíme spolu.. ;-)

tak jak to vidíte na tudle sobotu kde a v kolik ?

Ahoj. Domlouvali jsme se s Bobem v sobotu v 10.00 hod. na křižovatce na Štoky. A pojedeme na Petrovice asi 5 km od Štoků.

ok domluvím se s bobem

Já o ničem nevím :-D ,ale určitě tam v 10 hod.budu 8-)

Jak že nevíš vždyť jsme se včera domlouvali. ;-)

Tak v sobotu v 10.00hod

Platí, sobota 10 hod. :-)

Zdar, pole na pravý straně směrem na Jihlavu za štokama je zcela nově z 80% zvoraný... to pod lesem! Lovu zdar, a chybí tu ten knoflik od Boba!!!

Zdar, pole na pravý straně směrem na Jihlavu za štokama je zcela nově z 80% zvoraný... to pod lesem! Lovu zdar, a chybí tu ten knoflik od Boba!!!

knofl - společná hledačka s Henry44 a Litrfree

OK, vidim, dobrý.

Jo díky a nechceš si to rozmyslet a přijed ;-)

Příště, na dohledávku. ten koloečko byl totiž napoleonskej knoflik.... a pak že tam nebyla bitva.

Jo, a u lesa najždí fabie aten lesokácecí traktor. Když může vona....

Dneska to bylo supr. Bobe naplánuj příští týden. :-D

To teda bylo super příští týden se de zas asi k tomu předínu

Tak hoši, vidím že se vám daří, přeju Vám to. My jsme se měli taky vydatně.... jenom bych Vám doporučil omezit ty názvy obcí, abyste to neměli čerstvě zrytý... (ne vode mě...)

Suprová hledačka.Příští víkend - okolí Předína ;-) :-)

Doufám,že už se mnou.. ;-)

Když budeš chtít tak proč ne vid 8-)

Doufám,že už to klapne ;-)

Co by mohlo klapnout je to uzený....

Co by mohlo klapnout je to uzený....

já chci taky :D mňam

beru kousek všem, neboj... už užírám, smrdim od udírny, hromaděj se kolem mrtvý lahváče, a teď jsem si poslal pro změnu chuti pro dorty....

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru