Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Myslím, že naše dámy si to dohodnou dřív než my, v tomhle jsou akční :-D.

Vitorio si asi smaže účet a vymění celý rodině simky :-D :-D

no já jak jsem se viděl jak tančím , tak si asi také nechám smazat účet :-)

Jelda jako lemur byl ovšem k zulíbání :-D :-D

Nazdar bandooooo :-D :-D :-D :-D

Doby, kamarád se přišel podívat! No nazdár!

Ahoj kluci.... byl jsem dneska okouknout lokalitu kam bych vás na Velikonoce vzal ;-) ;-) ;-)
Ubytování jsem zajistil v moc pěkným penzionku s výhledem na naší nej zříceninu ;-) ;-)
Doufám že vám to všem vyjde a uvidíme se o:-) o:-) o:-)

Nazdar bando, co zase kujete konópci a konópnice? :-P

Tak to jsme kamaráde dva :,-( :,-( levá ruka...nechytnu ani manželku za prso.. :-/

Tak to jsme kamaráde dva :,-( :,-( levá ruka...nechytnu ani manželku za prso.. :-/

Tvl dvojklik ... asi parkinson ... :-D :-D

Flaška se dá k ruce přivázat ..... o:-) o:-) :-D

Su tu :-D

Aj ja :-D :-D :-D

Aj já :-D

Damned....růže v trní .... o:-) o:-)

Kamarádi , již se nám to blíží :-D :-D

Holky se už nemůžou dočkat, já taky ne. Vitouši, vejde se tam i Verča? :-P

No musí , jinak nejedu :-)

Ahoj dobrá spolecnosti (s přezdívkou klubu JELITA LP - neberte to jako hanlivý nazev ode mne ) jistě jste dobrá parta jaká má být a nezlobte se že se do Vaší debaty pletu. Zaprvé jste to "upekli" na moje narozky a potom bych chtel Dobiho upozornit že lokalitu v okolí Rabí má jeden velice aktivní kolega v "oboru" prochozenou křížem krážem bydlící v podhradí v nedaleké obci a pokud nedonutite detiky jít hlouběji více než 35-40 cm tak nevím, nevím. No lahev přivázaná k ruce a nebo spojená hadickou k ústům je taky dobrý stimul, který partu dokáže obohatit. Taky tam pasu kde rozložil Žižka tábor aby koule z hradu neohrozila jeho ležení u zdroje vody. Jo a díky za Váš brilantní humor na těchto stránkách. Karma 8-) o:-)

Promiň Doby že jsem se zmýlil v "y". Je přeci jasný kdo umí držet ňadro i s chromou rukou musí mít ypsilon ve slově. :-)

Správně...vždy s tvrdým :-D :-D :-D
Jinak tvůj známí to může mít prohozené jak chce, jelikož to co poslední dobou kolem Rábí sbíráme ...no asi by si koukal papa

No, když tvé tajemství je neprolomitelné nedá se nic dělat. Naléhat nechci, ale doufám že tam ješté pro mne něco po Vas zbude. :-)

Omlouvám se za oslovení, milý Víte. Detík beru a slibuju zde přede všemi druhy, že si nabíječku tentokrát odvezu domu. Z Huryho mám radost a z Dobyho budu mít taky, když přijede. Tak teď už jenom vydržet, než to vypukne :-D.

Nazdar milá jelítka :-) :-) Včera jsem měl debatu s Vitoriem,a to by bylo,abych se nezúčastnil.Už se na vás všechny těším. 8-) 8-) 8-)

Čau příteli, bude to husťácký :-D

Taky něco ukuchtíme ;-)

Zdravím lidičky, já nic nedovezu, dovezu sebe :-D :-D, myslím že to je dost velký dáreček :-D :-D

Ten Kurt je ukecanej, úplně slyším ten jeho chrapláček :-D :-D

Kleknout si netřeba o:-) :-D :-D
Kluci moji zlatí , hrozně moc bych chtěl za vámi, ale nejde to , slíbil jsem že budu makat a ani teď moc nechodím ven, jednou týdně max , to už mám šílenej absťák.
Moc si to užijte a nezlobte :-D :-D :-D

nebudeme , slibujeme :-)

To je škoda Doby. A ty Jeldo neslibuj, co nemůžeš splnit :-D :-D :-P

Tak já to splním, vždy se chovám slušně :-D :-O kuwa já se těším :-D

Ale nepřijedeš jenom na jeden den, že ne? :-O

No mám v plánu být přes noc :-D :-D :-D

:-D :-D :-D to vůbec :-D :-D

Vitoušku nezlob :-D :-D :-D

Jeldo, ale rajčátka té dětské varianty dovezeš né?? :-P :-/ :-P

Ty jo kluci četl jsem krásné přísloví :-D :-D :-D
,, Koho v noci svědí prdel , tomu ráno smrdí prst .,, :-D :-D :-D
Sice nevím k čemu to je, ale líbí se mi to... o:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

to je od stejného čínského mudrce co řekl : Kdo chce psa jíst , hůlky si vždy najde :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru