Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

tak ať se daří :-) já půjdu o víkendu okolo olomouce :-D :-D

Tak jsem včera večer zjistil že Van Půůůůr a rum, je celkem blbá kombinace :-D :-D, jak říká Víťa, je to sebemrskačství :-D :-D

To už je známka punku :-O :-O

Ale můžu s klidným svědomím říci že anibslivovice s van Půůůůrem není úplně to pravé :-D :-D

Zdravím, nejsem úplně zvědavý, ale jedna věc mi už dlouho vrtá hlavou a ve slovníku jsem nenašel. Klucí, co je to Van púúúr o:-) o:-) o:-)

rozpouštědlo :-D :-D :-D :-D
výrobce teda tvrdí že to má být pivo.....nemůže člověk věřit všemu co píšou.. o:-) o:-)

Já su tak šťastné za tebe :-)

To Marosba : Jedná se o velmi silné pivo které se dá koupit jen v Kauflandu :-D :-D , zde je na něj odkaz : https://1url.cz/1zHnG .

No o tom cestování v čase, by jsme s Newtem mohli vykládat :-D, jednou pro nás musel Vitorio dojet na louku autem :-O :-D a to jsme měli je 2pet lahve :-D

Marasoba, kluci maj recht, je to jed :-D :-D

:-D :-D :-D díky za vysvětlení, do Kaufíku nechodím, tak jsem mimo ;-) U nás se takovým věcem říkalo "nápoj zapomění" :-D :-D :-D

To je fakt. Člověk se těší na víkend na shledání a pamatuje si jen pátek příjezd a neděle odjezd. Ta neděle ale není ještě stoprocentní. V mým případě teda :-D

Kolega z práce říká - v pátek večer potrénuju, v sobotu zapařím, v neděli se naučím mluvit a chodit a v pondělí zas do práce :-) :-) :-)

Já Van Půůůra nepožíval,tudíš si ze silvestra pamatuji vše..... vlastně až na silvestra :-D :-D :-D :-D

Od rumu víš co šekat. Od vampíra ne :-D :-D

Ježiš, čekat o:-)

Jsem střízliv, pohotovost, jen je tady tma :-D

Včera les, první signál - šestikrejcar, po vytažení z hlíny se mi skoro rozpůlil, jak byl měkkej, ten samej z louky v Lib byl tvrďák. Jak to? :,-(

Že by to byl Billon ?? nízký obsah stříbra , větší obsah mědi a ta kyselá půda jej sežrala ;-)

Víťo, dneska jsme byli s Ňuňuňu v lese a pošle ti za chvíli fotku, ze který budeš mít orgasmus :-D :-D

Máš to tam :-D

to budó nějaky ty wintrošky :-D :-D

Krásné to bylo :-D :-D , Ďolíčky skrz hlavu :-D :-D :-D

V pátek jdeme se vzduchovkou :-D

To je rýmička, Kurťák je držák. Za 14 dní na louce OK? ;-)

Když tak o tom přemýšlím... To není blbej nápad... :-O

No to není vůbec špatný nápad :-D :-D, třeba budeme mít zase odvoz :-D :-D

Tak co, Kurťáčku, co je s tebou? Všechno v cajku? ;-)

Jsem vyděšenej. Volal Jelda. Bude oslava. Bude nám blbě. :,-( :-D

ale nebude :-D :-D možná :-D :-D

Tak co, jelítka, pozítří to vypukne, máme radost? :-D

no máme :-D :-D :-D , se těším jak farář na nové ministranty :-D :-D :-D

Tak jsem koupil pivo. Vampír prej u Vitoria bude, tak koupím na vyzkoušení jiný. Leon Steiner, 7,2 %. Výrobce Van Pur S. A. Warszawa. Seposeru! o:-) :-D :-D

Jo a ten proud Jégra pumpičkou do krku ti nezapomenu :-D :-D

Tvoje drrrahá bude mít problémy s hmyzem :-D :-D.
Jsem vydržel nespat až do DC, po odpočinku v hamace není divu, zato tvoje drrrahá to zakápla hned :-D.

Tvoje tchýňka teď prohlásila, že příště, když nebudou sobíci po ránu, tak nevstává :-D :-D. Jsem jí prozradil, že jsme je chtěli dnes ráno praktikovat. Tak Kurťáci a Doby, máte se na co těšit. Pozdravuj ex a vnučky :-D.

Jsem to pochopil, po vašem "lození" mě už nic nepřekvapí :-D.

Milá Jelítka , cvhtěl bych Vám všem moooc poděkovat , jste super lidičky ;-) ;-) ;-)

Byla to mooc povedená akce :-D :-D a nebo Máří že jsme na Vás nemysleli :-D :-D

Vaan Pír s námi a zlé pryč :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru