Kde jste byli na vojně ?

Ahoj, jak vidno z VilSonova vlákna, řekl bych, že většina hledačů vojnu zažila a jelikož nás je víc než kasáren, museli jsme být ve stejných kasínech. Nic pro holky, pardon.
I když znám jednu, co na vojně byla. Tenkrát byla kluk...
Já jsem byl na PŠce v Josefově (Jaroměř) a potom ve Strakonicích. Nástup podzim 88.
Sakra to už je dávno, až mám z toho depresi.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil hyena 7.1.2017 19:30

70-72 PS. PŠ v Zadním Chodově, potom Výcvikový prapor v Poběžovicích jako veldr psovodů. Na cvičiště B2 v Záchodově se nedá zapomenout :-D

Jo jo. Záchodov a Béčko :-) Byl jsem se tam před třema rokama podívat a kasárny jsou komplet srovnaný se zemí. Zbylo tam pár panelů a trafačka.

Byl jsem v Z.Chodově v přijímači o 4 roky dříve. Na ten kopec za kasárnama, kterému jsme říkali Pahorek nikdy nezapomenu. Nahoru nás honili v maskách a nahoře jsme se zakopávali... :-)

Tak ten Pahorek je to cvičiště B2.A ten vedlejší je Kalvárie.Ještě po 47letech se mě v noci,když mám divoké sny zdá o B2. :,-(

VP Doupov - Radošov 1534. Řidič T 148. Bylo tam krásně, rád vzpomínám :-D

Tam jsem byl v zimě 14 dní na cvičení
Slušná pakárna :-D

VÚ 5331 posádková ošetřovna Prostějov 1996 sloužil jsem s bráchou tak to stálo zato- kurvy,chlast ,chlebíčky.jaký sis to udělal takový si to měl. :-D

VU 5937 Velitelská rota Plzen Slovany rok 88-90.VP Doupov mam za barákem. :-D

88-90 Opava,Sedlec -Prčice ,a revoluce Tábor Klokoty :-D

Podzim 1994-95 hradní stráž Praha toho času velitel družstva, nyní desátník v záloze. ;-)

1965-67 Horní Počáply-Teplice-Mladá Boleslav-Kájov-Praha PTP no skoro :,-(

11 rota PS Starej Hroznatov 8-) 8-) 8-)

Jaro 90 Josefov čtvercáky, chlapi kdyby jste někdo náhodou znal Mirka Landu..nastupoval tam se mnou, rád bych ho viděl, ale ani už nevím odkud byl...:-(

No také se přidám 64-66 VU- 5948 Sokolnice ,příjmač Mor. Nová Ves potom Sokolnice za Mohylou jako operátor lokátoru P 35 ,jo a odkrouceno 26 měsíců plus jedno cvičení za 4 roky po vojně .Civil jsme měli za 7 dní a příšel rozkaz ministra obrany prodlužuje se vojenská služba o dva měsíce . Zase vše odevzdané nafasovat a dva měsíce zase v kopřivácích , dříve narození pamatují mundur škrabal a kousal jako by byl z kopřiv žádné tesilky . .Abych nenadával tak první rok kuchař Váně z Prahy v civilu vařil v interhotelu , na rotě 65 vojáků a na obědy jezdilo z Brna z praporu 60 důstojníků, druhý rok si jména kuchařů raději nepamatuji jeden byl řezník a druhý kotlař dokázali připálit i polívku . již tam lampasáci nejezdili .

Doma-modrá.Ale mindrák z toho nemám.

tehdy sen všech kluků. Za ni by se snad vraždilo

90-92 Letiště Hradec Králové
Zaniklý VÚ 4932 RZLP Cisternář CAPLista a strážák - znal mě tam snad skoro každej po pár mých kouscích o:-) :-D :-D :-D
Velitel roty Nadporučík Pazdič o mě píše knížku snad do dnes .Jeho slova ,,Nováčik !! Keˇty pojděš z vojny , tak ja napíšem knihu Prečo som dostal zrovna těba !!!!! " byly ty nejjemnější o:-)
No měli mě tam rádi a tak si mě tam nechali drobet dýl o:-) :-D :-D ;-)

joe to je kolik drobet ? 8-)

necelý tři měsíce -něco mi odpustili o:-)

tak to sem žabař jen 11 dní 8-)

No jo . to musíš opravdu nasrat hodně gum a nejlépe i velitele celého letiště o:-) :-D ;-)

:-D

Zdravím. Já byl na 2. RZLP u Pazdiče taky. Nástup říjen 1990 a byl jsem štábní krysa :-). Můj ročník byli Burcsak, Salaga, Kupčo, Korec, Bulíř, Čonka. Naše starší půlky byli Zengi ve výstrojáku, Beran, Mňouček...

Tož tos tam byl se mnou . Vlado Jamrich a já . Dvojka největších pruseraru :-D

85-87. Plzen Bory střelec tanku T54.

Jaro 1990 VU 8700 velitel vozu BVP 1

88-90, 3.rota PS Kamenná :-)

Jaro 90 hláska Pohansko,super vojna PVOS,pozorovatel. :-D

Jaro 87-89 střelec tanku Tachov

Mikulov 88-90, vel.družstva BVP1, pš a pak bigošárna s výkvětem armády,dnes kasíno srovnáno se zemi, stojí je něco ale hlavně s naší bigošárny jsou moderní byty.

82-84 Klecany

Leden 85 - prosinec 86, Klecany...:)

tak to jsme se těsně minuli já šel na podzim do civilu ;-) ;-)

Koukám že nás tu je víc z Klecan. Já tam narukoval až na podzim 1990

Hradní stráž červenec 2000 Dobrá Voda u Příbrami. Moc rád vzpomínám.Taky je na co 8-)

Říjen 66 září 68 vel. četa motospojka potom gáz od května 67 řidič u protivzdušné vše u jednoho
útvaru 8005 Holýšov :-D

96-Vimperk,Vyškov,Janovice--velitel čety v tanku 8-)

2016 - Univerzita obrany Brno :D

Půl roku v Jincích u Příbrami a druhej půlrok v Janovicích nad Úhlavou. Ledňák 2001, rota logistiky. Neskutečnej veget :-D

Janovicema nám vyhrožoval velitel :-D :-D Janovice nikdy více, radši kulku do palice :-D :-D
tak to říkali staří :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru