Idioti

Zdar taky se vám stává že zastaví auto vyleze člověk a vyfotí vás a pak zase odjede ???co to má být přitom nejsem ani v archeolokalite ani nikde kde by to vadilo tak jsem se na něj rozebehnul a ujel co z toho má ten člověk zasranej čech..... děkuji za odpovědi

v kategorii Nezařazené, založil Karl11 4.6.2018 00:08

Jooo,to uz se nam taky stalo,vtip byl v tom,ze to byl taky hledac
Kamos mu to nasledne oplatil,jsme si ho vycihli,jake ma auto a kamos schvalne sel k jeho autu a delal.ze foti znacku a jeho,ten tejpek stal jak oparenej,ani necek to byla zabava
Ja rikam oplacet stejnou minci

Tak tady jde třeba taky o to(a je to i můj případ),že chodím jen pár polí ve svém blízkém okolí (5km) a ty pole chci chodit dál a nepotřebuji nasraného zemědělce.Vím že to pole je oseté a tak tam nelezu ale někdo si jede třeba 100-150km na jisto a ono je už zaseto.Nepojede přece zase zpět a tak to tam začne rozvrtávat.Je mu jedno co kdo řekne,ukáže se tam párkrát za rok.Jenže několik takových debilů a majitel pak odsud vypráší všechny,bez rozdílu.
Nedávno jsem to udělal taky,pole oseté a tak jsem šel na vedlejší.No za chvilku už tam stálo auto a týpek se vesele vrtal v zemi,šel jsem se kousek mrknout jak to po něm vypadá,na to nereagoval.Vytáhl jsem mobil,vyfotil si auto a hned valil přes pole a do 5 minut byl v tahu.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru