Jakou dohledávačku zvolit?

Dohledávač Fisher F-Point...nebo...dohledávač White's Bullseye II :-/

v kategorii Detektory - netříděné, založil Krtek68 30.10.2011 20:44

Ahooj,

je tu hoodně rozjeté vlákno a já přemýšlím o koupi dohledávačky - dokážete mi poradit co je aktuálně fajn za nějakou rozumnou cenu? - nějaký prostě zlatý střed.

díky moc

Mám Makro a spokojenost :-D

Nevím co je "rozumná cena", ale mám Marsku a nemůžu si jí vynachválit. Výborný dosah, odolnost, tichý mód. Po reálné zkušenosti si myslím, že za ty peníze to je skvělá volba.

Moc se o tom nepíše,ale Marska je opravdu 1.Garrett mi i po vylepšení (2×odstíněno) leží doma.

Já mám už roky Noktu a som s ňou nad mieru spokojný... ;-)

Já mám TRXo a neměnil bych. Před tím rokem to byla jasně nejlepší dohledávačka, měl jsem možnost testovat Minelab, Garret i další a tato jasně vyhrála dosahem.
Kolega přešel z nokty na TRX a chrochtá blahem.
Na druhou stranu není samozřejmě nejlevnější. S novinkami 2015 včetně Marsu jsem jí netestoval, zabýval jsem se tím před rokem a kousek, kdy jsem vybíral to nejlepší co je a věřím, že i dnes je jedna z TOP.

Vie niekto z vás, ako je na tom dohladávačka Ebinger ?

Vie niekto z vás, ako je na tom dohladávačka Ebinger ?

co říkáte na dohledávačku teknetics která je ted za cenu 1180 kč má to co cenu ??

Mám Makro pointer a naprostá spokojenost. Už si prošla bahýnkem a hledáním v potůčku s komplet ponorem, bez problému. Má hroty navíc, světlíško, vibrátor a slušnou citlivost. Originál alkalickou baterii v ním mám od srpna a stále ještě má lehce pod 9V. Mohu doporučit. Myslím že Nokta pointer new je to samé v bledě modrém.... ;-)

Mám Makro a nelituji :-D

Má tu někdo se Whites Bullseye TRX zkušenosti. Podle toho co jsem měl možnost vidět tak skoro 2x větší dosah na vše ve srovnání s ostatními...

ja ju používam, dosah bezkonkurenčný, neberie zboku, pre mna tým pádom presnejšia,
dalšia výhoda je v baterkách, možeš použiť klasickú 9V ale i dve tužkové baterky,

Tiež súhlasím s warrenom, mám ju a som s ňou nadmieru spokojný.

Měsíc používám dohledávačku Nokta Pointer NEW a za sebe mohu jen doporučit! Výborný a spolehlivý pomocník...

Ok. Takze nokta je jasna. Jeste jsem tu mel nekde dotaz ohledne koupi detektoru ale nemuzu ho najit. Jinak nejaky dobry digitalni detektor na mince a drobne veci. V ramci ceny

Nechci si kupovat dohledávacku abych si ji omotaval izolackou kdyby se náhodou malinko odřela a k tomu ji balil do pytlíku aby mi na ni nahodou nenaprselo nebo si ji náhodou neumazal jak tu jeden psal chtel bych poradnou :-)

ja jsem dostal k vánocům marsku už ji nějakou dobu používám a jsem spokojenej,příjde mi dost robustní a odolná ,funguje bez problému

Jo,jo po Turkovi jsem si taky nedávno pořídil žlutýho ukrajince a jsem velmi mile překvapen,odolná,nekonfliktní a hlavně zapneš hledáš,vypneš a nic super věcička musím pochválit...a to často nedělám ;-) ;-) 8-)

Asi budu trochu za exota, ale..... na dohledávání (drn v ruce, rozhrnutá hlína) používám detektor kovů a el.drátů Bosch. :-D. Na takové to občasné hobby hledání postačuje.

Paradoxně to vlastně dosah zvyšuje, tedy dosah fyzický, protože s nástavcem si nebereš tolik servítky a jedeš s tím jak s vrtnou soupravou ;-) Mám sice Noktu, ale s nástavcem se (možná iracionálně) nebojím víc a hlouběji "jezdit", takže vlastně mám i větší operační rádius :-) ...

Dik za nazor. Tomu rozumim, to je ten duvod proc o nastavci uvazuju.... vcera jsem s dohledavackou delal poprve a taky sem byl prehnane opatrnej.

Jen mam obavy abych tim nastavcem nezhorsil citlivost a dosah...

Citlivost ani dosah s tímto nástavcem nesnížíš. Mám ho na své dohledávačce a až ho zničím, beru další. ;-)

Supr, to rad slysim. Objednam ho.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru