Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Dobrý :-P :-P :-P

Tak,a záhada je odhalena :-O :-O :-O :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)

:-D :-D :-D :-D :-D

Už se těším, budu tam smrdet celkem dlouho :-D :-D od pátku do neděle :-D :-D, až mě budete mít plné zuby :-D

No, jen ho provokujte blbouni :-D

Dneska má po ránu asi frmol, audit, návštěvu vedení, požár, průjem, mobilizaci či co, jinak by už huboval :-D :-D

Vždycky je ještě někde nějakej dr. Cvach :-P

Tak nezapomeň že minule sundával i ty své tankistické montérky :-)

Kurt tady furt není. To jsem zvědavej, s jakou výmluvou přileze, pacholek... ;-)

Ty brďo Kurt furt! To je skoro básnička! :-D

Newte Ty seš uplnej Homér,snad už jen předčítat Vergília v originále. :-D :-D :-D :-D

A to ani nejsem skladník ve šroubárně :-D :-D.
Těšíme se na tebe Hury ;-)

Já na vás samozřejmě taky,bando.Konečně poznáte i tu moji metrnici.Dost o vás všech slyšela , a taky se těší. :-O :-O :-O

No aby nebyla zklamaná :-D

Toho se nebojím, díky mně poznala různé existence.Takže můžeš být v klidu.😁😁😁

Tak super :-D :-D

Tak jsem se pokoušel udělat si volno , abych za vámi mohl taky , doma sice řekli jeď , jen v práci mi dovču nedají ...... :,-( :,-( a abych přijel ráno a odpoledne jel domů je na hovno... :-( :-(

:-O :-O :-O Freeeeeedoooom pro Dobyho!!! :-O :-O :-O

Kluci moji zlatí...... :,-( :,-(
To je právě jen ta neděle....pátek a sobota v rachotě .....bejt ta sobota volná ....máte mě tam .....
No nezoufejme , přehoupne se zima a dá li bůh , uvidíme se na ty Velikonoce... ;-)

Dáme Silvestra na Moravě. Někde. :-D :-D

Já už jsem z hledačky doma. Byla rodinná porada, jednotliví členové přednesli svá pro a proti, po bouřlivé diskuzi, hádkách a slzách, nadávkách a urážkách, křiku a uraženého mlčení, jsme se dohodli, že hrozí rozvod a dětský domov...
Ježiš kecám, všichni tři jsme jednomyslně a s vysmátým ksichtem pro, jenom nevím, jestli se po Mikulášském setkání bude kam uchýlit.
Tzn, všichni tři, Verču časem doplníme, přijímání pozváníme! Děkujeme, podrobnosti osobně v půlce prosince ;-).

Možná ten program prehodnotim 😆😆 :-D :-D

Vitorio přestane srandovat, Jelda laskavě přehodnotí, Kurt začne opatrně nahlodávat Soníka. I na PHM jsem ochoten přespolním přispět.
(měli bysme se sestěhovat do jednoho ústavu) :-P :-D

Kurňa nemůžete bydlet všichni trochu blíže :-D :-D :-P

Tak tys tady chyběl. Nazdááár! :-D o:-)
Ale zase můžem bejt rádi, že nejsme rusáci, bysme za sebou lítali o:-) :-P

Ahoj Milánku.Ale země velkejch možností,už jsme :-D :-D :-D

No nazdar. Silvestr s Hartlíkama, Huryovcema, Kurťákama a doufejme, že i s Jeldou. Tohle nedopadne dobře :-D :-D

já mám z toho strach :-)

https://www.youtube.com/watch?v=sxoB19vIgkE

Ahoj jelítka, už se nám to blíží :-D :-D a vypadá to že by ten silvestr mohl klapnout :-D :-D

Nemůžeme se dočkat. :-D
Vitorio, Ája by si moc přála zase ochutnat tvoje sušený maso, my budeme dělat asi 5 kilo, ale na to naše nám holka prdí, tvoje bylo prej nej. (prej nej, zase básnička, já jedu... :-O)
Jeldo, klapání zní moc dobře, jen to nezkaž! :-P :-D

šit o:-) o:-)

:-(

Za týden vás zase uvidím, heč! :-D :-D :-P

No ještě je otázka zda si nás budeš pamatovat :-D :-D

Se představíme, není problém. ;-)

Srandičky... My jsme dneska koupili 5 kilo masa, zítra nakrájíme, naložíme, ušušíme :-P. Kurtofka mi teď poslala fotečku jejich masa. Tam se bude jenom žrááát!!! :-D :-D

Dávám si s ňuňuňu doma pívo, dlabanec, seriálek Banshee, ňuňu je na firemním mecheche, tak maj myši pré :-D :-D

Panebože, to snad ani nebylo česky o:-)

Ubraň aspoň mastný háky na olíznutí :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru