Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

To je škoda Doby. A ty Jeldo neslibuj, co nemůžeš splnit :-D :-D :-P

Tak já to splním, vždy se chovám slušně :-D :-O kuwa já se těším :-D

Ale nepřijedeš jenom na jeden den, že ne? :-O

No mám v plánu být přes noc :-D :-D :-D

No doby je ti odpuštěno :-D :-D
No vlastně...ona tady bude Verčaaaaa :-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D to vůbec :-D :-D

Vitoušku nezlob :-D :-D :-D

Doby, ty mi dáváš 😪😂

Je to rebel :-D :-D

no to je ale takova smutna zprava...ja se na toho kluka usatyho tak tesil....on toho nerekne moc ale kdyz uz...tak je to perla...treba jako s tim netopyrem tenkrat....to bylo skoro jak Joeho nahrdelnik 8-) 8-) 8-)

jsem se ted dival na mapy,k Dobymu to mame o 100metru dal nez do Liberce.....256,6 a 256,7 Km... 8-) 8-) 8-)

:-D :-D :-D

Jeldo, ale rajčátka té dětské varianty dovezeš né?? :-P :-/ :-P

Ty jo kluci četl jsem krásné přísloví :-D :-D :-D
,, Koho v noci svědí prdel , tomu ráno smrdí prst .,, :-D :-D :-D
Sice nevím k čemu to je, ale líbí se mi to... o:-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

to je od stejného čínského mudrce co řekl : Kdo chce psa jíst , hůlky si vždy najde :-)

Dobrý :-P :-P :-P

Tak,a záhada je odhalena :-O :-O :-O :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)

jeeee,Mirus...tys ted docetl ,,zahadu hlavolamu,,??? 8-) 8-) 8-)

No spíš si myslím že mu každé ráno smrděl prst a nevěděl proč :-D :-D

jeldo já myslel že v tom má prsty manželka,nebo vlastně já v manželce nebo jak to bylo vlastně ani nevím lebo skoro vždy v noci spím.Asi skusím nainstalovat fotopast a to už bude záhada odhalena :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D :-D

Ahoj bando. Pan kurátor přislíbil pozici, takže se budou hledat zbytky kovolitecké dílny. Snad se zadaří. Jsou z toho místa nálezy tří seker a bronzové slitky.
TADÁÁÁ :-D :-D

Tak to je paráda, už se těším. Nepřijede pro nás anton, že ne? o:-) :-D

Bude to pod dohledem zkušeného ošetřovatele :-D :-D :-D :-D :-D

Už se těším, budu tam smrdet celkem dlouho :-D :-D od pátku do neděle :-D :-D, až mě budete mít plné zuby :-D

no tak to bude teda velika expedice...tak ne ze se zmrskate jak posledne,pekne vedecka prace na akademicke pude...at pana Kuratora nezkalameme...ne jak Joe co najde keltske opidum a pak to zapre :-/ :-/ :-/

na mě se můžeš spolehnout :-)

No,Marečku, až si začneš sundavat botičky, všichni budou vědět, kdo se zmrskal..... :-D :-D :-D

Aby to byly jen botičky :-)

Šmankote....co jiného by si měl sundavat???.....trencle nesundá...jsem si jistý....Ty Už nesundal půl roku. Oni u Brna totiž věří, že mouchy nosí štěstí 😂😂😂😂😂😂😂😂

No, jen ho provokujte blbouni :-D

Dneska má po ránu asi frmol, audit, návštěvu vedení, požár, průjem, mobilizaci či co, jinak by už huboval :-D :-D

Jak může mít návštěvu vedení, když on sám je vedení 😂😂😂

Vždycky je ještě někde nějakej dr. Cvach :-P

Tak nezapomeň že minule sundával i ty své tankistické montérky :-)

No to jooooo, ale spoďáry měl :-D

Protože mu to Kurtofka nakázala :-)

Kurt tady furt není. To jsem zvědavej, s jakou výmluvou přileze, pacholek... ;-)

Ty brďo Kurt furt! To je skoro básnička! :-D

Newte Ty seš uplnej Homér,snad už jen předčítat Vergília v originále. :-D :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky