Kde jste byli na vojně ?

Ahoj, jak vidno z VilSonova vlákna, řekl bych, že většina hledačů vojnu zažila a jelikož nás je víc než kasáren, museli jsme být ve stejných kasínech. Nic pro holky, pardon.
I když znám jednu, co na vojně byla. Tenkrát byla kluk...
Já jsem byl na PŠce v Josefově (Jaroměř) a potom ve Strakonicích. Nástup podzim 88.
Sakra to už je dávno, až mám z toho depresi.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil hyena 7.1.2017 19:30

Vidím,že sem občas někdo přispěje.Tak se přidávám.ZVS 1981-83 půl roku v Prešově v PŠ zbytek
VÚ 4407 Cheb průzkumný prapor.Jako vel.družstva.Rád vzpomínám na dny strávené v Doupovských horách.Někdy pakárna,ale dalo se to přežít.
V loňském roce se mělo konat setkání bývalých příslušníků praporu.Zasáhl Covid.

Rok1971-1973 vu3521 Spišská Nová Ves,velitel praporu mj.Sabol,náčelník štábu mj.Macinec,hlavní lékař npor.Ivan Hlaváč,můj spoj.nacelnik pot.Kolackovsky.Jako spojař jsem spadal pod velitelskou četu.Na pivo se chodilo ,Reduta,Tatra,Rybičky,Metropol,U zbrojnoše.Bylo tam moc dobře.Vzpominam si na kamaráda Jana Dluhose-Smizany,Ing.arch.Jana KopnickehoJana Hlávku,Pavla Genskeho-Poprad,Fr.Zvaru atd.Ale co bylo včera na oběd tak to bohužel....?Snad to bude někdo číst.

No tak to jsi veterán.Máme v SNV příbuzné,ale nevim kde byly kasárny.Jezdili jsme tam v polovině 80.let.


Zpět do chatu

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru