Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Děkuji Milánku, odstranils prapůvod mého strachování,zda mé jednání nebylo do značné míry ovlivněno RUMEM. :-P :-P :-P

Tvé chování bylo ovlivněno jen rumem, celou velkou lahví :-D

A ,z pána je najednou kritik :-) :-)

A kdeže se tam vzal Kurt???? :-D :-D :-D

Ale mám nádherné video :-D :-D, kdo to je? To je Hury, a co zu dělá? Spiiiii :-D

Však i Ty jelítko víš,že kdo spí tak nezlobí.Což není tvůj případ viď? :-O :-D :-D

Spí, ale málo :-D :-D, když člověk spí, tak nepije a to je škoda :-O :-D :-D

Tak dneska asi 5 hodin stříhání. 1,5 l Vanpůru a 1x 12 Krušovice. Celkovej čas si neodvažuju odhadnout. Nechám na tom filmu ze Silvestra duši. Asi to přivezeme až do Liberce, páč mám komplet cca 10 minut. Bez hudby. Vy mi dáváte :-D :-D o:-)

Ty si dáváš sám, ale jsi šikovný a zvládneš to :-D

Mám Jeldu a spol. , mám motivaci. S holkama jsme měli dneska debatu o jelítkách. Všechny vás žerem :-P :-D.

Jo, budeme šušit. Ať máme baštu na hledačku :-P.

Já taky,ale hubu. :-D :-D :-D

V Liberci se huba nedá sušit :-D :-D, tam se pije Van Půůůůr a tam se ztrácí dny a někomu i týdny :-D

Já dnes budu jezdit po nákupech a když to dopadne, tak zítra pojedu na bronzy 😁😁😁

Já jedu pro maso na sušení. Za tejden čus ;-). Půjdeme si najít nějakej ten goldík? :-D

To he vůl 😄😄 on kopne AG :-D :-D a to doslova ;-)

A momentálně jsme na 8 místě :-D :-D

Proti soukromýmu striptýzku v kadeřnictví nic nemám. Ale to asi nebude to překvapeníčko, že ne? 8-) :-P :-D

Cóóó?? Iva nebude?? :,-( :,-(

A Ňuňuňu? ;-)

Všichni od Ňu, přes Ňuňu až po Ňuňuňu budou přítomni dalšímu postupnému rozkladu našich rodin, nebojte... :-D

Už jsem se lekl, tak paráda, moc se na vás těším :-D :-D

Ještě může uriznout vrbovy proutek a ohnout pár drátu :-D

Nooo, to se musíš zeptat pana Dobyho :-D

No to bude adi zajímavé :-D, a dáme mj Van Půůůůr?? :-D

Van Půůůůr je nebezpečný, to ty borůvky jsou prd :-D a ještě když k tomu dá třeba hrbatou, do toho stalag, Víťovu luxusní zlatušku a zapije to vsechno Michalem, tak už s nama nikdy nikam nepojede a dom dorazí až začátkem února :-D

Paaa a pamatuj, my ho jen informujeme :-D

No a proč ještě není v této skupině pan Doby?? Ho nikdo nepozval? :-D

Ještě nevíme, furt by makala a ještě neví, že i žít je třeba... :-/

Tak tohle byla reakce na Kurta ohledně slečny Veroniky, pardón ;-)

Ona je totiž trdlo :-O :-D, ale dnes je na oslavě, tak trošku žije ;-) ;-)

Ale na pátek má brigádu :,-( a v sobotu ještě neví :,-(

Tak pánové................celej večír mi píská v uších , a už vím proč :-D :-D :-D :-D
Chudák Kurt jebnul Agéčko a všichni si z něj tady děláte šoufky............
Kurt mi volal a alespoň mi zlepšil náladu při práci, je moooooc hodnej o:-) o:-) o:-)
Až přijedete uděláme testvideo detíků a já v nejbližší době pošlu fotky z Rábí Kurtovi a on vám je pak rozešle.... ;-) ;-) ;-)
Fakt teď hodně makám na baráku páč jsem to slíbil , i hledání teď flákám , ale na Velikonoce se hrozně těším na vás všechny 8-) 8-) 8-) 8-)

Těšíš se? Ono tě to přejde, Milánek doveze Van Půůůůr a uvidíš zač je toho kopat diru sám padat :-D :-D, Kurt pak bude mít nevyslovne přání sundání botiček :-D :-D

Ale i my se těšíme :-D asi zruším velikonoční návštěvu v Olomouci a pojedu se podívat na vystřeloko hrad :-D :-D

No tak jsem na to koukal a mám to pouze 260km, ale vím o lidech kteří to mají ještě o kus dál :-D :-D

Sakra, zase to máte blíž :-D :-D, to by mohl dojet i pan Zeroniko 😆😆?

No tak už bude chybět jen Máří s Tačudkem a jsme komplet :-D :-D

Kurwa, ale že mi ten sex dává zabrat :-D

Oprava textu : SEKT :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru