Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

To jako že velitel ???? :-O :-O :-O

No bylo by to s velitelem zajímavé :-D, pokusím se ho kontaktovat až budu střízlivý a budeme vědět přesný datum a místo :-D :-D

Maximálně nás pošle do prdele o:-)

Jo a jak to čtu, tak by měl mít ten penzion aspoň 40cimer :-D

Jestli mohu poprosit někoho zodpovědného, mohl by udělat prezenční listinu?? Spočítat JelitaLP a k tomu další kamarádky a kamarády?? Abychom měli vubuc kde na rabi spát 😂 děkuji nejzodpovednejsim, což je vitorio a newt :-D

Já jsem zodpovědnej jen při pohotovosti. Jinak jsem zvanpůrovanej. :-D o:-)

O tom žádné 😂😂

Co tady prudíš ve 3 ráno? :-D
Mě vzbudil kocour a už nezaberu, před očima se mi míhá Kurtův holandskej výraz, tvůj holej zadek, Víťovy mandle, Alexander Hemala, ohňostroj a v uších Huryho smích v rytmu československýho popu. Myslím, že Chocholoušek to jistí... o:-) :-D

:-D

Moje důvody znáš, proč tady strašil Jelda, čert ví. Odpočinek po kvalitním sexu, nespavost, návrat po šichtě, nebo jak tomu sériový vrazi říkaj, možnejch důvodů bude hafo :-D

Co se týká spojení Big Bosse, paní velitelový a hejna Jelit u Rabí, to neklapne. Nebezpečí vzniku Brandlína II. je vysoké :-D.
2x ročně to Mr. Kingpin nedá, jen si vzpomeňte, "půl roku mu trvala organizace, rok rekonvalescence..." :-D :-D :-P

Nooo...ale zase na druhou stranu, tady se nepoužívají experimentální anestetika ve stylu ,,van půůr ,, . Pijeme pravý pivo a chodíme spát se slepicema ( ještě že to nečte ta moje) 😆😆😆 při troše dobrý vůle by to dal :-D

To je vůl! A vůbec, jde se předat pohotovost, pak do freeshopu pro Bíma, ať mají jelítka v pátek co bumbat, je čas udělat pápá. ;-)

No vemeno ys teď vzbudilo, na stole láhve michala a v hlavě průvan :-D :-D

No vemeno ys teď vzbudilo, na stole láhve michala a v hlavě průvan :-D :-D

No a Doby to zase vyhrál :-D

No však by Milánek udělal z 10 hodin záznamu slušné 5minut dlouhé video :-D :-D

No to máš pravdu, někteří se ani během hledacky nenajdou :-D a lo hledačce se ztratí zase na celý večer a ráno na novo :-D :-D

Velitelka jela navštívit tchýňo...pak dám vědět ;-) ;-) ;-)

Tak bando.............................................. 8-) 8-) 8-) 8-)

O Van Půůůůr se teď nebude mluvit, aby jsne Dobiho nevyplasili :-D

Tak já teda přijedu...JO ??? :-D :-D :-D

Ufff, tak to bude těžké 😂😂😂

46 komentu a budeme pati :-D

Já se nedám , mám karakter nééé o:-) o:-) :-D :-D

To si jen myslíš :-O :-D

jak skála pevnej :-D :-D

Viklan :-D, dáš si Van Půůůůr a jedeš :-D :-D

Ten váš průůůů ser fakt do huby nevezmu :-P :-P :-P :-P

Ale jen na jazýček :-D

páááááá Kurte ;-) ;-)

Doby. Máme radost. Howgh. :-D

Platí ještě na pátek black&white akce? Jestli jo, tak kdybysme dlouho nepřijížděli, jsme na fízlárně :-D

OBI je paní Columbová, to bude člen nečlen :-D.
Vstupní procedura je půl holandskýho čističe na ex :-D

Ještě bych potřeboval žlutou barvu 😊 o:-)

Kurťáku, udělej klubovku, hromádku vyčištěnýho bordýlku ocením, na stole mám plnou misku a nejsem schopnej se do toho pustit. Potřebuju trochu nakopnout ;-)

Zrovna Vanpůra koštuju, se urodilo... :-P

Nebreč, úděl nás Jelit je jasnej, bordel, bordel, sranda, chlast, bordel :-D :-D

Já vím, ale škoda to teda je :-)

to bylo na OBIHO :-)

Chci ho vidět v akci. Vlastně oba. A pak možná... Mě ten fousatej skřítek totiž taky nakazil. Pacholek. Ňuňu to vysvětlíš sám frajere... :-D o:-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru