Kdo poradí jaké sluchátka na Nexus

Sluchátka na detíku jsem ještě neměl a chci je prubnout.Hrozně nerad, bych tam chtěl mít jackovou redukci,ta může být zdrojem poruch.Takže jack 6,3mm.Předem dík za info :-)

v kategorii Detektory - netříděné, založil ak68 9.12.2014 18:19

kofak Dík za odkaz,jenže mi není jasné jaký je tam jack 3,5 nebo 6,3mm.Stejně nechápu,proč většina detektorů má tu větší zdířku,když jacky na sluchátkách bývají ty malé.Můžeš to upřesnit, to víš je to dost drahý špás.Dík

Protože takovou blbost jako malej jack dělá snad jen Nokta..Po třech chození byla na kaši..Tak asi proto..Buď rád že tam máš velký jack..Když to tam není psaný zda 3,5 nebo 6,3 tak je lepší se pozeptat..Nějaká reduxe je na prd.. ;-)

Asi mě hrabalo..Oprava (redukce) ;-)

Tak tak,redukci nebrat.Můj názor je,že sluchátka o dost hodně přidají na hloubce.Já blbě slyšim některé to'ny,takže musím založit fond " Prasátko otřes se" ;-) ;-)

redukce může klidně být,ale žádná za 30kč,já si nechal poradit od profesionálního kytaristy a klaplo to,sice je to trocha dražší,ale jde to :-D

jelda80 Také názor.Já znám právě tu za 30kaček :-(

mrkni--http://www.hudebnicentrum.cz/eshop-cordial-cfm-0-15-vy.html

je to německej kabel s belgickým konektorem neutrick. Zaručený.... osvědčený :-D :-D

jelda80 Dík za radu.Už aby bylo jaro :-) Budu se těšit, že ve sluchátkách uslyšim i myší prd ;-)

Používám Garrett Clear Sound už několik let. Mají rozumnou cenu a něco vydrží. Oceňuji kabel do spirály. Nevýhoda je příliš lehce ovladatelná regulace hlasitosti - u Nexusu mám zalepeno na max. úroveň. :-)

Ještě mám dotaz.Vyplatí si koupit dražší sluchátka,nebo je to jedno.Já rozdíl asi nepoznám.Myslim jako v audiu,protože něco,jako deep woods hevy dutej pozná jen hudebník
:-D :-D

Smetana byl taky hluchej, a hudebník byl taky.

Jirko to trefil přesně :-D :-D :-D

litrfree Hele do Čáslavi mám co by dub, tak mužu bejt taky hluchej ,ale proč se nemůžu zeptat,Smetanu do kafe si dám,ale chtěl jsem vědět,jaké sluchátka na Nexus detektor

Já vim. GG nic nezkazíš.

litrfree Tedy nevim .kdy,ale vím proč .Ty jseš moc dobrej,proto amatéři se ptají

Nemáte někdo zkušenosti s těmito nebo podobnými bezdráty ?
http://www.alza.cz/aftershokz-bluez-2-d2141237.htm

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru