Hledáte veřejně,nebo jste v ilegalitě ?

Zajímalo by mě,jestli je to jen můj problém,ale vzhledem k tomu,že jsem z vesnice,mám skoro panický strach se setkání s nějakým civilistou,zvláště místním.Možná bych pro ně byl za blázna.Obdivuju hledače, co hledají suveréně ve dne okolo hlavních silnic.V noci bych se bál hledat/šílení myslivci/a taky je na to houby vidět.Jak jste na tom vy?

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil dodosev 19.1.2011 21:30

No některé příspěvky jsou dost zajímavý....

Já chodím většinou pole, ale lesem nepohrdnu....to bych byl půl roku bez hledání :-/
Pokud chodím pole, mám domluveno i s majitelem i s nájemcem, a hlavně mimo archeo oblasti. Takže žádný problém, ikdyž na mě ativní spoluobčan zavolá Policii. Nedávno se mi stalo, že přijelo na kraj pole, kde mimochodem mám povoleno hledat, auto a začalo troubit, tak jsem zapíchnul rejč a šel k němu. On na nic nečekal a popojel asi 100m, tak jsem změnil směr k němu. On zase popojel asi 100m, tak jsem mávnul rukou a vrátil se k rýči. Asi po 20ti minutách se s autem otočil, zatroubil na mě a ukázal v ruce papírek, dal mi ho za stěrač a odjel. Na lístku stálo:"Vaše hledání probíhá na soukromém pozemku, což si díky špatným zkušenostem nepřeji. Pokud bude hledání nadále probíhat, budu nucen podat trestní oznámení. Děkuji."....dodnes nevím, co si o tom myslet. Pro jistotu jsem obvolal majitele i nájemce, zda to nebyl někdo od nich a po ubezpečení, že naše dohoda platí....chodím hledat dál. Jen se těším, že tam narazím na detektoráře s bílým Renaultem....to pak bude teprve mazec.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru