Idioti

Zdar taky se vám stává že zastaví auto vyleze člověk a vyfotí vás a pak zase odjede ???co to má být přitom nejsem ani v archeolokalite ani nikde kde by to vadilo tak jsem se na něj rozebehnul a ujel co z toho má ten člověk zasranej čech..... děkuji za odpovědi

v kategorii Nezařazené, založil Karl11 4.6.2018 00:08

Zdar kolegové, já to dělám jednoduše. Sám jsem zaměstnaný na farmě, takže vím, kde jaké pole je oseté, které teprve se bude připravovat, která louka je posečená. Mám k dispozici shruba 100 hektarů pozemků, plus lesy. Kdykoliv si můžu jít zahledat, navíc já sám mám na starosti 60 ha pastvin i s 200 krávama, chodím hledat mezi ně, ony chodí se mnou Dvakrát denně to poctivě objíždím a nikdy tam nikdo jiný nehledal než já. To do smrti neprohledám. Ale vždy mám svolení majitele, beru si tam občas kámoše, to mu nevadí, třeba ted v neděli za náma přišel a sám si i našel pár mincí.Ale fakt si myslím, že je slušnost se majitele zeptat. Není problém si najít majitele pozemku na internetu, a pokud ho majitel pronajímá zemědělci, tak zavolat i tomu zemědělci. Pak je to v pohodě. Kámoši z okolí to takhle dělají léta a nikdy neměli jediný problém. Mějte se fajn.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru