Havlíčkobrodsko

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli tu je někdo z okolí Havlíčkova Brodu, Světlé či Ledče nad Sázavou? Zatím vím pouze o Henry44 z HB.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil petr74 13.11.2010 11:41

Měl jsi zorganizovat hledání u vás na zahradě a my by jsme ti pomohli :-D

Zdaravím vás všechny a už se začínám považovat za hledače,protože už jsem konečně něco kopl... no a už se těším na společnou hledačku co bude o víkendu...pořídil jsem dohledávač a nemůžu si ho vynachválit.. :-)

Nafotit a poslat na meil LP ;-)

tak šup, dej do klubu na email jak je v návodu příspěvek, víc fotek a nějakej text, ať seš mezi náma... :-P

no musím to prvně vyfotit a pak to další,ale,moc tomu nevěřím,že to zvládnu..

Tak se snaž. Tak to je v životě až do smrti. Když uděláš to nejlepší co dovedeš, dostaneš nejlepší výsledek co si moh čekat. A dělej.

Jé ..nepujdete tento víkend někam lovit..rád bych šel,protože ten další víkend nemůžu...už zase.. :,-(

Jakto,že zase nemůžeš. Vždyť ses dušoval,že na tuty s náma toho 26.3. jdeš o:-)

Prostě auf maine komado, klubovka je te´d, abysme toho jendu konečně viděli, i s Xterrou

Ahoj ,tu klubovku uděláme už teď o víkendu?

To asi ne-datum je stanovenej na 26. ale i ted ba se dalo zajít.. :-)

Asi jo.Domluvíme se s Litrfree a klubovka bude 20.3. Abychom poznali JenduM a jeho Xteru. :-D ;-)

Omlouvám se. Datum je 19.3. 8-) nebo jak se dohodnem ;-)

Jojo dušoval,ale spletl jsem si datum.. :,-(

Kluci..smůla se mně drží,ale já se nevzdávám... o:-)

A to je správně. Jen se navzdávat. :-)

Clapi..taky se na Vás všechny těším,že se něco přiučím,ale všechno nevychází,jak bych chtěl.. ;-) :-(

Tak to by bylo superrr,kdyby jste kvůli mé maličkosti posunuli klubovku na taento víkend... o:-)

OK, je to teda na Josefa. Tam jak to je rozjednaný. Fajn.

No tak to teda koukám..jací jste hodní..doufám,že mi do toho nic nepřijde.. o:-)

Jestli Ti do toho něco přijde, tak následně už nepřijdeš nikdy nikam, po svejch.. :-O

počkat akce z 26 se přesunuje na 19 ?

Nepřesunuje, jen je o týden dřív.

a to bude na tý lokkalitě jak vybral Bob?

ano prosím, řeklo sluchátko

Díky kluci :-)

Ahoj chlapci tak kde se sejdeme a v kolik :-)

Já Tě vemu z Brodu, Jindro.

Dík. Já ti vezmu to CD.

a kam se teda jede??

Sleduj tuhle naši osadní vývěsku, za chvíli to tam je...

Bude to tam, jak jsme se domluvili. Čas srazu se upřesní. ;-)

tak zdravím Vás hoši, ale musím napsat, že tento víkend s Vámi jet nemůžu!Rád bych jel, ale nemám čas.Jirka povidal, že budete rádi :-( :-D.Tak přeju úspěšný lov a někdy s Vámi určitě vyrazim ;-) :-)

Zdar chlapci.Hopper vám přeje ať se vám v sobotu zadaří.Jo a předplaťte si počasí,hlásaj nic moc.... :-P

Předpověď počasí se mění každý den. Tak uvidíme. ;-)Jinak díky a ať se daří i tobě :-)

No počasí nám tedy nepřeje,ale nejsme z cukru.. ;-)

tak mejl došel tak uvidíme ještě to počasí ;-)

Vypadá to skutečně na špatný počasí, je to tam dost vysoko. Těžko říct jak bude, ale asi se trefěj a bud ošklivo. Z cukru nejsme, ale máchat se v bahně mě moc nebaví, sem si užil v zimě dost... Budem to sledovat. Ještě máme na rozhodnutí zejtra. :-/

Taky bych to tak viděl ;-)

Doufejme že to půjde. :,-(

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru