Je tu někdo ze Znojma a okolí?

Existuje nějaká komunita hledačů na znojemsku a nebo je to tu samej individualista? ;-) Pokud by měl někdo zájem podělit se o informační zdroje na tipování lokalit nebo se vydat na nějakou lokalitu hledat společeně se začátečníkem (se mnou případně ještě s jedním kolegou začátečníkem?:-)zaměřujem se na kolečka (jesli se to tak dá říct při nálezu cca 20ti kousků z našich pokusů od začátku roku...)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil layosh1 26.4.2010 12:49

Jo pár nás tady je. ;-)

Zdravím jižany :o) ...rád bych pokecal s někým ze Znojma, kdo nehledá válku.

Tak to Ti doporučuju saru,to je kolečkář a zběrač zelenýho odpadu :-D :-D

Už jsem Ti chlape jednou psal a ani ses neozval tak se ozvi Sara 724160306 ;-) 8-)

Jo jo psal si v nějaký diskuzi ale nenašel jsem na tebe kontakt, tak sem neměl jak se ozvat, nechal jsem ti tam maila ale asi jsi tam pak už nekouk, ozvu se co nejdřív
dík ;-)

Nazdar Saro, psal jsem ti SMS na mobil. když budeš mít zájem, tak se ozvi. Marvin

Taky sem ti písl tak třeba mě nesmažeš;-)

Volal sem ale číslo je nedostupné tak asi nic. :-(

Jo kamarade ted uz to je tri roky a to sem si zmenil cislo proto se nemuzes dovolat 724104580 tj nove tak brnkni.sara ;-) :-D

Ahoj dneska ti brnknu Petr :-)

Šmarjá a kterým směrem se zaměřujete - na jihu Národní park, na západě lesy v okolí K..ka,na severu hluchý polesí a na východě nekonečný depresivní lány? No jo sem začátečník :-(

No já myslím, že potenciál lokalit je tu velkej, ale to by asi řekli zkušenější;-)

čus kolegačku...jsem taky začatečník...z moravskych budejek....na znojemsko se chystam...mohli bychom nekdy neco podniknout...mejl je davidky13@seznam.cz

Zdar chlape,dik za sms ale jsem omylem vymazal Tve cislo tak to zkus pro velkej uspech jeste jednou at muzu zavolat. ;-) 8-)

já též na Znojemsku.A zdravím všechny okurkáře.

NAPIŠ TŘEBA SE DOMLUVIME NA SPOLECNEM HLEDANI ;-)

Příjemný podvečer vážení kolegové.Jak bylo řečeno výše, potenciál lokalit je u nás asi velkej,ale jak jsou na tom naši jižní sousedé? Má smysl houpnout přes kopečky do rajchu do lesů, lépe řečeno jde to vůbec, nebo si člověk koleduje o průser?Jde mi o to, že tam nejsou lesy tolik zarostlé křovím ( teda ty co znám) a líp se tam pohybuje.Což je pro metrákový těleso podstatný údaj :-D

Nazdar houpnout tam můžeš ale taky můžeš skončit v Korneburku v zadržovačce a nebo s brokama v zadnici.

Zavolej na mobil a domluvime se nebo prijed na klubovku a pokecame v rakousku si koupis povoleni na celej rok a muzes hledat ale musis si to domluvit s majitelem lesa nebo pole. ;-) 8-)

My mame chatu kousek od vranovske prehrady! :)

Na lovce chodí od Znojma několik chlapáků, snad se ti ozvou :-)

Zdarec, tady Znojmák něco se tu najít dá, hlavně na polích a v lesích národního parku, tam je ráááj...

Zdravim na polich jo ale v narodnim parku sme byli same naboje,patrony a bordel :,-(

Taky jsem znojmáček!! 8-)

Taky jsem ze ZNOJMA ;-)

Zdravíčko panové,nenašel by se někdo na společné hledání? 8-)

Kdyby mel nekdo jiny zajem o spolecne hledani, tak at se mi taky prosim ozve ;-)

Skama si :-)

Od Pohorelic (Brno-venkov) :)

Rád bych s tebou šel na společné hledání, ale jsem pouze začátečník a nemám auto. Moc rád bych se něco přiučil.

Ahojte je tu někdo ze Znojma je to tu mrtvé :-(

Zdravím, jsem odtud, možno někam vyrazit.

Sara 724104580 nove cislo tak brnkacka a domluvime se. ;-) :-D

Nazdar ogaři, je vás tu celkem dost :-D sem taky znojmák chodím hodně jižní čechy, znojemsko a okolí tak jednou do měsíce :,-(

Petře, Ty ještě hodně nechodíš :-P

Čus Martine,máš pravdu budu si brat klacek do práce,pak to bude hodně :-P :-P

Čau dlouho sem tu nebyl nešlo mi pc tak muj telefon je 775300253 napiš a mužem jít hledat ok.Petr :-)

další od Znojma :)

Taky Znojmo :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru