Kde jste byli na vojně ?

Ahoj, jak vidno z VilSonova vlákna, řekl bych, že většina hledačů vojnu zažila a jelikož nás je víc než kasáren, museli jsme být ve stejných kasínech. Nic pro holky, pardon.
I když znám jednu, co na vojně byla. Tenkrát byla kluk...
Já jsem byl na PŠce v Josefově (Jaroměř) a potom ve Strakonicích. Nástup podzim 88.
Sakra to už je dávno, až mám z toho depresi.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil hyena 7.1.2017 19:30

Půl roku v Jincích u Příbrami a druhej půlrok v Janovicích nad Úhlavou. Ledňák 2001, rota logistiky. Neskutečnej veget :-D

Janovicema nám vyhrožoval velitel :-D :-D Janovice nikdy více, radši kulku do palice :-D :-D
tak to říkali staří :-D :-D

Jojo chlapy ja jsem z Janovic, pomatuju si jak sme jako parchanti staly pod zdravotnim strediskem u hlavni silnice na Klatovy a zebraly po vojakach odznaky..pomatuju si ze naky kluci nam dali odznaky i s baretem :-D :-D ted ty kasarna jsou sama socka... :-(

Nedavno jsem jel kolem a koukám, že je to tam samá firma ;-)

Jooo to taky :-) :-)kazdou chvilku se tam neco stavi.. ;-)

Konecne nekdo z jinec. :-D

Tam jsem byl házet granátem :-D

Ja sem na vojne sice nebyl, ale jako malej sem musel byt na kazdy prisaze, a taky sem jeste do nedavna bydlel na tom vojenskym sidlisti, takze sem k nim mel hooodne blizko. :-D

Neznáš tedy náhodou pana Tomana ze sídliště? Byl to můj velitel na rotě. Tehdy kapitán. Teď je už nejspíše v důchodu a generál :-D Zlatej člověk a žádná guma ;-)

Toho znam... skoro soused... na sidlisti sice uz nebydli, ale v duchodu jeste neni. :-D

Ja ho znam spis jako kamose meho otce a pak jako vedouciho rybarskeho krouzku...

Tak doufám, že Tvůj otec není plukovník Vácha a tvoje sestra tím pádem miss :-D ;-)

No, tak to jsem rád, že jsem Tě tam nepotkal :-D ;-) Už bych tu třeba nebyl :-D

já tam stavěl pro rusáky ty sila na střely a kasárna :-D hrozné veget

V Jincích byl spolužák. Tou dobou, co ty. Někdo mu tam přejel v noci auto nějakým náklaďákem :-D :-D :-D

Jak se jmenoval? Já to napálil jen jednou s tatrou do uvazu, málem jsem je prostrčil přes bránu na silnici :-D

Petr Kohan a zrušili mu tam fialovou Š105 :-D :-D :-D

Ja jsem jednou slyšel na vlastní uši hlášku:...... proč se bojíte. Máte tatru a oni stejně parkujou špatně...... :-)))))

:-D :-D :-D :-D


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru