Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Kurťák byl teď tady, bylo to super. Užijte si to kluci. Bohužel, nefungují školy a jsme tak doslova vyřízený :) Snad někdy příště :)

To se nedá nic dělat...

No co už, e třeba to vyjde příště, jednou to vyjít musí. Akorát nevím kdo sežere to prase co Milánek naložil a ušušil :-D :-D

to jsem taky zvědavej :-/

Neboj kamaráde, my tě v tom nenecháme ;-) ;-)

Překážky nám doufám přehánět v hledání nebudou. Dvoje hadry a odhodlání! :-P :-D

Pane bože. Přeháňky nám překážet nebudou! To to pěkně začíná o:-) o:-)

Ale dá......budeme pořád žrát a žrát. 😂😂

A hledánkovat obrovitánský pokládečky nebudeme? :,-(

Nooooo....leda, že bych ten gril táhnul za sebou 😂😂😂

jsem se dival,ma chcat jak svina...patek dobry,v sobotu chcanec a v nedeli uz zas v pohode..... :-P :-P :-P

A to neva! Jdeme s Vanem a s Vanem za každýho počasí. Kurňa, kluci, já chci hledat s jelitama! :-D :-D

no ja se tak tesim....kufry uz jsou namontovany....sice desitka fuc,ale muzu zas jezdit na poklady na masine...GSo jsem prodal...6 motorek bylo moc 8-) 8-) 8-)

To mi povídej, pro mě by byla moc i jedna motorka :-D :-D.

jsu zvedavej na tu cestu,je patek,blazni maji svatek....to zas bude boj o preziti.. :-P :-P :-P

Maři,kamaráde hlavně opatrně a vy všici taky.Ať si spolu ještě zahledáme.Pěkný nálezy přeju. :-)

jo jo Ladic,nebuj,budeme delat vsechno proto aby to probehlo v klidecku...co ty mas v planu na vikend??? ;-) ;-) ;-)

Zítra úklid dílny.A v neděli možná na poklady ;-)

Šimlistesicomámnačele? :-D :-D :-D

jasnacka,jako tovarni jezdec tam mas znacku sveho tymu.... 8-) 8-) 8-)

Aaaa, značka sponzora :-D :-D

Uáááááááááááá jelitkaaaaaa,to byl ale TOP vikendíííííííííík.....ja mam takovou radost,ze to vyslo..i pres to pocasi uplne super...uz at zase vyrazime...furt mne to vrta v hlave...ta krochna jak rika Vita tam nekde musi byt.. :-/ :-/ :-/

Bylo to super a ten les je skvělý, máme s Víťou ještě v plánu ten les přes cestu :-D

ten les..ten je vyzva...to si pis..sice na hledani des,ale pokladu plnej les..tam pujdem jesta nekolikrat to si pis... :-P :-P :-P

Už aby to bylo :-D

Pod hlavní cestou je vydupanej plácek, kolečka, knoflíky. Výhled na vesnici... Tam se asi chodilo diskutovat o kolektivizaci, práci, rodině... nebo píchat, no co už... :-D

Píchat???🤔🤔🤔🤔🤔🤔

O co při tom asi šlo???😂😂

šlo tam o rodinu , nebo o rodidla ?? :-D :-D

hosi,hlavne ty šutry kolem tech pěšinek..ty mne nedavaji spat...však Vita vi sam nejlip co mam na mysli... :-P :-P :-P

Já tam pod jedním sutrem našel ten zapalovač :-D a jinka prd, ale ono to tam je :-D

Pod velkejma šutrama se válej mladý holky ......viděl jsem to na fotkách ....fakt o:-) o:-) :-D :-D

to já také viděl , na vlastní oči . Ale člověk by to neměl vytahovat , tahle vylezla sama a byla hrozně drzá , asi ještě nebyla uplně zralá :-D :-D

Jak to vyleze samo z pod šutru , je to vždycky drzí...potřebovalo by to na holou.......to bych ale asi nevydržel ..... o:-) o:-) o:-) o:-) :-D :-D :-D

Hoši, vy máte kliku, že sem neleze. Ale stejně jí to nabonzuju. Pak se těšte... :-D

to mě neva :-D :-D :-D

Těšíme se. :-D :-D :-D

kdyby tak bylo nejaky videjoooooooo...to by byla parada.. :-P :-P :-P

Mnooo, to by bylo :-D :-D, snad Milánek něco vymyslí 😁😁😁

Milánek si to v Liberci všechno natahal do PC. To jo. Ale už se nějak nedostal k tomu, natahat to z PC k sobě. Tak omluvte vanpurmozek, že je tak ukrutně blbej o:-) o:-) :-D

Tak furt lepší než DELETE :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky