Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Nemůžeme se dočkat. :-D
Vitorio, Ája by si moc přála zase ochutnat tvoje sušený maso, my budeme dělat asi 5 kilo, ale na to naše nám holka prdí, tvoje bylo prej nej. (prej nej, zase básnička, já jedu... :-O)
Jeldo, klapání zní moc dobře, jen to nezkaž! :-P :-D

Nooo, kousek masa, trošku soli.....co je na tom? :-D :-D :-D :-D

A proč to chutnalo jako nejlepší škvarky na světě, he? Mně to osobně taky šmakovalo, tak nedělej Vlastu a koukej šušit ;-).

šusit

šit o:-) o:-)

:-(

Myslíš...sušit????😂😂😂

Přesně. Moc variant už nezbylo o:-)
Dík
:-D

😂😂😂😂😂😂😂😂

no ja jsem ten Milankuv jinotaj zase zarinal radit jako ciselnou radu... 8-) 8-) 8-)

Za týden vás zase uvidím, heč! :-D :-D :-P

No ještě je otázka zda si nás budeš pamatovat :-D :-D

Se představíme, není problém. ;-)

Tááák, jedeme s Peťulí pořídit novou sušičku, aby měla malá ňůňu co papkat :-D :-D :-D
Tamtu sušičku jsme už dokonale usušili :-D :-D :-P :-P

Ušušili

Ušusili

Šili

Šit :-D :-D :-D😂😂😂😂😂😂😂

Srandičky... My jsme dneska koupili 5 kilo masa, zítra nakrájíme, naložíme, ušušíme :-P. Kurtofka mi teď poslala fotečku jejich masa. Tam se bude jenom žrááát!!! :-D :-D

Beze srandy....my koupili 20 kilo dnes a už se něco málo z toho šuší...též rozešlu foto, aby to nevypadalo, jako že si děláme z huby větrný mlýn (vindmühle).....😂😂😂😂😂😂😂😂

Takže...Milánek se neozívá, protože je nejspíš v hospě. Jelda nejspíš někde hekuje...jedinej kurt sedí u čuďobedny a vytváří dlouho do noci smoukyflejš....................to jest tříproužkový bůček v udírně...též zvaný adidas 😂😂😂😂😂😂

Dávám si s ňuňuňu doma pívo, dlabanec, seriálek Banshee, ňuňu je na firemním mecheche, tak maj myši pré :-D :-D

Panebože, to snad ani nebylo česky o:-)

To bylo ďečínsky ,nebo né????🤔🤔🤔🤔😂😂😂

Vazene obcanky,vazeni obcane...soudruzi a soudruzky..prave jsem se vratil....no to vsichni zname ,ale..buček je luxus...ted ho jeste do patku ubranit at na vas taky neco zbyde... 8-) 8-) 8-)

Ubraň aspoň mastný háky na olíznutí :-P

Tááák ,první várka hotová 🐄🐂
Teď jdeme na druhou .to bude kombinace 🐷 a 🐂.
😂😂😂

vitorio- foto by nebilo ?já to snad zkusím,ale mám strach že to pokazím

Ahoj hurto. Na tom není co pokazit. Zkus to na nějakým menším kousku masa .Vezmi kus nějakýho suššího masa. Kotlet nebo kýta. Nakrájej na co nejslabší plátky. Cca 1-3 milimetry. Jenom ho osol. Nic víc na vepřové nedávám. Na plato ze sušičky to rozprostři rovnoměrně tak, aby se nepřekrývaly. Solíme jednostranně až když je maso narovnané na platě jemnou solí.
Zkus to. Není co posrat 😉😉😉

čau dík za radu,jdu do toho,zítra to nakrájím

ted tady chvilicku nebudeme,beru mamicku na jedno... 8-) 8-) 8-)

tak uz jsme zpaaaaaaatky.... 8-) 8-) 8-)

Tak přátelé, kamarádi. Radostná událost se dnes ráno v 5 50 potvrdila. Jelda potvrdil účast na tento víkend a i na silvestra 😂😂😂👍👍👍🥃🥃🍾TADÁÁÁ

Máme radost? No tak, máme?

Máááááme!!!! :-D

To usušený maso nějak ubývá, dneska kupujeme další tři kila o:-) o:-)

Máme radost, Vincente 😂😂

Čekal jsem větší reakci, asi nikam nejdu :-D :-D

Bacha, elita mezi jelitama... ty celebrito :-D :-D
Opovaž se nepřijet pacholku! :-P

Si ho najdeme, viď Milánku? :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky