Jak vybrat detektor?

Jak vybrat detektor kovů?

Text z naší poradny: Jak vybrat detektor kovů

Článek o výběru detektoru kovů: 100 +1 rada pro ty co hledají vhodný detektor

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 25.4.2009 18:10

Ahoj, ještě se chci, prosím, zeptat, nemáte někdo zkušenosti s prodejnou na Slovensku v Žilině www.detektory-nox.sk ? Děkuji.

Povedz Kopytovi, on tam nakupuje.

No, na můj dotaz ohledně Equinoxu mi bohužel, ani neodpověděl. Tak teda nevím, co si o tom mám myslet. Brat Slovák a ani nepočul čo som sa pýtal. :,-( :-O :-/

Ti to polozili bo co ? Ale toz mate tam vic partneru Lp , tak zkus brnknout , nebo napsat jim co bys rad vedel ;-) treba meli ucpanej drat na lince o:-) :-D

Nepoložili, už jsem s nimi mluvil, vše je O. K.. :-D :-D Dobrý je to.
Detík od Marka už letíííí, tímto moc děkuji a moc se těším ! Wau, OMG ! Pořadí už vyšlo i na moji maličkost. Díky. :-D :-D :-D :-O :-O :-D o:-) :-D

Ooooo tak to gratuluji , asi začnu být taky nadrženej i když sem nechtěl být a zvládnout to v klidu o:-) :-D :-D :-D ;-)

Joe, děkuji ! Teď mi nastanou kruté časy, v půl deváté, dnes -10, pocitově -16, rychlost větru kolem 30 km/ hod.,kruťárna ! Kdybys byl po ruce, tož bysme rozbalovali spolu a to nadšení určitě chladili tou slíbenou slivovicou. Chudák Peggy, ta by mě určitě ráda neměla ! To by mně asi na tom vadilo nejvíc a kazilo radost ! Těší sa jak mimino na bradavku, však už od Vánoc trpím čekáním, jako když uteče kocourovi před fousama myš ! Přeji hezký ikdyž mrazivý den ! :-D :-D :-D o:-) :-D :-D

Těším sa ! Starý kozel vynechávám písmena ! :,-( :,-( o:-) o:-) :-D :-D

Včíl sa ozval PPL ! Hurááááá ! Sorry, to mám dnes krásný den, musím sa s Vami podělit, neboť utrpení bylo příliš veliké. :-D :-D :-D

Kua tozvpak de vedet ;-) :-D

Tak hlavne se vrat vzdycky v celku (nezlom se pri pohybu ) :-D jinak Peggy k pitivradeji neberu , nerozumi tomu 8-) ;-) :-D

Joe ! Úúúž je to tady, na krmítku dostává i se sluchátky elektróóny aby měl plné bříško a byl " vždy připraven". No mám obrovskou radost, vždyť také -" bodéjť né, za ty prachy. " To není myšleno hanlivě, nýbrž je to také pořekadlo.
:-D :-D :-D

No tak super . At ti dlouho a dobre slouzi ;-)

Ahoj Joe ! Nevím jak je to možné, ale tu zprávu už jsem psal bez čtyř dnů je to měsíc. Se to někde zaseklo před kopcama, díky tomu větru, asi. :-O :-D :-D

Sem si rikal , ze mi to nejak nesedi :-D

Než to přeskákalo popadané stromy a střechy, tak se to nějak šprajclo ! o:-) :-D :-D

Nemas psat liny zpravy :-P :-D ;-)

:-D :-D :-D Jaký chlap, takové zprávy. :-D :-D

:-D :-D :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru