Liberec

Hledám někoho kdo by mi předal část svých skušeností jsem úplný začatečník a každá informace je dobrou investicí do budoucna.

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil Hurvy 25.8.2010 13:18

Nebyl by nekdo s E-trackem, kdo by me vzal s sebou na hledacku? Ukazat co a jak... Diky

hledám taky nějakého kolegu na hledání, Frýdlantsko ... tempest992@gmail.com

aktualne nikdo? Liberec - Jablonec - Pencin :-)

Ahoj. Liberec se hlasi .. ale nemam problem dojet autem kamkoliv. ;-)

paráda :-)...... jen sem musím chodit kontrolovat zprávy častěji :-)

Zdravím :) hledám nějakého parťáka Okole České Lípy a liberce já jsem z Rynoltic tak bych byl rád kdybych nechodil sám můj detektor,dřív jsem měl gareta ted jsem si zakoupil Minelab Go Find 40.Tak pokud máte zájem tak písněte rád se zapojím do týmu. ;-)

Rynoltice,Jablonné v Podj.,Kunratice Cvikov...to mě láká už dlouho.Jestli máš nějaký tipy na políčko nebo lesík,tak by jsme si mohli jít trochu zamávat.Měj se a ať to houká.

Ahoj ivane888. Dotaz. Ještě hledáš ? :,-(

Ahoj ano stále hledám ;-)

čau kluci je tu nekdo kdo by vyrazil příští týden ven odpoledne nekam do lesa? sem ted asi 10 km od liberca na služební cestě 8-) kdyžtak mi napište do správ

Ahoj někdo na hledacku 24.2. Chtěl by jsem zkusit Sudety ale otázka jestli nebude zem jako skála . :-)

Ahoj nekdo zkuaeny z liberce ...kdo zasveti uplneho amatera...??

Dneska jsem byl na poli,a bylo to na krumpáč.Jsem sedřenej,jak kdybych složil vagon uhlí.Taky dneska poprvé, mě jezeďák slušně vypakoval z pozemku.

Ahoj chlapci :-) cca pet dni zpet jsem zahledl nekoho na poli v okoli Horni Libchavy na Českolipsku...(nebylo to poprve) ,poznavaci znameni - zelena felicie,otocil jsem se a chtel pokecat,jen jsem byl v civili a kolega min kilak od auta,tak jsem zase odjel....Pokud mas zajem o kolegu dej vedet,jsem ze Stružnice :-D

Zdarec bando jsem z JBC a kdo by mel zajem muzem chodit ve vice lidech taky me to nebavi samotnyho tak jestli se nekdo najde neni problem ;-) pisnete

Ahoj všem nadšencům, kteří se zabývají tímto netradičním koníčkem. Rád bych jako většina zde rozvíjel své hledačské schopnosti v týmu a vzájemně si vyměňoval zkušenosti, které bychom pak v případě zajímavých nálezů správně zaevidovali a konzultovali s příslušnými odborníky. Rád vyrazím do okolí liberecka s každým podobně "trefeným" ;-)

Zdar,někdo na week 18-19 Liberec a okolí ?

Můžu 25.5.

cus borci nekdo okoli JBC- LBC ????

Ahoj pořídil jsem detektor a rád bych s někým kdo mě někam veme sebou. Liberec a okolí 8-)

ciz.. taky sem novacek, primo liberec, takze kdyby nekdo chtel nekam vyrazit, tak muzem :)

zdarek,chodim porad.. zavolej 731 475 971 ;-)

chyba v cisle 731 476 971

Ahoj. Mohu se k někomu přidat na hledání? Tedy pokud nevadí, že jsem začátečník😉

Mne by to nevadilo, ale za prvy jsem z daleka a za druhy uz jsem masinu schoval ted cistim nalezy.

Zdar lidi, jde zitra někdo? Liberec, Jablonec.

Chci jít zítra.

Ahoj borci,kdyby někdo chtěl,je založena skupina přímo pro hledace z Liberce -detektor kovu- Liberecko :-) ;-)

Ahoj jsem liberečák,je tu někdo kdo by vzal s sebou na detektor začátečníka?detektor mam :-)

:-D nn na zasety ne, ale zitra rano nekam razim.

Zítra Zámrsk - - - Choceň :-) :-) :-)

To je kus cesty premyslim nad blizsi lokalite

Někdo z okolí Frýdlantu ? Jsme tu na chalupě :) Rad bych vyrazil na par hodin v tomto týdnu si zahledat ale okolí vůbec neznám …Díky za odezvu :)

Teď bydlím ve Varnsdorfu a tady jsou pěkná kolečka :-)

Ahoj, někdo z Liberecka na občasnou hledačku? Už mě to samotného přestává bavit..

Jsen z Gablonz klidně se můžeme domluvit hooodně dlouho jsem nebyl

Ahoj, budu moc rad :)

Ahoj,jsem také JBC občas bych s někým vyrazil na pár hodin do terénu.

Ahoj, když někdo bude chtít někam zajít také jsem z Liberce. Rád se připojím a mohu i dojet ;-)

Ahoj Liberečáci, šel by tu někdo někdy na společnou hledačku? :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru