Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Mám takový svíravý pocit ...mezi krkem a prdelí ......... :-O :-O :-O
Zase na druhou stranu....být hvězdou sitcomu ............... :-D :-D :-D :-D

Chlapče a cos myslel?? jsi reprezentant velke organizace ,,rudokladivařů,,tak ji reprezentuj... 8-) 8-) 8-)

To jsem zvědavej, kam se vrtnem. Já musím přijet služebákem, Ivka bude následovat navečer a Verča v sobotu. 4 lidi z jedný rodiny, 3 auta... :-/

Neboj Milánku. Odstranil jsem dříví Jeldovím rapidem 😂😂😂😂😂😂😂
....se tam teď vejde i Wittman z Brna...😂😂😂..............pardoooon.....Knispel 😂😂😂😂😂😂

....ich veherste nur ein venig 😇😇😇😇

Ano... (ich verstehe nur ein wenig) :-D

Já vím taky hovňajs, gůgl... :-/ :-P :-D

JÁ to mam z hlavy.....jenom nevim jak se to píše.....ich fršte nůůůr ajn vénik 😂😂😂😂

Íííbung macht dem majstr :-D :-D :-D

No kurva vy ste lingvisti :-D :-D
To jak tenkrát když se mě jeden Němec ptal co mám k obědu a já nevěděl jak se řekne karbanátek tak jsem řekl ,,masakršnycl,, a málem ho to zabilo o:-) o:-)

Doby,cos tady delal o pul treti rano-vnoci... :-O :-O :-O

noční směna............ :,-( :,-(

Knížka od Kinga, dobrý! :-D :-D. Taky jsi likvidoval krysy v podzemí? :-P

:-D :-D :-D ;-)

A hádejte čím si budete otvírat pivečko ?? ?? na stole bude ležet malinký otführeráček :-D :-D :-D

Jojo....nové slovíčko do Kurtova slovníčku 😂😂😂

Seposeru! :-D :-D
Do hitlernovy na henlajnech pro pribinácky s otführerákem v kapse... :-D :-D

Apropo, bude stačit 8 vanpurů? :-P

no ja osobne k Van Půru ani nečuchnu...ta otrava na silvestra mne stacila...jsem nemohl tri tydny vubec zadny pivo.. :-/ :-/ :-/

Ano Milánku....tobě určitě.... máš tu i jeden záložní 😂😂😂

A pro Dobýska je tu zbytek borůvek z loňského mistra 😂😂😂😂
Ten chlapec bude nenávidět jelita i Liberec 😂😂😂😎😎😎🍻🍻

Jo tak to nás bude milovat, a osobně jsem zvědavý na Milanka a 27x Van Půůůůr :-D :-D, už teď nějak vím kdo vyhraje :-D :-D jo a ještě je tam RedStalag :-D :-D

Tak toho vezu taky o:-)

ty vogo.my pujdem na ruskej zajateckej tabor??? :-O :-O :-O

Myslím že zrovna tenhle liguere se neztratí o:-) :-D :-D

Hosi hlavne si uvedomte,ze musime otestovat toho rudocha co doveze Doby...ne ze se zas vylijete jak vazy....jelda to pil,jako by mel duty nohy...nebo to meli prestat vyrabet.. 8-) 8-) 8-)

Kurte nebát, těšit. Testovat se bude ve sněhu, chlastat pod oknem. Kdo bude fotit točit? Čert ví... :-P :-D

no,tak rekni kolegovi Čertovi,at to pekne nachysta,jak scenař,tak i obsazeni...jsme tady řekli,že uděláme ten test,a hromada lidi tady na to čeka..dokonce i óóó nejvyšší sultan suliman El Mára nam to posvětil...jovan? ,,Velký Zelí,,?.. 8-) 8-) 8-)..malý Zelí doveze rudocha k Lotrandovi a pod dubem,za dubem tam ho otestujem.... :-P :-P :-P

V hlavnich rolích uvidíte

,,Rudoch,,........................540
,,Velký Zelí,,.....................Newt
,,Malý Zelí,,......................Doby
,,Lotrando,,......................Vittorio
,,prodavač bižuterie.........Jelda
,,princezna Zubejda.........naše princezny
,,DrVośtep,,......................Hury
,,vypravěč........................ Kurt
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Á tady má dnes někdo těšící náladu :-) a neboj , já zítra nebudu pít :-) :-) a pak se to semele po testování :-)

Jelda,jak jsi to poznal??...ja se važne těšííím...moc... ;-) ;-) ;-)

no protože to máme to samé :-) jo a ostatní také :-)

Jeldo, bacha na ten pravopis. Ve větě: "Zítra se ožeru jako to čuně", jsi nasekal hned několik chyb :-D.
Kurte, jestli se vejde, vezměte svýho zerouše. Pokud chcete točit, můj vypadá s modrou kobercovkou a krindapáskama poněkud punkově a nefotogenicky o:-) :-P.

jo jo taky jsem to cetl...a řikam si,......jak to ten Jeliman dokazal,tolik chyb v jedne větě???
8-) 8-) 8-)
p.s. je to ta druha část přispěvku...mezi smajlikama..,,a neboj.................,,
8-) 8-) 8-)

no tak Zerouse ma pujcenyho Luban a ten je nekde ve svete...tak vem svého veterána...stejne je nejlepší... 8-) 8-) 8-)

tyyyy voe,seposeru...snih...a tady u nas... :-O :-O :-O 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
..unor bilý,řidič šílí.... 8-) 8-) 8-)

U nás taky to je už divný si zvykat na bílou :-P :-P

Ta už su doma...dvě hodiny a dvacet minut čistá jízda. :-) ;-)

my takteež...za 3,5hodky

Hlásíme příjezd. :-D
Super víkend. Teda myslím :-D.
Kecám, všechno si pamatuju a pupendo furt bolí :,-( :-P

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky