Jak vybrat detektor?

Jak vybrat detektor kovů?

Text z naší poradny: Jak vybrat detektor kovů

Článek o výběru detektoru kovů: 100 +1 rada pro ty co hledají vhodný detektor

v kategorii Detektory kovu, založil Elmara 25.4.2009 18:10

Michlemon a Infi
Ahoj, co se týče garrettu tak to bych asi obešel na můj vkus pomalé a malá frekvence , s drobným zlatem bude mít problém.
Jako varianty bych spíš viděl ZERO II (analog, bleskurychlá odezva 2tonová disc a ještě je i slušně citlivý na drobot a jde pěkně do hloubky- nastavení extremně jednoduché-asi nejlepší poměr co se týče složitosti obsluhy a výkonu)+ ještě 2D ,30cm sonda

BH quick draw - takový klasický rychlejší digitál (v této třídě) , je lehoučký , v nastavení je v podstatě jen to nejdůležitější, takže tam taky nejde moc věcí splést ,napájení jednou alkalickou 9V baterii.

Simplex- měl jsem ho v ruce jen chvíli na Mistru hledači , a nemoohl jsem si ho půjčitt a zastestovat v reálném terenu , a ještě to byl předprodukční kus, tak mě rovnou kluci z Nokty upozornili že je možné že budou ještě dělat nějaké změny.Každopádně bylo to taky lehké takové menší do ruky , ovládání taky relativně pár tlačítek ale oproti výše uvedeným o malinko složitější , nicméně na polygonu mě přišlo že zero bude hlubší(zero mělo také 30cm sondu místo 28 na simplexu což taky trochu přidá), ale tady nejde ještě o finální produkt tak je možné že se dojde k nějakým změnám.

Na co bych ale ještě pár chvil vyčkal je nový Vanquish, opět v ruce jsem ho měl ale neměl jsem možnost se sním někde projít,opět velmi lehký detektor, každopádně pracuje na stejné technologii jako equinox se kterým chodím a i kdyby to nakonec mělo být jen z poloviny tak dobré jako EQ udělá v této cenové třídě určitě pěknou paseku.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru