hledání na plážích v Bulharsku

Ahojky lovci,
nemáte někdo zkušenosti s hledáním na plážích Bulharska?, za 14. dní tam jedem na dovču, tak jsem si říkal že bych vzal detík sebou..... :-), díky za každé info. Desy. ;-)

v kategorii Hledání ve světě, založil desy 7.7.2011 09:38

Zdravím. Letos do Bulharska jedeme poprvé. Tak doufám, že stále se na plážích může hledat. Můžete napsat své zkušenosti. Jo a detik do letadla v pohodě? Nebo jste to nějak raději oznamovali?

Zdravím, kdy jedete? s kolegou jedem na podzim tak budu rád za nějaké aktuální info :-)

Zdarec. Jedu s rodinou. A to 24. Srpna na sluneční pobřeží. Slyšel jsem, že borec co tam byl říkal teď tam často na plážích chodí nějaké hlídky a hledače s detektory prej upozorňují že tedy hledat nemají. Zakázané to tam není prej, ale místní co kontrolují pláže asi zjistili, že tam často s detektorama něco najdeme tak to chtějí pro sebe a myslím že pak chodí hledat sami 😁. Já si detik určitě vezmu. Kdyby něco, budu hledat v moři. A ještě si chci pořídit ten scuba set.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru