Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Jednou jsem se napil holandského čističe a najednou puff a nebyla neděle :-D :-D

Huš hajzle :-D :-D

Lidičky krásní, moc vám děkuji za super akci a všem přeji krásné nové rok :-D ;-)

Nevíte prosím někdo co je za den a kde mám tělo?? ;-)

A ponožky?? Jo trenky nemůžu najít ;-)

Ne nebudubten rum už pít :-D :-D

No tak přístřešek je odkryt, kamarádi pomohli, jiní sedli do auta a trada směr Brno :-D :-D

Ten nikdo nechtěl :-D :-D, tubse pil eum ;-)

Zasrany chiňsky telefén, mizí mi tu pismenka :-D

Jeldo, u mě na tbl to jde, u Ivky na telefonu ne, co ten YT proved s kvalitou stopy je hnus. Vždyť jsem tam dával stejnej film, na kterej jsme koukali z flashky. Zní to občas jak ze sudu.
Užívejte si tam, chlapci ;-)

Já to pak smáznu a fláknu to tam znovu, zatím se mi to překopává. Taky tam škube Hej pane diskžokej, tak už to snad bude v cajku. Čau kucí a holkí. Pozdravujte robůtka :-D.

Tak to zkus Jelítko, snad jsem to opravil ;-)

https://youtu.be/mJnI_dc5Iag

Koukal jsem na video z Mikuláša....Pokud blil Silvestrák jen o malilililnko dršnější, chápu zmizení Jeldových trenclí kdes v bermudskym trojhůhelníku .... o:-) o:-)
Všckno nejlepšejší v Novým roce bandooo ;-) ;-)
Celej boží den ležim jak mršina a mám na patře takový to glogloglo :-D :-D :-D
Milánku to video z Liberče je fakt dost dobrý :-D :-D :-D

Dík Doby, přejeme s rodinou vše nej ;-).

Robůtek se po silvestrovské rumové sebedestrukci, postil a jen polehával. :-P :-P :-P

My taky moc děkujeme, holce se stejskalo už včera večer :-D.

Moc vám všem děkuji, musel jsem si ještě zajet pro bednu michala do polska :-D :-D

Už su doma a dám si michala, za odměnu za cesto :-D

Za cesto :-D :-D a přijedu 30.2 :-D

Tak dneska jsem si dal takovou malou procházku, zajel jsem si na moje oblíbené políčko, bylo úplně prochcane, boty meli 5kg každá, rýč take. Profouklo mě a ještě jsem zmokl, nic jsem nenašel, ale aspoň jsem se vyvetral. A vlastně nasel jsem něco, takovlu obycejnou bronzovou sponu :-D :-D, neboj Vitorio, to číslo na tebe si smažu ;-) ;-)

Dobře nebudu, tu sekeru ti neukazu :-D :-D

:-D :-D :-D, je vidět že mě už znáš o:-) :-D

Ten sníh tedy přišel dost nevhod :-)

Jen tak mírně, ale stačilo to o:-)

Da da minus sorok a snehu tak fisoko že ani moje psa tak vysoko neskakala :-O :-D

A pije se ram super Red Stallag, to pití miluji ;-)

Cholandska cistic na fana, Van Půůůůr, s tim se dají mazat i hlavy :-D

Ty vole ještě že jsem to nepil , stačily mi borůvky...doteď mám z toho náhlého restartu mozku chyby na harddisku.... :-D :-D
Začnu abstinovat .....hned jak vystřizlivim o:-)

Vitoušku...... vždycky když jdu do lesa a vidím borůvčí , vzpomínám na ženy z Liberce...přece jen jsou to zocelené ženy severu :-D :-D :-D :-D

:-D :-O :-D borůvky jsmr nechali ženám a dětem, teď se pije Van Půůůůr :-D

:-D :-D :-D

Je druhá svetová vojna,ustupujúca nemecká armáda sa ubytovala v dome starších ľudí,dedka a babky. Vojak Kurt si viac vypil a začal ,,ladiť,, babičku.Keď to dedko videl,začal ich prosiť: Chlapi,neblbnite! Nájdite si mladšiu!!
V tom sa na neho oborí babička: Ale budeš ticho,ty somár starý!Vojma je vojna!!!!

No píšou to tam :-D

Budu první kdo bude mít tetovane jelito na zádech, lopatou :-D

Já mu ho klidně zaplatím :-D :-D a špejle si může nechat :-D

Velice nahrubo nastříhaný, zatím cca půl hodiny, mám tvůrčí blok, múzy na mě serou. Do Silvestra to snad dám, nespěchat, vydržet. :,-( :-P

Nespěcháme, vydržíme, ale už aby to bylo :-D :-D. Múza na tepbe sere, chce to Van Půůůůr :-D

Nespěchej,já sem snad jedinej kterej se na něj ani trochu netěší. :,-( :,-( :,-(

No ale já se těším :-D :-D, nejlepší hláška večera?? Lákala jsem Huryho na rum, jako chrta na buřta :-D :-D

Neboj Jiříku, byls hodnej :-D.
Kurťáku, kvůli tobě zavedeme výraz "Tváříš se jak po vanpůru" :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru