hledání ve vodě

nemá někdo z vás zkušenosti s detektorovaním v potoce asi 20cm hloubka a 1metr šířka.Na břehu toho potoka jsem našel kříž a udajně když náckové utíkali tak tam hazely metaly munici atd.....

v kategorii Munice, zbraně a bojiště, založil Smeky 30.3.2016 18:53

Už bych se tam brodil :-)

Hned bych to tam sjížděl bude tam toho víc pak dej vědět jak si dopadl :-)

Pouzij magnet....viz. magnet fishing ....
magnet i tady na lovci v shopu

magnet mám ..kde to je ?? 8-)

Aký detektor odporúčate na chorvátske,talianske more rozmýšľam o garrett sea hunter mark II. Máte nejaké skúsenosti? Excalibur II je pre mňa dosť drahý, ale je to zase top, ale máva že vraj na môj vkus celkom dosť reklamácii... skúste pozriet na youtube she detector kanál... https://www.youtube.com/channel/UCo45pMbUv0bkukRpkxiPHDA/videos
:-) ;-) 8-) na sladkú vodu bude asi vhodnejší garrett at pro alebo nie...???

Zkus poradne projet tu danou reku magnetem. :-)

Sondy jsou vodotěsné , tak potoky s takovou hloubkou projíždím detíkem a pokud chci mít větší přesnost, tak volím kulatou sondu (piškot) a na dohledání Pointera. :-)

Jak sundat z magnetu granát?

Zkorodované věci jdou z magnetu docela dobře odlepit , stačí uchopit a tahem od sebe oddělit , horší je když se magnet přilepí na hladkou plochu nového kovu , takhle sem se jednou na břechu chytnul za desítku plotnu deklu od stavidla a hodinu sem pak pajcroval magnet

Díky, jsem nováček.

Môžeš hľadať na spôsob magnet fishing 😊. S detektorom som to neskúšal.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru