Jak vybrat detektor?

100 +1 rada pro ty co hledají vhodný detektor

založil Elmara 25.4.2009 18:10

Ahoj měl bych dotaz, který se tu řeší poměrně často. Detektor pro začínajicího do +-10k. Koukal jsem se Zeru II, GM one, popř. počkat si na noktu makro simplex plus, krerý aspoň papírově je mi nejvíc sympatický. Chodit budu hlavně pole, louky. Hledat mince, knoflíky.. Preferoval bych spíše digitál, ale vím, že do 10k si nemůžu moc vymrčovat. Má někdo nejaký tip? Simplex+ zatím nikdo mít nebude, tak počítám, že mi ho nikdo nedoporučí.. :-)

Ahoj. Tak pokud preferuješ digitál tak za 7 990 kč je Minelab X-Terra 305, která je navíc více frekvenční a používá technologii VFLEX. Osobně bych si ale v této ceně do 10 000 Kč vzal to Zero, hloubka, citlivost a jednoduchost především ;-)

Všiml jsem si že v eshopu máte předprodej nokty makro simplex. Byl jsem rozhodnutý, že vezmu zero, ale nespěchám na to. Možná ještě měsíc počkám na recenzi simplexu, protože aspoň papírově vypadá docela slušně. Otázka je jak to bude s praxí.

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky