Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

To usušený maso nějak ubývá, dneska kupujeme další tři kila o:-) o:-)

Čekal jsem větší reakci, asi nikam nejdu :-D :-D

Bacha, elita mezi jelitama... ty celebrito :-D :-D
Opovaž se nepřijet pacholku! :-P

Já su největší jelito :-D :-D, neboj :-D

Já raději to jelito :-)

Jelito80 :-D :-D

No hla vně vím jak se budou jmenovat naše týmy na mistrovi :-)

Já ne, já nikam nejedu, mě tam asi nechcou :,-( :-D :-D

To zní ale dobře :-D :-D

Kurte, Víťa má pro nás nějakej plán, tak teplý hadry a lahvinku s sebou :-D

To bez debat, na hledačku s váma i v mrazu! Se těším tak, že jsem si vzal na zítra dovču a paní Ňuňu taky. Teď jenom počkat na Ňuňuňu, až přijede ze školy a tradá, směr Liberec :-D

Vyvrhel :-D :-O :-D

no tak to je jasné , stejně+ ho tam týden před zakopal aby nás nasral :-) ale zase je pravda to , že kdyby jsme místo chlastání piva v kopci hledali , tak ho můžeme mít doma také .-) to vajco¨, nebo záslužák :-)

Jste nějaký chlípný, co je s váma? Pěkný záběry, doufám, že to vyjde a na Silvestra bude veřejná projekce u Hartlíků :-D :-D

Chcíplý.... sakra, co to piju? o:-) :-/

Dneska mičudu. Všude jinde je to houba, u nás mičuda :-)

Takže pijes dětské víno?? Já to rád ještě z rumem :-D :-D a chlípní tu někteří jsou :-D :-D a holandský čistič byl nakonec dobrý :-D :-D :-D furt vidím Ňuňuňu s tou petkou a van der půůůůr, kdo chce van der půůůůr :-D :-D

:-D :-D :-P

Ode mě je ti přáno, budu mít radost. A Kurta vožerem! :-D

Na to nikdo nepřijde, jasný. A po čuchu najdeš depot, to nerozdejchám ani já. :-D
Se těšíme. Upečeme nějakou dobrotu ne? :-P

no pokud by to nevadilo , tak bych dojel buď 27 večer a nebo že by až 28 dopoledne ?? :-)

V sobotu mám pohotovost, v neděli v 9 ráno to předám a na oběd jsme tam :-D.

Tvl dobrou :-/ o:-)

Poprvé jsem spal s maskou na apnoe, a cítím se náramně, ale jsem na pochybách co to způsobilo. Maska,nebo včerejší Vítanova rumová terapie. 8-) 8-) 8-)

No pokud jsi si do ní nenablil, tak za to může ta maska :-D

A jo, Štědrej den.

:-D. Taky přeju bandě vše nej. ;-)

Všecko nejlepší k vánocům :-D

Tak filmík Jelítka 2 - Liberec jsem konečně došmudlal, přivezu na Silvestra :-P

No konečně, hurá :-D :-D já být váma tak se moc netěším, normálně se zde stracy dny, mě se ztratil pátek :-D :-D a pomalu se mi ztrácí i sobota :-D :-D, e ta whisky a pivo a slivka a vino a sampus a zazvorova je prostě super ;-)

"Stracy" vypadá děsivě, pochytils liberečtinu, jasný. Kačko, Jeldovi už žádný drinky, kapišto? :-D :-D

No ta Luberectina je takový těžší jazyk, je to tu sama mutter a sieg hail, uz se mi to moc plete 😉😉😉😉

Jeldo jenoc sa musime potkat když už si sa nastehoval ke mně dom a Já zas k tobě škoda že si v listopadu byl v rachotě jel sem přes tvou dědinu to byla šichta dotat se do Kuklen ty dálnice co tam kopů je masakr objet ještě že sem si pamatoval nějaký cestičky a zdárně dojel do cíle Měj se a oslavte zdárně Nový rok :-P :-P

Máme se "těšit" na sníh? Chtěl bych vyrazit na poklady :-P.
Maso jsme nesušili, dá se říct, že jedeme nalehko, v pondělí počítáme s nákupem.
A doufám, že zbyl ještě nějakej holandskej čistič van :-D.

Nějaký čistič jsem tam viděl :-D, už kolem něj byla bílá dlažba :-D :-D a nějaká lihovina tu je také 😉😉😉

Voni jsou tak hodné :-D :-D už se těšíme, není tu co žrát :-D :-D, za chvilku jdeme na WWII :-P

Nemůžeme slíbit, Vít slibil že mě vezme na lokalitu kde se dá najít občas i nějaká daile a ostatní bordel :-P

Slibuju že když něco kopnu, tak je to tvoje ;-)

Tak my vyrážíme bando :-D

Neboj, já vše beru ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru