Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

Já su největší jelito :-D :-D, neboj :-D

Nó Lukyne,kdyby jsi nás nepřejmenoval, mohl jsi být největší elita :-D :-D

Já raději to jelito :-)

Jelito80 :-D :-D

No hla vně vím jak se budou jmenovat naše týmy na mistrovi :-)

Jájjjj😂😂😂

Tak jak bando,už máte sbaleno ? Detíky připravené?Už je to za humny. :-P :-P :-P

Jelda potřebuje slavobránu, ohňostroj a lepé děvy kolem příjezdovky, ale my ostatní se určitě těšíme :-D :-P

Já ne, já nikam nejedu, mě tam asi nechcou :,-( :-D :-D

Neser jelito :-D

Lepé děvy od 40 nahoru? Tak to dáme něco dohromady.CHa,cha :-D :-D :-D

To zní ale dobře :-D :-D

DT-iky? coze? jakze? my tam budeme neco buldozerovat??? :-O :-O :-O

Kurte, Víťa má pro nás nějakej plán, tak teplý hadry a lahvinku s sebou :-D

beru si zase,, tajemstvi dobre nalady,,...a boticky na prezuti 8-) 8-) 8-)

No a i kdyby neklapnul, tak ale zajdem někam na hledačku, nééé???

To bez debat, na hledačku s váma i v mrazu! Se těším tak, že jsem si vzal na zítra dovču a paní Ňuňu taky. Teď jenom počkat na Ňuňuňu, až přijede ze školy a tradá, směr Liberec :-D

Ty vole, to je v kolík??😯😯

Jdu to obvolat

ty vole....snih a u nas...kdo by to cekal takhle v prosinci a hned celej centimetr.... :-O :-O :-O

...hlavně dojedte. Lavinové vyhledávače budu rozdávat až zítra 😂😂😂😂😂

zase nasel medajli....dajli mi medajli,nebo nedajli mi medajli...ale,aspon vim kam a na cem se jezdi v Liderci pro ,,pramen zdravi z Posazavi... :-P :-P :-P

Vyvrhel :-D :-O :-D

kdo?? ja nebo Vitous??...kurna ale je to luxus to prvovalecny vajco...to vis..kdo jezdi do Hitlernovy na henlainech pro pribi-nacky ten to ma vychytany 8-) 8-) 8-)

no tak to je jasné , stejně+ ho tam týden před zakopal aby nás nasral :-) ale zase je pravda to , že kdyby jsme místo chlastání piva v kopci hledali , tak ho můžeme mít doma také .-) to vajco¨, nebo záslužák :-)

no jo,ale zase na druhou stranu,kdyby jsme Newtovi nepomohli to pivo vypit,tak se z toho lesa v tom pul metru snehu nikdy nedostal...jsem mu rikal ze pět petek s pivem je moc,ze ten batužek neunese :-P :-P :-P

Přátelé, kamarádi......ty medaile...tu jsou :-D :-D
Děkuji za mě a celou naší rodinu za naprosto pohodový a perfektní víkend. Doufáme, že na silvestra ve stejné sestavě.
Jinak...Kurťáčku, aby jsi něco našel, musíš si vzít do ruky tu mluvící hůlku a malinko s ní mávat. 😂😂
To je totiž základ úspěchu. 😉
Ale neboj...tvůj záslužák přijde. Pevně tomu věřím. Aspoň se nebudu cítit jako vyvrhel sám 😂😂😂😂

!!!! VITOUŠI !!!!!!!!...ja jsem maval dokonce jsem nasel i všech šest objímek ze zarovky co v tom lese v lete nechal Hury,jen..proste..nemam stesti :,-( :,-( :,-(

Tak jo, divoši :-D
Už je ten Kája v katalogu :-D :-D

Dobře TY... 8-) 8-) 8-)...detektor banditen :-P

prisel mne pozdrav...z Melnika...53km/hod na padesatce...tak to mam za tri stovky... :-P

Koukám že výlet do Liberce nese zatím samá pozitiva. :-D :-D :-D :-D

ne ne ne to bylo jeste z Roudnice... 8-) 8-) 8-)

.....a sociální jistoty :-D :-D :-D

Jste nějaký chlípný, co je s váma? Pěkný záběry, doufám, že to vyjde a na Silvestra bude veřejná projekce u Hartlíků :-D :-D

Chcíplý.... sakra, co to piju? o:-) :-/

Co to piješ??????.....ty se ptáš???????
No přece holandský čistič van......
VAN DER PŮŮŮŮR 😂😂😂😂😂😂😂😂

Dneska mičudu. Všude jinde je to houba, u nás mičuda :-)

Neumím po Děčínsku :-D :-D :-D

S dvojkou na žíle porozumíš. Se těším na Silvhledačku :-D, (vááánpůůůr!)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky