Jelita LP

Skupina je určena pro hledače pokladů ,srandy ,dobrého jídla a pití pohody bez rozdílu věku pohlaví barvy pleti detektoru a lokality 8-) 8-) 8-)

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Kurt 8.11.2019 08:42

..přiznávám,že ten jejich ,,jaegerspritz,,mne inspiroval a zrovna vynalézám ,,automatický solární pivní napájěč lovce pokladu,,..kdyz to bude fungovat nabidnu k prodeji..i ostatnim ...v batužku je nadoba-cisterna s elektrickým davkovacím čerpadlem,ktere je napájeno ze solarniho panelu umistěného na horni straně batužku vcetne LiHm baterie..a od čerpadla vede polyuretanová hadicka s ustenkou přímo před hubu žiznivého hledače...ovladání je přes dalkové bezdratove ovladani na naramku na ruce.../jako vychozi jsem použil solarni fontanku do jezirka/ jen to trosku upravil,hlavne odvzdusnovaci ventil na petce s pivem v batuzku,to byl ořišek..ale už to frčí...a funguje..z posledni hledačky jsem se vrátil az za tmy...a fungovalo to i jen na tu baterku co se pres den dobila z toho solaru...jen..Kurtofka nemela moc pochopeni pro tu funkcni zkousku prototypu..jsem musel snižit počet nesenych petek ze 3 na 2.. 8-) 8-)

Kurte, ty vole, co tam máš dál????
Plnotučný mlíko a jednodílné plavky????😂😂😂😂

Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky