hledání na plážích v Bulharsku

Ahojky lovci,
nemáte někdo zkušenosti s hledáním na plážích Bulharska?, za 14. dní tam jedem na dovču, tak jsem si říkal že bych vzal detík sebou..... :-), díky za každé info. Desy. ;-)

v kategorii Hledání v zahraničí, založil desy 7.7.2011 09:38

Ahoj hledači na plážích v Bulharsku,
byl jsem v září 2017 v Primorku a s hledáním nebyl problém. Dokonce druhou noc setkání s plavčíkem tamní pláže - také hledačem, se může hledat. Na plážích neleží historie ani militárie, tudíž nemusíš mít zkoušky jako do vnitrozemí. Hledání tolerováno... Dokonce jsem hledal u taveren i na osvětlené pláži z ulice a OK. Ale vždy v noci!! Bulharští hledači mají detektory levnějšího charakteru, hledají hlavně velké mince a cca do 10cm. Hloubka je nezajímá. Rychle projít pláž, vysbírat 2, 1-leva, 50 stotinky a hotovo...žádné zdržování a projít co největší plochu.
Přeji všem bohaté hledání a šťastnou ruku...

Ahoj, nějaké nové zkušenosti z pláží v Bulharsku? Pořád se tam dá hledat bez povolení?

ahoj, v Bulharsku opravdu není problém(na plážích) tamního plavčíka jsem taky potkal ( něco říkal, co to ale netuším😁 nicméně netvářilse že bych mu tam vadil ). Občas si mě tam někdo i fotil(z toho jsem tam měl docela divnej pocit) . Jinak hledat jsem chodil jen po ránu když na plážích bylo minimum lidi. A to co sem tam našel mi pokrylo výdaje za pivo 😀😁😂🤣

ako si isiel letecky? ako to prebieha na letisku? tam a späť...

Letadlem. Detektor do kufru(mam go finda) a nebyl problém.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky