Hledání pod vodou při potápění

Ahoj, mám nového Tiger Sharka, jsem potápěč 38let a hledám parťáka k hledání pod vodou. Jsem ze Sázavy, takže dosah střední čechy nejlépe..
Jinak budu rád i za Vaše napsané zkušenosti a případně tipy na lokality. Znalci historie jistě poradí, kam to od němců až po římany do vody házeli :-)
A za dobrý tip..., však víte co :-)
:-D

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil casey 13.1.2014 10:05

No hledače potápníka znám jen jednoho a to šéfa konkurenčního webu.Ale švára je potapěčský instruktor. A celá rodina mojí ženy včetně ji se potápějí.A vím že švára má chuť si tohle ozkoušet.

To: KIM .. jestli švára chce, ať se se mnou spojí na aisms66@gmail.com... Ale musí mít svůj klacek(v ruce samozřejmě) :-)
To.Crusader ... Cizinu ne, mám teď malé děti, takže jen čechy, ale až odrostou, jezdit budu....

To: všichni historici, to fakt nemáte tip na lokalitu, kam se suchozemci nedostanou ? :-)

Zkusím to znovu oživit.., máte někdo tip, kam třeba němci nebo odboj házeli věci do vody ? Vzhledem k mé specializaci, není problém ani hluboká, kalná a studená voda.. Mohla by z toho být dost zábavná společná akce.... ;-)

Ahojte, som na tejto stranke novy. Velmi som nou nadseny, je vazne super. Niesom este hladac pokladov
No ako tu bludim, tak som cim dalej tym viac rozhodnuty ze toto je ta spravna partia pre mna :) ! Uz si hladam svoj detektor po internete! Ak by mi niekto vedel poradit ohladom tohto ale tiez aj inych veci, ako pre zaciatocnika budem velmi rad ;-) . Pozna niekto tuto masinku ? Ide mi o to aby bola vhodna pre potapanie. Tiez na zaciatok aj priatelna cena http://www.metal-detector-town.com/treasure-hunter-sand-shark-p-29.html

Ahojte, som na tejto stranke novy. Velmi som nou nadseny, je vazne super. Niesom este hladac pokladov
No ako tu bludim, tak som cim dalej tym viac rozhodnuty ze toto je ta spravna partia pre mna :) ! Uz si hladam svoj detektor po internete! Ak by mi niekto vedel poradit ohladom tohto ale tiez aj inych veci, ako pre zaciatocnika budem velmi rad ;-) . Pozna niekto tuto masinku ? Ide mi o to aby bola vhodna pre potapanie. Tiez na zaciatok aj priatelna cena http://www.metal-detector-town.com/treasure-hunter-sand-shark-p-29.html

To hodně záleží, kde a co s tím chceš hledat.V téhle cenové relaci asi zázraky nečekej...

Ahoj... jsou v plánu na letošní rok akce co byla na Bořence - nebo třeba pokus o sraz potápěčů hledačů?
Můj buddy na potápku má problém s volným časem, tak jsem po letech oprášil a opravil detík. Konečně si projedu svoje tipy na hledání....ale mám i tipy pro větší zkušené skupiny....

Zdravím, našel by se někdo, kdo by se pokusil nalézt utopený snubní prsten? Hodonínsko..

I tyto služby nabízíme.
http://www.moraviadetect.cz/zakazkove-a-spec-vyhledavani/

Děkuji, za jak dlouho tak průměrně hledané předměty nacházíte a co, když se předmět nenajde? Jde mi o to, abych za to hledání nedala víc peněz než za výrobu prstýnku nového. :-D

Pokud sháníš parťáka na hledání pod vodou, tak jsem k mání. Potápím se s detíkem sám, neboť sehnat nadšence s detíkem pod vodu je kumšt. Jsem šperkař a jsem od Chrudimi - petras.luze@centrum.cz 8-)

cau...no co.ako??uz mas partaka??resp.je to este aktualne???..ak by ano,daj vediet na anre2@azet.sk...dik

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru