Hledačovo jídlo

Se zájmem jsem si povšiml, jak důležité je jídlo. Takže jsem se rozhodl založit toto fórum, protože bez vydatné stravy se hledání může zvrhnout v mánii. Nějakou. :-O

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil litrfree 25.11.2011 17:21

Takže zapršelo, gurá, gourá, tak se hned lépe bude choditi, neboť v lese sem se bál za toho sucha spustit přenosný gril. Nyní se to ale zlepší.....

Já vim jakej je v lese hlad. Naboural sem nějaký kuřata, a stehna a křídla lehce namarinoval s česnekem a cibulí, po otočení dosolil a dosypal trošku tymiánu čerstvě meltým pepřem s originál maďarskou sladkou paprikou, jen tak fouknout, zastřikuju pivem, nyní pohozeno domácí slaninou, brambory budou šťouchaný se zlatavým špekem a na slaninovým výpeku smaženou cibulkou a k tomu salát z čerstvejch rajčat, papriky, šalotky, okurky, kedlubny a ředkvičky sypaný mírně kozím sýrem. Jako aperitiv černej Jim Beam, jako digestiv Metaxa, a k tomu svrchně kvašený pivo. K svačině škvarky z kuřecího sádla, skáknu ale ještě pro čerstvěj chleba, a dám odvětrat trochu merlotu, ten je k tomu výbornej. Ta ale až si schrupnu. Ať to pípá.

Kurňa ty si ale debužíruješ předsedo ;-) :-P

Škoda že zatim netluču máslo, to s chlebema a vlastnoruční višňovou marmeládou.... to je pecka, zatím do tepla nejlepší sváča, másla jen aby se neřeklo... :-D

Pokud tedy špagety, jako dnes, tak asi jaký nudle jsou jedno, podle chuti. Základem Ragů je to, co sem nedal do tří šišek sekaný předevčírem. Nechte si namlít sami,když používáte ty krabičky, sledujte poměr hotová sekaná a syrová sekaná, a to sádlo co vyteče. Mimochodem, do sekaný jen cibuli, pepř, českej česnek, sůl, a trošičku hořtice na zjemnění a lžičku octa na povolení chuti, v půlceprostřik ležákem. Vevnitř kostky housek, žádná strouhánka. Podlejvat, a klepat, ať se nepřipeče na pekáč. Teď k Ragů, že. Pěkně na špíčku, slanince, zpěnit do zlatova malinko cibule, je už syrová ve zbytku ze sekaný, ta je 70% předního a 30% plecka,podle vlastního výběru. Po rozdušení lehce podlít červeným vínem, něco mezi deci a půldeci na 4 porce, a dolít tak půllitrem vývaru, co se vařil z koster a kostiček vedle, ten mám někde furt v pytlíkách, čistej, nakořeněnej, zamraženej. Tak a dohodit buď kousku oloupanejch rajčat, nebo ke konci přidat protlaku. Já tam ještě rozmixuju k protlaku nakonec uplnej jednu papriku a k ní stejně objemem rajčat (loupat!), a potom sypat na talíře sýrem. Eidam, solidní sýr, rakouskouherská tradičnost, nikoliv jižanskej zdrcelej nepodarek. Povšimněte si, že tam není žádnej betasameckej volivovej sajrajt, olivy jen do ginu, sem do kuchyně to nepatří, na to nejsme od keltů geneticky stavěný. Tak du míchat. Beton na podezívku, bo jak se nažeru,padnu a nic se mnou nehne, v tom nejlepšim stylu země Bohémů, naší země.

proč se zdržujete jídlem, najíst se můžete doma, stačí voda a 40 dní dokáže o ní vydržet, sám jsem zkoušel tři dni a je to super, nestrácíte energii trávením jídla (většinou jsou to stejnak jedovatý blafi) a máte nadbytek energie a nemusíte ani tolik spát

Proto. Po jídle se dobře spí, a nezdržuješ se od spánku nadbytkem energie. Technická poznámka, pokud si dobře rozumíme, přiřazuješ člověka obdobně jako já mezi disipativní systémy, ale druhou termodynamickou větu, která se toho týká, aplikuješ pokusem - vstup jen voda - zcela chybně. Tvým argumentem je zázrak, a něm se nesmí diskutovat, neboť se to dotýká osobního přesvědčení, a moh bych Ti tak stoupnout na paleček vod hnáty. Na to Ti ale prdím. Ještě než se pudu pořádně napapat, tak doplním ještě jeden koment k tvému nepoučenému a nesprávnému předpokladu,který opíráš o ojedinělý náhodný subjektivní experiment, zcela bez záznamů a zdá se tradovaný jen ústně.....Použití logiky u jevů pro které není vysvětlení pro nedostatek znalostí interpreta argumentem - zázrak- je přirozené pro protagonisty kultur, které používají váznamnou sociální kontrolu na potlačení individualit jedinců. Systém -vstup jen voda- je typický pro kultury, které se snaží o brutální omezování osobní svobody. Pokud bys rád b diskusi pokračoval, založ prosím fórum které bude pro toto věcnější, alespoň názvem kdyř už ne obsahem, doporučuji název Hledačuv hlad. Přeji hodně fanoušků a podnětnou, pokud možno nevyhrocenou diskusi na tom zauvažovaném fóru.

Při rozebírání kuřat na pozdější zpracování - kostry -polívka a obrat maso na rizoto nebo lépe ke krupkám zapýct s česnekem a majiránkou, , stehna upýct a prsa na grilovaný kousky nebo na řízky nebo na malinkatý závitky se slaninkou a okurku uvnitř.... odebereme sádlo od biskupa. Tedy, máme sádlo, a co dál? Pokrájíme, a vytvoříme škvarky. Asi tak 8 škvarečků z jednoho kuřátka.... ty osolíme uzobáváme, zatím co jsme do misky k ostružinám nasbíraným na zahradě přidali moučkový cukr a vidličkou potlačíme lehce. Poznámka když se vám ekluje slovo škvarky, použijte módní držkobalast konfitované, a je to samý, pečeno prolitím sádlem, že.... No a dál, na plotýnce, co se dává na sporák, lehce přitopinkujeme večku. 3 se tam vejdou pohodlně, první jsou možný položit 4, to to není tak ožehlý. Pak už rači fakt 3, když máte napálený dost to železo. Ty škvarky se solí přímo na tom sádýlku a pak se vyndaj, protože, večku namočíme z jedný strany do sádlíčka a přidáme lžičku dvě těch ostružin, lehce rozprostřeme a polkneme, zapíjeje pivkem. Divný to neni, dyk ten radler je vlastně trochu piva v limonádě, a ta je vlastně ovoce a voda cukr, a voda je v pivu, tak co. Takže, večka alá staroslovanský placek. Povšimněte si, že zase žádnej volivovej olej, prostě, z toho co tu roste, tak jak se žilo staletí, čili lovci historie blízko. Až teda na ten moučkovej cukr, s medem to moc teče... tak trochu to ta moučka zahustí.... No a zda se člověk po tom nepoto? Ne, potom ne. Ani dýl. Krása, nádhera. :-P 8-) ;-)

Škvarkový maliny s Radlerem. To je jako recept s "Ein kessel buntes" :-P :-D :-D

Zdar, tak vezmi tak pětinu pytlíku krup, a dej je povařit, hodně, se solí a s dvěma stroužkama česneku. Z těch stroužků udělej půlky, a vyndej špičkou nože ty vnitřky co to z nich jinak roste. No, a potom si oloupej tak šest osm brambor, podle velikosti, tedy, oloupej, nakrájej na kolečka a povař ve slaný vodě. Když to je varem tak ve dvou třetinách, sundej to, to dojde. Otevřít pivo. Z bůčku, co sis vybral u řezníka, odkroj tu vrchní část sádla s kouskem masa, s tím jedním řádkem. Zbytek bůčku s tou kostí uprav, nažezej kůži, prořízni zespoda kolem žeber, nalož do cibule, nedávej tam kmín, to až potom, trochu, a zase trochu česneku, ten tam nech nasypanej, rozsekanej, netřít, nemačkat, nejsme vitana. Švihni to v mikrotenu na talíř do ledničky, a zejtra si to upeč, Nesolit. Když tam přidáš žlici bílýho vína, nejlépe domácího, skutečně, nastanou divy.
Tak, co dál my s tim šouletem. Pivo vyměnit za plný, a zahnat kocoura, cejtí maso. Nezapomenout pustit odsavač, bo ona pak ječí. To sádlo, zkrojený, upravit na kosky, vyškvařit, škvarky ponechat, sádlo použijem hned a něco později na něco jiného, protože měli ještě zlevněný hovězí kostky, a hovězí musí bejt naleželý, takže když je starší, je prostě lepší, to se tak prostě má. Někdy je novinka vlastně to, co musí dozrát, že. Takže, máme kroupy, vodu slejeme bokem do hrnce, bude bramboračka, a brambory, vodu slejeme bokem do hrnce, bude bramboračka. Nebo zelňačka. Podle toho co se bude chtít. Smícháme kroupy, brambory, a rukou promneme, ono to udělá z těch koleček tvary, však uvidíte. Přidáme další odklíčkovaný stroužek česneku, opět netřít, sekat na jemno. Majoránku přiměřeně, ne jak když vařej mladý a neklidný, a trošičku, fakt trošičku soli. Nedávám mletý pepř, se to pak tluče. Vmíchám škvarky. Do skleněného pekáčku dám trochu toho rozpušteného sádla, a rozmatlám ho po stěnách. Až nahoru na sajtny. No, a vysypu strouhánkou, troubu zapínejte chvilku před tím než se začnete věnovat výrobě směsi. Mezitím, co se to před tím vařilo, se čistí nálezy a sjížděj se příspěvky na Lovci. Tak, a dáme to do trouby. Používám jen jednu polohu, sens max, tresh max. Co to dá. Pokud to někoho ruší, žen to bzuká, holt mě ne. Pečeme pod vrchním dílem dokud nezačne strouhánka na krajích zřetelně hnědnout, pak ji sundáš, ne tu strouhánku, ale vrchní díl pekáče, tu skleněnou poklici, rozděláš si pivo, dáš dvě cíga a vyndáš to i spekáček z vypnutý trouby. Příště si povíme o tom, co bude z těch kostek hovězího. Lovu zdar a ležáku zvláště!

Někteří hledači potřebují pro naplnění smyslu své existence dokonce duševní potravu.Při přípravě složitějších jídel bývá i dost času na čtení rozsáhlejších a složitějších textů, což někteří hledači dokonce ovládají a řada z této skupiny ty texty i chápe a pár jedinců dokáže získané informace dokonce interpretovat. Pro ty, ale i pro ostatní, dokonce i pro napokukáře a šepletisty, doporučuji knihu o nukleární výzbroji naší armády, ktará atomovky měla k dispozici až do roku 1992. Pozor na současné užívání feferonů, ať Vám neupadne ruka při vaření napětím.
http://www.ib777.com/casodn/studie_takticke_jaderne_prostredky_csla.pdf

Zdravím všechny příznivce Hledačova jídla, vypadá to že poslední odkaz který váš směřoval k diskusi měli jsme či jsme neměli k dispozici ruský atomovky byl asi moc složitý, a trvalo by to dlouho,nebyla v tom žádná informační diskriminace, nebyl to polotovar. Tak jsem se vrhnul na průzkum toho, co je dneska možné o polotovarech zjistit, některé manuály jsou docela málo dostupné, a výrobci asi vědí proč. Při pátrání jsem narazil na stránky se zajímavými odkazy, které se týkají stravovacích návyků současné, spotřebitelskými návyky porobené civilizace. Váhal jsem, jestli ten link sem vsunu, neboť jsem na nich, na těch stránkách, narazil na zmínku o receptu, který je technologickým průlomem a jedná se o skutečnou inovaci vývoje potravin, podle mě, neboť jde o to, že je hledán postup, jak vyrobit jídlo ze stolice. Prej to de, je to snad i lehký, a uživatelsky jednoduchý. V tu chvíli jsem litoval že jsem se na to vrhnul. Ale když chtěj Vaši, našim to je jedno... :-D
Potřebnou informaci najdete v závěru úvodní stránky toho linku
http://kvalitapotravin.webnode.cz/neco-o-jidle/
No, jak se to týká detektorů? Moc. Přecházím cíle když.... neumim vařit z plnohodnotných surovin. :-P I když připouštim, že (vařit nebo obsluhovat klacek kde jen to mám, co si nastavim) to je pracný, zastaralý, nemoderní, a vůbec to neni lehký. A ještě dodávám: jediná 100% ní diskriminice je voko, a to chce napřed cíl (všechny...) vykopat 8-)

Zdar a sílu, zdá se že po našich atomovkách vás ani technologický průjem nezujal, tak nyní přistoupím v hledačově jídle k duševní potravě, spíše k stimulu pro úvahy. Doufám, že tohle je to místo, který už některý nepřekonaj a zavíraj to tady, prostě dál nečtou :-). To je život. Link, který Vám k pousmání nabízím, je pro mě o tom, že jeden může troubit jak vzteklej, a když se zakousne, a troubí si furt po svym, ty svý dvě tři hesla, je to sice bezva propaganda, ale žádnej koncert. Koneckonců, ten klip asi zaplatila nějaká banka, jak sem pochopil, každopádně se mi ale líbí, je to žrádlo. Ne jak jim to hraje, a co hrajou, ale jak přicházejí. Jak spolu komunikují. Tak ať Vám to hledá, pro mě je hledání víc než ty nálezy. Jenom pro uklidnění, že to s hledáním nesouvisí, tak to teda ne, jistě že souvisí, protože na začátku klipu nějaká mince padla.... :-D
http://www.youtube.com/watch_popup?v=GBaHPND2QJg&feature=youtu.be

paradni video udelalo mi radost :-)

Já jsem zase poznal, že nejlepší jídlo (duševní) je dát si červený s Endyho Blankou a sedět u stolu (nemusí být kulatý) s Vámi všemi, kteří sice nemusí nic najít, ale jsou u toho stolu pro kamádství. :-P

Jenom bych rád poznamenal, že bez jídla nebo jen z baget a buřtů a klobás ukosovanejch s houskou se dlouho z hledání nikdo těšit nebude. A ve všech případech by těch případů bylo škoda. Pacientsky vzato. Tady je příklad, že je třeba o sebe dbát. I když to bylo zvíře nenažraný a rychle se pohybující, tak zdechlo. http://www.novinky.cz/koktejl/292863-sest-metru-dlouhy-a-tunu-tezky-krokodyl-zemrel-na-prujem.html

Velmi dobrý langoše, ňuňavý věcičky z udírny i čerstvou čínu a masika z lorny, to je hlavní důvod, proč máme předváděčku příští týden na akci v Chotusicích. Mapka a detail je na DC webech. Piv též dost, a zpátky neřídim :-)

Zavařím si maso do skla a pak dle času studený na chleba rohlík nebo ohřát jak je čas.

Jdu se někam zdiskriminovat do alelůja, dostal sem žížu. Škoda že nevyrá bí ten šikula něco podobnýho jako je tohle i třeba na udělování druhej den ráno, řád betonový kočky, třeba...
http://www.bronzoverepliky.cz/products/rad-zlate-varecky/

Pro výběr té nejlepší hledačské stravy je důležité počasí. Tady je nejlepší předpověď. Kdo nedá tu norštinu, je to blbuvzdorný, nezaslouží si jíst. :-)
http://www.yr.no/
Je to postavený na validaci dat z webkamer, a je to jako s detektorama, marketing a rosnička a rohatý kozatý versus ukázaná platí. :-)
Jak jsem si ověřil nyní v horách na Valašsku, ty Norové se nepletou. Takže - vidím - Radar CHMI, a odhadnu - Norové. Holt, co je těžký, je dobrý, ale neni to módně zdraví. Všechny zdravim!

YR.no je super věcička,používám již celkem dlouho. a norština je v pohodě,je to jako hanácke akorát pozpátko,takže asi tak :-)

No jo, takže asi tak je mekdonaldovina.... haburgr chutná jinak.... i tady na tom norskYm počasí. eště žes tam nadal ten konečný jazyk :-) a stříklo mi do voka prska ;-)

Tohle je ale bašta, no, a nejen že to dlabeme, eště si v tom čochtáme..... měsíc nečeká nikdo.
http://www.novinky.cz/domaci/308131-jedovaty-herbicid-v-sobe-melo-sest-z-deseti-testovanych-cechu.html

Pro hledání v okolí HK na severovýchodní straně - tady se docela dobře jí. Nemaj myslím ani stránky, je to asi štamgast hospoda, se zahrádkou, parkuje se před ní. 50°13'51.366"N, 15°50'54.331"E
Hostinec na Staré.

No, šelše si na zahrádku pro rajče na zásyp na gulášek a na sváču na zejtra, s GPX je hlad, to byste se divili, koukám, žene se další bouřka. A to to není ani týden co se nám nad DC přehnalo tohle. Nějaký fotky jsou zde:

http://www.detektory-vychodni-cechy.com/blog/#detektor-kovu-foto-boure-33-jpg

Nakonec tohle, co bylo dneska, byla taková lehká bouřičičíneška, trochu zašmrdlalo, a rychle se to odprkalo dělat bububu jinam. Ta minule, to byla správná těžká váha. :-)

Na letošní vzpomínkové rekonstrukci Bitvy na Chlumu, svázené s městem Hradec Králové a rokem 1866, sem nafotil několik snímků. Do tohohle fóra se hodí i tím, že je na nich v detailech na výstroji, když zapátráte, i jídelní náčiní a také je tam mančaft před bitvou na obědě. Letos měli gulášek a také pečená kuřecí stehna s bramborem. První díl najdete zde.

http://www.detektory-vychodni-cechy.net/blog/#!

A klidně mě s tím pošlete do háje zelenýho, ať si tady nespamuju sám sebe :-) jenom já :-) samotinký... :-)
Mimochodem, když si dáte vyhledat slova bitva 1866, tady na Lovci, nahoře je na to chlívek, tak se toho dozvíte o té době taky dost, včetně detailů o zajímavých nálezech z letoška. Ty systemizace kulek stojej za to! Díky tedy všem, kteří přispívají do katalogu a píšou o nálezech historické úddaje, sem na Lovce. Díky moc.

Brandlín 2013 - týmovka. To bylo maso, když to pustili všichni najednou... :-) Takže to sem tak trochu patří... :-) Něco na pokouk je zde.
http://www.detektory-vychodni-cechy.cz/o-detektorech-kovu/#!
:-)

Je možný, že sem krkem wifičel 3 rohliky co sem měl k snídani s třinácti cívkama. pardon, dekama zlevněný šunky, teď večer ,rovnou, a dřív, než sem si je vychutnal?Muselsem běžet dál, abych o něco nepřišel... No tak jsem je ani nepoznal, ty plátky šuňky... Než sem si updrádoval softvér žaludečních šťáv, ...a enem trochu sem je poznal, na patře, na chuti... enem trochu?
Dotaz: No a z FB....
A z FB , fotky tý šunky... sem je smáz neš sem je stačil .... a sem sem je rači nedal...:-)
No nic, stejně to byl takovej lehkej blaf. Blaf. :-)
Synové lovce, tady se vaří pro Vás! :-)

po lehce jeté šunce se lehounce dá kakat krkem :-/,po dlouholeté praxi z jatek mám nějakou tu zkušenost,poučení zní: nejeste nic co je zelené,krom pistacií k pivíčku :-D

Už 24 hodin a něco nevečeřím. To bude hlad, to bude krása! :-)

já večeřel hanácké müsli :-D rozuměj škvarky ;-)

Menší katering bude v sobotu třicátýho, tuhle sobotu, na letošní poslední DC klasický Analogovce, a v půlce prosince završíme sezonu klobáskama na Veteránech. :-)

...do nekvašenýho chleba na pánvi do druhý propečený strany vmíchat jogurt, obyč, a prsknout to suchym & studeny, na pánev, a dát si loka, domíchat nahoru bokem udělanou masovou směs, lžicí, v klidu, a vyhodit na talíř s tečkama hořčice, na něm, pepřový. Supr. Ranně slovanskej recept :-)

Buřty připravený, a očekávaná sestava na letošní poslední Analogovku je: Whites MXT Pro, Minelab E-Trac Ultimate, Nokta Velox obě sondy, Minelab CTX 3030 obě sondy, Tesoro Tejon SEF, X-T 705 základ, F-75 základ, GM4Pro obě sondy, Credo DDM 10" a Spectra V3i základ. Cíle pro měření kdo to jak umí budou - jistě musí bejt sockačka, zlatej dukát, PG Václava II, tolar, a vemu i 4rázek a grešli. Plus kroužky a hřeb na zarušení. Plán je jasnej, kafe, přesun, lehký rozehřátí, les, výstavba stěňáku, ohýnek, buřty, a šťavení detektorů. Mimo Créda budou za knoflikama stát samý ostřílenci, co to už nějakej čas nosej někam do přírody zapípat. Až se vyblbnem, tak: Potom úklid, posbírání frustrátů, :-) a domu. :-)

no joo,jidlo určo joo, páč hladový hledač je jen 1/2 hledač,v mém případě mě to táhne ne na pole ale k lednici,takže najíst a pak hledat :-D

Nějaké oplatky a velkej energeťák :-D Pořádný jídlo až po hledání

Tak tohle je mazec:
Guláš, řízky, roštěnky, špikované, rolády, pečeně, se zelim, na šípkách, na houbách, ....
http://www.novinky.cz/domaci/320834-rez-v-brdech-lovci-vystrileli-za-den-pres-140-divocaku.html

Zapomenuls na svíčkovou s karlovarským knedlíkem :-D Jo a v tejdnu jsem vyškvařil cca 10 litříků sádla a ty škvarky z divočáka 8-)

Musím uznat že to sů samé dobroty co píšete,já si brávám většinů suché rohlíky nebo chleba se sádlem.Na pití vodu tak litr až dva,no asi si takovů svačinů moc přátel nezískám ale aspon vás snad pobavím. :-D

Buď v klidu, Litr měl na mysli co se z toho dá ukuchtit a pozřít, já taky bohužel nenosím s sebou svíčkovou ze šesti 8-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru