Liberec

Hledám někoho kdo by mi předal část svých skušeností jsem úplný začatečník a každá informace je dobrou investicí do budoucna.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Hurvy 25.8.2010 13:18

Zdar kolego,


jsem z Liberce, odku jsi?

Zrovna tak, ale zatím jenom zvažuji včechna pro a proti. Mohli by chom se kontaktovat, pokud s tím souhlasíš. Moc by mi pomohlo pokecat s někým z okolí kdo má stejného koníčka mám spoustu otázek a možná by mi pomohlo si to vyzkoušet než do toho budu investovat. Co mislíš?

ahoj,jsem sice kousek od České Lípy,ale do Liberce jezdim hodně často. Ráda nebudu chodit sama. :-)

ahoj, já bydlím v České Lípě ... taky bych nerad chodil sám ... kdo by chtěl pokecat nebo případně na jaře chuť vyrazit tak ať mi písne na mejlík mikxxx@seznam.cz ... mějte se, čusík

Ahoj jsem začátečník a rad se přidám

Ahoj jsem v začátcích cca dva měsíce hledám, nějaký úspěch je. Stejně bych rád z někým probral případné nedostatky. Či jen tak poplkal o detektoringu. Jsem o Dubé kousek od hradu Houska. Rád bych případně šel i na nějaký společný výšlap. Mám volno od Října cca do Května každý rok, po té dělám řemeslo. ja,de@centrum.cz

ahojte,jsem z Jablonce a rad bych poznal nekoho na spol. hledani v okoli i jinde.

Taky jablonečák,klidně napiš

Zdarec Koholiku jsem JBC shanim nekoho na spolecnou hledacku ;-)

Cauvec jsem kousek od jablonce koukam ze mas equinoxe premyslim na tim, ja mam zero2 a premyslim nad necim lepsim co zkusit nekam zajet abych omrknul jako ten nox slape? :-)

velice se omlouvám, že jsem nereagoval, ale měl jsem nějaké rodinné záležitosti. Jestli ještě chodíš, můžeme se samozřejmě srazit pokecat a zajít.
Tak zatím hoj

:-D Ahooj,já jsem také Liberečák.Občas jezdím do Lípy a zanedlouho se tam stěhuju 8-)

Ahoj jsem z Liberce a taky bych se klidně zapojil.Rád bych o tomto získal více informací popřípadě zkušenosti a třeba i někam vyrazil.Pokud by někdo chtěl tak můžete napsat na e-mail: lucky-luke.1987@seznam.cz.Budu rád když se někdo ozve.

Ahoj všichni. po zimě jsem se rozhodl přivést si do Liberce detektor, ale nějak to tu vůbec neznám jelikož jsem z Mladé Boleslavi. Nejde mi o nějaký super tajný lokality, spíš ukázat okolí a hlavně nechodit sám a pokecat. Kdyby jste někdo měli chuť jít zahledat, tak se ozvěte. Nemám problém vyrazit klidně i v týdnu. Jsem pořád zavřenej na koleji a příjdu si tu jak v králikárně. :-D

ahoj ja sem tu novej nejspis budes uz nakyho kolegu mit kdyz ne tak se
ozvi muzemnekam vyrazit bydlim 25km od Liberce

Zdravim, reaguju na "Lovec pokladu", klidne bych mohl vyrazit na hledacku nekam. co myslis? nebo uz se tim nezabyvas?

CHtelo by to nejakou hromadnou akcicku.

Frýdlant... jsem v anglii ale jedu domu na 18 dní a budu se pohybovat na Liberecku, nejaké nápady? o:-)

ahoj zanedlouho se k vám přidám jsem z české lípy a budu začínat tak někoho klidně taky uvítám na společné hledání kdyby někdo chtěl muže napsat na grasi@seznam.cz

Ahoj, před 45 lety jsem ve Sloupském jezeře ztratil kovový náramek, který pro mě hodně znamenal. Znám přesné místo a hledám někoho z okolí, který má zkušenosti s hledáním pod vodou. Díky za odpověď. Honza. s81@centrum.cz

Zdar, tak co, máš ho zpátky? Zadařilo se? ;-)

Zdravim kolegove, nekdo na spolecne hledani, nekdy? jsem uplny zacatecnik z detektorem Bounty Hunter Quick Silver, tak na odreagovacku. Napiste. :-)

Zdravím, hledám kolegu- válkaře na občasné hledání ;-)

A odkud jsi?
:-)

Zdravim opet, kolegove. To opravdu tady neni nikdo koho nebavi hledat samotnyho?

Ahoj ! Ne chtel bys to skusit v Polsku .Ja 47 lety muż ze Zawidowa a taky ne mużu najit kamarada na hledani . Pozdrav

Ahoj, jste někdo z Liberce a okolí, kdo by měl zájem vzít do party začátečníka ?

Taky jsem z Libereckého kraje 8-)

Tady je Liberecaku, Jablonecaku tisice.... :-D

Tady je Liberecaku, Jablonecaku tisice.... :-D

A podle děr v lesích mnozí pěkní prasáči, pozor, neplést s divočáky, těch je tu také dost a dokážou udělat také pěkný bordel.

Tak tohle bylo přesný. Jsou místa,jako třeba Rýnovice okolo bývalýho lágru který jsou uplně provrtaný a s nějakým zahrabáváním se rádoby hledaclči neobtěžují. Když tohle vidím,nedivím se že na detektoráře kouká spousta lidí jak na hamižný zlatokopy. A přitom krásnej koníček....

To uz je nejakej patek kdy zo zalozil....
:-D :-(

Ano, taky jsem si uz vsiml... je to hnus fialovej. Ale divocaka jsem jeste nepotkal, abych se mohl na nem projet :-D

Zdravím :) stále hledám nějakého parťáka na válku z Liberce ;-)

O jaký typ války se jedná ? Mám Willyse MB, jezdíme též válčit, ale jinak bych chtěl s někým i vyrazit hledat, pokecat, získat praxi a informace. Napiš kontakt na email Decibelman@seznam.cz. Díky, jsem z Proseče pod Ještědem

Bedy22-napiš mi kontakt na email Decibelman@seznam.cz. Díky

Ahoj prosím tě mohl by jsi se mi ozvat až budeš mít volno a chut vyrazit někam do terénu?? koukám že máš Minelab 3030 , taky ji nutně potřebuju :-) Jen bych to chtěl vidět na živo trošku o tom požvanit. Muj tel. 774744533 stačí prozvonit a zavolám zpět . Dík

Čau :-) jezdím hledat druhou a první válku , mrkni na moje nálezy snad tě to zláká ;-) jinak mail bednarrupre@seznam.cz jezdím hledat i k Č.Dubu a jsem z Lbc zatím a klidně se ozvi

Zdarec pardalove tak se taky pridavam jsem z Gablonz a taky kdo bude mit chut a zajem tak me pisnete taky se klidne na nejakou vypravu pridam e-mail losparnos@gmail.com

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru