kolik máte zlatých mincí?

Ahoj lovci, ag již sečítáme. A co zlaťáky má někdo ?

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil woko 30.7.2011 00:19

seš lepší ,já zatím nula 8-) :-D

Vůbec nic ani Au ani Ag :,-(

......hmm tak 1Ag 0Au ;-)

Já jich máááám - nepočítaně

rok a čtvrt jsem čekal na stříbrnák a pak se štěstíčko umoudřilo a nadělilo mi 5 stříbrnáčku a 2 zlaté prstýnky během celého roku, chodím s klukama co najdou
skoro každé 2 nebo 3 hledačku stříbrnák - nevím jak to dělají, :-D

0 ale zase mám 23 víček od fajfek a každé jiné. :-D :-P

1Ag, 0Au, ale stejne me to bavi a mozna ze kazdou hledacku cim dal vic. ;-)

Presne... Tak to ma byt. A kor kdyz toho mas nepocitane, podobne jako ja :D

Presne tak... Mam toho nepocitane, protoze nemam co pocitat. :-D nejvic me na hledani bavi kdyz pujcim detektor kamaradovi kterej si hned na zacatku stanovil jasny cil... Musi najit tank... Takze kazda dira kterou kope je na dlouho aby si prej neposkrabal lak. :-D

:-D

Asi bych mel chodit hledat s normalnima lidma. :-D

:D ja taky znam jednoho, ten zas kope letadla...

Tak to by sme je meli zkamaradit. :-D

Hledám pro radost 1Ag 0Au :-D

Mám tři, koupené v numismatice. Pochybuji, že se to dá v ČR vylovit ze země.

Pořídil jsem si zlatý čtyřdukát a trénuju na něm detík, aby si načichal, co má hledat. Zatím mám však dojem, že je přečuchanej, neboť kopu převážně zrezlé železo.

Tam kde jsou dukáty,tam budou i skřítkové.Oni je vartujou a kdyby tam byl plnej hrnec,tak je zle a raději pryč.Nohy naramena a alou. :-) :-) :-)

mám tři, koupil jsem je nebo dostal jako dárek, žádný jsem nenalezl, ale líbilo by se mi to :-D

Poslušně hlásím že nemám :,-(

Já taky né.Tak založíme klub zlatých mincí nemajících😂

A ja budu předseda :-D

Kdysi dávno jsem našel zlatou korunovační minci Marie Terezie 1743. Bylo to celkem překvapení. Pak samozřejmě nekolik snubáků, ale ty se nepočítají :)

0

Nemám ale bol som prítomný pri nájdení jednej.Popíšem toho nálezcu ak dovolíte.Vyvalené oči ,roztrasený,klepal sa ako ratlík,bľabotal nezmysly smial sa,plakal .Nervy v prdeli skratka.Na druhy deň že pôjdem prípadne dohľadať,lenže všetko tam už bolo rozkopané a prevrátené.Nevydržal,bol tam už v noci :-)

Poslušně hlásím že už mám :-)

Mám poctivé zero. :-/

Uvádím pochopitelně ty napípané, aby se někdo nepověsil na výše uvedený příspěvek, kde se šuplík přece jenom jednou blýská.

Cele roky si poctive delam poznamky, kdykoliv kopnu zlatou minci a to v libovolnem stavu. Ani jednou, pratele :)

AU 1 po 14 dnech od zakoupení detíku.... sice má po smrti, ale ....... ;-)

3 a 1/2 za 18 let na první jsem čekal 6 let

Po 7 měsících, co jsem začal mrcasit AU mince žádná, Ag mincí 17 a měďáků hafo. Ale je pravda, že jsem v terénu víc jak doma :-)

;-)jeden skoro po dvaceti letech,to asi ty co začínaj,nebo kopou tak deset let asi moc neuklidní :-D :-D :-D

Za 8 let ani jednu, prstýnků docela dost ale minci nenajdu ani kdybych se po*ral :-D No pokud mám čekat jak Kvasák 20 let, tak mám ještě čas :-D

Tři, všechny zakoupené. Na nález bych mohl čekat celý život a nic.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru