Kolik stříbrňáčků už máte?????

Ahoj lovci,jen mě napadlo,když tu každý den koukám a vidím ty stříbrňáky kolik jich asi tudy už prošlo.Co je skusit sečíst??
Docela by mě zajimalo.Každý má něaký. :-) ;-)

v kategorii Lovci historie, nálezy a určování, založil Rudla 6.11.2010 16:42

Tak jsem to spočítal a mám jich nalezených 32, všechny jsou za poslední rok a půl :-)

tak já včera první stříbrnej Laopold II

už naplnili,ale ti se s nima moc nechlubí to víš někdo by moch závidět ato se pak člověku nedaří. Takhle ještě komanč krone nebo nějakej ten měďák to se každej rád předvede ale srříbro azlato no nevim nevim. ;-)

Michy: 32? tak to gratuluji!!! Já ještě nenašel žádnej :-(

Mám jich dost :-D

Co dost??? Tuny jich máš. :-D :-D :-D :-D :-P

pár jich mám, konkrétní si nechám pro sebe abych nebyl obviněn z ninja-nagatismu.

105 za 3 roky)
a 8kilo ostatnich minci)

No to teda čučím....já zatím niiiic...ale ono se není čemu divit,když nevím kam na ně.. :,-(

Ty jo, tak nevim jestli sem mam psat o tech svejch dvou stribrnacich...nejak se extra nedari...ostatni minci mam pozehnane ale stribro moc nejde...

Noo tak já zase NIC... :,-(

Ja jich mam 6 najstarsi tříkrejcar z roku 1708,no snad se jich urodí víc až to rozmrzne.

Zatím jich mám 12 a dlouho to tak zůstane. :-(

Letos 7 jeden loni na podzim celkem 8 stříbrnákové pole nám oseli tak jich asi moc nepřibyde i když štestí je potvora skočí na tebe když to nejmín čekáš. :-D :-D :-D

Já mám 5 nejstarší 1624 :-)

Já mám za dva roky hledání pouze 3 takže bud tu nejsou nebo na ně nemám hold štěstí :-/

co chodim dve leta tak 35 agcek...vcera pipl dalsi 3ferdas V...1838..foto poslu... ;-)

tak prozatím 12 včetně pražského groše, jsou to moje třešničky na "hledačském dortu" :-D
holt pokud se chce nacházet tak se nesmí sedět doma za pecí ale hledat a hledat :-P

mam 3 za 2,5 roku :-( :-D me staci..

To se mi líbí!!

Chodime od února a našli jsme jich s Houbou osm :-)fčil mame každej svuj aparát tož uvidíme esík se bude dařit dál ;-)

V dubnu sem přidal ješte 2 takže celkem 10 ale od toho dubna do ted celkem asi 6 mincí z toho 5 komančů už čekám až to zemedelci zválcujů a dem na ne :-D

Já jich mám (s mladou) letos 11...vypadá to zatim na nej rok...jinak celkem asi kolem 40 kopaných...ve sbírce mám i kupovaný-celkem asi 210-občas do nich ukládám peníze,ale ty kopaný bych nedal ani za nic 8-)

No, pár jsem jich taky už vydlabal ale pořád mě těší i pěkný měďáček jako na začátku. Řekněme, to co jsem tady vystavil stejně nezapřu, takže zůstanu jen u toho. 8-)

56 kousku nej denár 1085

Já bohužel ty stříbrňáky nepočítám. Vždycky když jich mám cca deset kilo, tak to odnesu do sběrny ;-)

Je to tak, dělá tam kámoš, kupuju je zase vod něj a sypu je různě po Polabí, jinak by se roky už noc nenašlo. :-P

Jojo,Já je v tom Polabí vyzobávám a když jich mám fakt hafo,dám je zase do sběrny.... :-D :-D

Ve sběrně dávají málo, já to posílám do Safiny a tam dostanu víc.Je to 12,80kč za gram. :-D :-D :-D

Tak to já mám celkem kliku. Sype mi to cca 100 kousků ročně. 8-)

Hezké, ale čeho ?

Si dělaté prdel, ja chodim snad obden pul roku a jeden jedinej polomrtvej zmrd :-/ :-/ :-/

a zkusil jít i na jiný místo? :-P

No to je prostě úžasná rada, ještě bych se pokusil chodit třeba jen v liché dny. Správná čurina chlapi. :-D :-D

No zkoušim okres - pole, louky. lesy, vsechno..porovnavam historicky mapy s dnesnima, sleduju kde co bylo ale odmenou mi jsou neustale jenom polomrtvy medaky. nemam na naftu abych jezdil nekam do prdelakovic :,-( Ted v srpnu se chystam proluxovat nekonecna pole v sousednim okrese,bohata zemedelska oblast, tam to vypada nadejne, tady u nas jsou jenom kopce, lesy a par luk :,-(

6 nalezených od jara, kdy sem si koupil detektor,51 darovaných od dědy plus 4 dukáty, taky od dědy... plus 2 stříbrňáky z nějaké burzy, kde sem byl náhodou... ;-)

mám jích zhruba 30 stříbrnáku a jeden zlatej dukát asi za 6 měsícu co jsem koupil Garretta :-D

Já má 10kousků a s toho 9koleček za půl roku s novým detíkem,žlutýmu ďáblovi se moc nechtělo :,-(tak musel jít k Turkovi ;-)

Od léta co jsem začal čtyři kousky. Nejmladší a zároveň největší 1910, nejstarší a přitom nejmenší cca 100-200 p.n.l. Snad to letos bude lepší...

za ctyri mesice co hledam jich mam 8

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru