Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

no ja uz nepiju...musel bych zase sundavat boticky 8-) 8-) 8-)

jeeee ja uz nenasavam,bych si zase musel sundavat boticky 8-) 8-) 8-)

Flaška se dá k ruce přivázat ..... o:-) o:-) :-D

to tady nejak chciplo ne???...kde jste bando?? :,-( :,-( :,-(

v robote

Chcípám v hokně :,-(

Su tu :-D

Aj ja :-D :-D :-D

Aj já :-D

Damned....růže v trní .... o:-) o:-)

Kamarádi , již se nám to blíží :-D :-D

Holky se už nemůžou dočkat, já taky ne. Vitouši, vejde se tam i Verča? :-P

No musí , jinak nejedu :-)

Tak teď už musím reagovat....Vitouši už mi nikdy, opakuji nikdy, NEŘÍKEJ!!!!!!!!.......takle mi říkala máma když jsem zlobil :-( :-( :-D :-D :-D :-D
Jinak....doufám, že se tu sejdem zdravé jádro. Přijde i Hury s chotí. A kdyby Doby uchopil svou ženu za nejjasnější ňadro a obtěžoval se na sever, bude zde srdečně vítán. :-D :-D.....jinak detíky s sebou. Možná se mi povede na sobotu nějaký překvápko ve spolupráci s severočeským muzeem v Liberci.

Jinak samozřejmě...Verču s sebou, jinak s Jeldou nebude žádná řeč :-D :-D :-D

Ahoj dobrá spolecnosti (s přezdívkou klubu JELITA LP - neberte to jako hanlivý nazev ode mne ) jistě jste dobrá parta jaká má být a nezlobte se že se do Vaší debaty pletu. Zaprvé jste to "upekli" na moje narozky a potom bych chtel Dobiho upozornit že lokalitu v okolí Rabí má jeden velice aktivní kolega v "oboru" prochozenou křížem krážem bydlící v podhradí v nedaleké obci a pokud nedonutite detiky jít hlouběji více než 35-40 cm tak nevím, nevím. No lahev přivázaná k ruce a nebo spojená hadickou k ústům je taky dobrý stimul, který partu dokáže obohatit. Taky tam pasu kde rozložil Žižka tábor aby koule z hradu neohrozila jeho ležení u zdroje vody. Jo a díky za Váš brilantní humor na těchto stránkách. Karma 8-) o:-)

Promiň Doby že jsem se zmýlil v "y". Je přeci jasný kdo umí držet ňadro i s chromou rukou musí mít ypsilon ve slově. :-)

Správně...vždy s tvrdým :-D :-D :-D
Jinak tvůj známí to může mít prohozené jak chce, jelikož to co poslední dobou kolem Rábí sbíráme ...no asi by si koukal papa

No, když tvé tajemství je neprolomitelné nedá se nic dělat. Naléhat nechci, ale doufám že tam ješté pro mne něco po Vas zbude. :-)

Noooo, Dobýsku, nechceš taky dorazit??? ;-)

Tak joooo...Hury přislíbil účast...JUPÍÍÍ :-D

Omlouvám se za oslovení, milý Víte. Detík beru a slibuju zde přede všemi druhy, že si nabíječku tentokrát odvezu domu. Z Huryho mám radost a z Dobyho budu mít taky, když přijede. Tak teď už jenom vydržet, než to vypukne :-D.

Nazdar milá jelítka :-) :-) Včera jsem měl debatu s Vitoriem,a to by bylo,abych se nezúčastnil.Už se na vás všechny těším. 8-) 8-) 8-)

Čau příteli, bude to husťácký :-D

no to je nejaka provokace nebo co...vubec mne to nezazvoneckovalo ze se tady discutuje.. 8-) 8-) 8-)

nakladam maso,masicko jako z nemluvnete...do čudobedny..klobasky asi delat nebudu,posledne jste to žrali bez chleba...a to bych jich musel dovezt vagon.... 8-) 8-) 8-)

Taky něco ukuchtíme ;-)

jsem dneska dal dohromady solarni susicku masa...pouziju ty origo sita ale napajet to budu jen solarni energii..dneska me ten vymenik daval 76 stupnu tepla,ventilator dam na fotovoltaickej panel a frrrrr uz to pofrci a zadarmo 8-) 8-) 8-)

No, Milánku, nebuď jízlivej :-D
...a když přijedeš sem, tak si nabíječku neber. Rád ti zapůjčím svoji...samozrejmě za menší poplatek :-D :-D :-D
Hlavně, aby jsi mi neodvezl tu mojí :-D :-D

no ty si z toho delas srandu Vitisku,ale ja jsem jel minulej tejden naaaahodou kolem Decina a tam v jednom lese jsem potkal placiciho chlapce s gopro kamerkou v ruce...tak jsem se ho ptal co se ti stalo chlapecku?? a predstav si,ze mne to Milankovym hlasem odpovedelo...kdyz ja jsem asi ztratil nabijecku k zerousovi....tvl,byl tak uplakanej ze byl rozmazanej a ja ho vubec nepoznal... :,-( :,-( :,-(tak jsem zacal plakat s nim,aby vedel jak s nim citim... 8-) 8-) 8-)

jo jinak ta nova masina je ,,KRUTAAAAAAAAA,, jde z toho des a hruza...to bych asi neukociroval.tak hlavne ofafrne... 8-) 8-) 8-)

Zdravím lidičky, já nic nedovezu, dovezu sebe :-D :-D, myslím že to je dost velký dáreček :-D :-D

no hlavne ze dojedes....a jinak??...smskni ju..M.

Ten Kurt je ukecanej, úplně slyším ten jeho chrapláček :-D :-D

jo jo chraplacek,jsem vcera musel zpivat na ksefte a zjistil jsem ze to nejak nedavam...asi prestanu hulit...cigara stoji batoh penez a hlasivky jdou do prdele... :-/ :-/ :-/

Noooooo, ale bez kytary ani nejezdi...to je jako by Milánek přijel bez Verči tudíš Jelda bez nálady......no hrůůůza pomyslet :-D :-D

nebuj,to bych vam prece neudelal...musite se zase mit proc v noci budit hruzou...aspon do velikonoc,nez pofrcime k Dobymu...apropo..co ten Doby?? dojede??

Nevím. Zatím jsem ho oslovil pouze veřejně. Budu asi muset pokleknout a požádat soukromě :-P

Kleknout si netřeba o:-) :-D :-D
Kluci moji zlatí , hrozně moc bych chtěl za vámi, ale nejde to , slíbil jsem že budu makat a ani teď moc nechodím ven, jednou týdně max , to už mám šílenej absťák.
Moc si to užijte a nezlobte :-D :-D :-D

nebudeme , slibujeme :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky