Hledači z bojiště Chlum 1866

Ahoj přátelé,
mám na vás takovou malou prosbu, kdo chodíte válku 1866 na Chlumu a v okolních vesnicích. Píšu článek do časopisu o hledání a nálezech na bojišti, pár nálezů už mám svých, ale potřeboval bych, zda by se se mnou ještě někdo nechtěl podělit o fotky svých nálezů. Prosím, kontaktujte mě na ja.necas@seznam.cz
Díky moc!

v kategorii Lokality, založil myvalus 27.5.2014 10:34

Tam nikdo hledat nemůže,je to archeologická lokalita. :-)

Je to pietní místo, ale samozřejmě chozené. Možná by bylo fajn kdyby se ozvali třeba i anonimně kluci co tam heldají a nechali nálezy vypublikovat. Jako vždy jde především o informace. Doma v šuplíku je to jenom starožitnost.

Já chodím nedaleká pole,ale vesměs to je jen olovo a sporadicky něco lepšího a fotky jsou zde na lovci a něco v secretu ;-)

Jaj, samozřejmě jsem měl na mysli především okolní pole, tam je toho taky kotel...
Každopádně děkuji za zaslané fotky, pokud ještě někdo pošle, budu rád, díky.
PS: Fotky tady nejsou moc použitelné, většinou jsou v nedostatečné kvalitě a grafik je nevezme :,-(

Bojiště je total prokopané. Už se spíš vyprávějí příběhy co tam všechno bylo.

Pokaždý když jedu kolem ,tak tam po okolí někdo šmajdá :-)

Nedávno jsem byl na žižkově stole a je od tama super výhled skoro na celé bojiště ;-)

Zkuste cesty kudy se blížily armády. Ale uvítal bych i nějaký web co se všechno našlo a v jakém stavu, ofiko neofiko, je jedno.

Mám to kousek za barákem a hledat mě to tam neba tak tam nechodím..Furt kule a zas jen kule...Chodí tam ale dost hledačů a to i v zasetým.Když jedu do HK a člověk kouká na pravo na levo, tak často někoho zahlédnu..Na jednom poli tam zahlédnu i několikrát za týden tu samou osobu..Furt stejný auto.Ale ta v zasetým nechodí ale před setím nebo po orbě .

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru