Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Tak mám 8,5 kila, jestli někdo z vás nepřijede, dostane přes držku... :-D

No co už, e třeba to vyjde příště, jednou to vyjít musí. Akorát nevím kdo sežere to prase co Milánek naložil a ušušil :-D :-D

to jsem taky zvědavej :-/

Neboj kamaráde, my tě v tom nenecháme ;-) ;-)

Překážky nám doufám přehánět v hledání nebudou. Dvoje hadry a odhodlání! :-P :-D

Pane bože. Přeháňky nám překážet nebudou! To to pěkně začíná o:-) o:-)

Šimlistesicomámnačele? :-D :-D :-D

Aaaa, značka sponzora :-D :-D

Pod hlavní cestou je vydupanej plácek, kolečka, knoflíky. Výhled na vesnici... Tam se asi chodilo diskutovat o kolektivizaci, práci, rodině... nebo píchat, no co už... :-D

šlo tam o rodinu , nebo o rodidla ?? :-D :-D

Hoši, vy máte kliku, že sem neleze. Ale stejně jí to nabonzuju. Pak se těšte... :-D

to mě neva :-D :-D :-D

Těšíme se. :-D :-D :-D

Milánek si to v Liberci všechno natahal do PC. To jo. Ale už se nějak nedostal k tomu, natahat to z PC k sobě. Tak omluvte vanpurmozek, že je tak ukrutně blbej o:-) o:-) :-D

Tak furt lepší než DELETE :-D :-D

Normálně jsem šokován. Paní Ňuňu mi na víkend naplánovala společnou hledačku. Sama od sebe! :-D :-D.
Jsem zamilovanej :-P

Ale dyk já taky :-D.
Tvojí drrrahý jsem řekl, že budu muset pro maminu pořídit druhýho pinďoura, že to nejde se dělit jen o jednoho... mohla se pos... smíchy, pak mi to došlo o:-) :-D :-D

Dneska budou Jeldy narozky, má ješte kromě Kačky někdo aspoň trochu zájem? ;-)
Myslím, že mě dneska Elmara smázne. :,-( :-D

Díky kamaráde, budu doufat, že se nebude zlobit.
Odkázek pro Jelimana, Kurťáčka, Dobýska... A všechny Jelita.

https://youtu.be/kz-haY4DmFk

:-D

božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí videjko...............ten les vypadá choditelně... ;-) ;-) ;-)

nejvíc video :-) Moc děkuji Milánku , nejlepší narozky s nejlůepší partou lidí :-) o:-)

Joo, ten lesik je super :-D :-D

Jeldo, ta nabíječka od Vana je asi mimoň. Zítra jdu s Ňuňu hledat, baterky jsem po Liberci nabil a dal je na stůl. Dnes ve dvě jsem je dal ještě dobít, jen tak pro sichr, 8 hodin pořád blikaly a byly horký jak sviňa. Tobě to v Lib tuším taky blblo. Objednal jsem nabíječku z Mallu, na to nemám nervy, vyhořet nechci. Tak doufám, že to zítra aspoň 6 hodin vydrží :-/

Pro jistotu beru i Zerouše, Ivka chce jen točit, dohledávat a hrabat.

Co je s váma, chcíplotinky? :-D
Koupil jsem kámošovi jégra s pumpou, mělo to úspěch :-P.
Stříhám filmík, vzpomínám. ;-)

Z původní Otylky toho teda moc nezbylo :-P

J8gr s pumpou má uspěch , už byl dolit 2x :-D :-D

Vážení spoluJelitáni ..........jelikož už několik dní se na naší oblast snáší kondenzovaná vodní pára v podobě nepříjemně velkých shluků nazývajících se kapky, slovy klasika : ,, chčije a chčije,,.
Nálada jak při páté návštěvě Járy Cimrmana na patentovém úřadě........ :,-( :,-( :,-( :,-(
Nutně ....ale velice nutně potřebuju jít na hledačku.......asi se začnu i modlit.......ne to je blbost ale doufat v lepší počasí můžu.....ne ??

MIlé jelítko , m,usíš doufat v lepší obrat , ale pamatu na pranostiku , Medardova kápě , 40dní kape :,-( :,-(

Chytit kapelu na Medarda je opruz :-D

To je na na nasrani :-D

Milánek zrovna dostříhal a už ho nechce ani vidět o:-) ;-)

Zítra večer, nějak se mi to nepovedlo, je tam asi 5 s zátuh v obraze a zrovna s Jeldou, pochopte, nikdo nechce koukat 5 s v kuse na Jeldu, no ne? :-D :-D
Holky říkaly, že je to jinak gut, jenže holky, že jo. Bydlím s nima, tak musej :-D

Proč jáááá :,-( :,-( :,-( :,-( , na mě opravdu nechce nikdo koukat !!!! :,-( :,-( , ale možná to bude kompem a ne mnou :-) a věř že děvčátka nemusí :-) buď rád žeš s nima bydlíš , mohl jsi třeba bydlet se mnou :-D :-D :-D :-D

To by nedal .... :-D :-D :-D :-D

játro by na tom bylo blbě :-D :-D

Až by se ti v nich po dvou dnech zavrtěl můj křížák :-D

by jsi si ho ohnul :-D :-D

https://www.youtube.com/watch?v=tCuCQTcQ9cs

Za 7 minut premiéra nový hrůzy :-D :-D

Opět znovu zase excelentní výkon ;-) ;-) , díky Milánku :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru